Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DLS Scandinavia בארץ הקודש !

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה יש לי בחילה קלה :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרול אתה לא נורמאלי!

עוד יעצרו אותך על התעללות בגופת הסקנדינבית! (עיין ערך אברג'יל ההיא מאשקלון שהצטלמה עם עצירים פלסטינים...) :lol:

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מראות קשים!

תמונות קשות!

אני זקוק לכוס קפה - תסלחו לי.

איבוד שפיות זמני עמכם הסליחה - תיכף אשוב :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא זה בסדר - הקפה היה טוב תודה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזושהי בעיה עם השרת באתר, התמונות לא מופיעות.

יש עדכונים, ג'וניור עבד במרץ על התיבה השניה, אני מקווה שהבעיה תיפתר ואוכל להעלות את התמונות.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרול

גרמת לאתר לקרוס עם התמונות הקשות האלו :-D

תעלה שנראה - אפרופו, החלטתם כבר על איזה גימור אתם הולכים לעשות לתיבות ולבניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכונים:

התיבות נבנו והן בדלת, כבר ניתן לשמוע, מה שכן, הן עוד לא גמורות, יש עוד את כל שלב השיופים והבאת התיבות למצב של גימור

אפרופו- הן הולכות להיות מרופדות בעור ככל הנראה.

אני חייב לציין שהן מורכבות כבר שבוע שבועיים, ואני עדיין מתרשם מהאלמנטים ומהתוצאה, אך אני לא אוכל לדעת מה הן שוות באמת בלי לצרף להן מידריינג' וסאב, אם אין תחימה, זה לא שווה כ"כ.

מה שכן- אני יכול להתרשם לחיוב שהן אכן משיגות את המטרה הראשונית, אפקט מידבאס פנומנאלי באוריינטציית SQ ועם זאת יכולת לנגן את תחום המיד הנמוך ללא רבב.

אני יכול להתרשם לשלילה שיש המון עבודה על רעידות, קרקושים (מזכיר לכם שהדלת מחוברת באופן זמני לחלוטין, רק כדי לראות אם אנחנו בכיוון ואז היא חוזרת לסדנת השיופים ולמחלקת יציקות)

הנה קצת תמונות שלהן מורכבות על הרכב, סתם כדי שתקבלו תמונה כללית (הן נצבעו בספריי שחור כדי לא למשוך את העין).

IMAG0041.jpg

IMAG0042.jpg

IMAG0043.jpg

IMAG0044.jpg

IMAG0046.jpg

IMAG0047.jpg

IMAG0049.jpg

IMAG0050.jpg

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...