Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DLS Scandinavia בארץ הקודש !

srool
שימו לב! השרשור הזה בן 4816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 199
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ישראל תתחדש נראה סט פיצוץ!

יצא לנו לדבר כמה פעמים וכמו שאמרתי לך אני ממש התחברתי לרמקולים של חברת DLS ואלו נראים ממש טוב..

מה אתה הולך לעשות עם הסט הקודם שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה ;)

יאללה תתקין ... לפעמים לי אין סבלנות לחכות יותר מדי זמן שהדברים אצלי ביד :o

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אתה רוצה גם תעודה?

יש לי כבר שתיים :-P

הראשונה - בתיאוריה למבחני רשיון נהיגה - הבוחן של טפסי התיאוריה בטעות סימן שאני לא שפוי במקום שפוי - אתה לא מבין איזה סרט זה גרם לי - הייתי צריך להוכיח שאני שפוי...

היה קצת קשה למען האמת. (סרט שאתה לא מבין...)

השניה - בצו ראשון המאבחנת הפסיכוטכנית רשמה שאני בחור אלים - סיפרתי לה שאני מתאמן בנבחרת לקאראטה ושאני מתאמן עם נונ-צ'אקו וBO (מקל קצר) על עץ - הסתומה רשמה שאני מרביץ לעצים... כמובן - נשלחתי לקב"ן...

:-Dהכל אמת:-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות?

סתומה?

זה לא שהעולם דפוק, זה...:)

אבל אנחנו אוהבים אותך.

חיברתי את המידבאסים ברכב בינתיים, כדי שיתחילו להיפתח, 3 שכבות איטום והם גורמים לדלת להישמע כאילו אין בה כלום חוץ מקרטון.

כפיר- הסט שירד מהרכב שלי לא למכירה.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P:-P:-P

יש! אוהבים אותי! :-D

תעלה תמונות!!!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:oops::oops::oops: צריך לצבוע את התקרה בצבע בז'... :oops::oops::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק הסט הזה נראה מדהים.חכו גם לתוכניות של ישראל לגבי הבניות.לתחושתי,הן יהיו לא פחות ממהממות מהסט עצמו.

בא לי להתניע את הרכב ולנסוע ישר עד אליך בקו ישר ללא עצירה רק כדי לראות,לגעת,לחוש,להריח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ישראל, מצפים לרשמים בעתיד הקרוב מאוד :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל תתחדש נשמה,הסט נראה מעולה,מחכה לראות אותו במציאות.

(לא יודע אם יצא לי אני סוגר שבוע הבא בבסיס).

יאאלה תתקין אותם כבר רוצים לשמע כמה צלילים.

מיכאל.

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל-תלמד משגיא.הוא "שיפץ" את חתימתו לפני בוא החסידה...:lol:

ואילו אתה שהשוודית כבר נחה על יצועך לא טרחת לשפצר אותה...במקומך כבר מזמן הייתי יוצא בתופים ובמחולות לצלילי הסקנדינבי(ת)ה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...