Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לGPS זול ומומלץ.

TheWolf
שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון נוסף.

בניגוד לשאר המכשירים של DX המיוצרים ע"י YF, המכשיר שהזמנתי הוא לא מחברה זו. מה שאומר שמדריך מפורט לפריצה לא מצאתי.

לקח לי זמן מה להצליח לגרום למכשיר להסתנכרן עם ACTIVE SYNC ולהתקין בו חבילת תוכנות מגוונות נוספות.

ישנו קצת קושי בהעברת קבצים למשתמשים בויסטה ובחלונות 7 אך לבסוף פתרתי אותם, המכשיר פועל כעת בתצורת מחשב כף יד.

ישנם עוד כיוונים ותיקונים שאני הולך לבצע במכשיר כדי להתאים אותו בדיוק לצרכי, אך אחרי יומיים של תלישת שערות אני שמח להודיע שאת המשוכה הקשה עברתי.

מי שרוכש מכשיר זה מוזמן להתייעץ איתי אם יצטרך.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

הופתעתי לגלות שאפשר לקנות GPS כ"כ משוכלל ב300 ש"ח בלבד. אני שוקל קניית GPS כזה ואם אכן ארכוש אחד, אשמח להיעזר בך.

שמתי לב שיש להם בדיל אקסטרים היצע של טלפונים ניידים סיניים זולים.

האם מישהו התנסה בטלפונים האלה? האם הם אמינים או לא שווים כלום?

יש מצב שבהזמנת טלפון כזה לא משלמים מכס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שאני תמיד מנסה לחפור בכל דבר שאני מתעסק איתו.

יומיים לאחר הרכישה הוא כבר פורק לגורמים והורכב חזרה, התקנתי עליו תוכנות, ניסיתי שינויי רג'יסטרי והחלפת מידע ברום.

הטעות שלי הייתה שהתעסקתי יותר מדי עם דבר שאין לי ניסיון בו וכבר הצלחתי לדפוק את ממשק ההפעלה המקורי.

עדיין אני יכול להפעיל את תוכנת הניווט אך דרך האקספלורר של הWIN CE. אני מחכה למכשיר של חבר שהזמין כדי לשחזר את הרום המקורי במכשיר שלי.

יתכן ואמכור אותו ואשדרג למכשיר משוכלל יותר כעת לאחר שאני מבין קצת יותר טוב על מה מדובר במכשירים הסיניים האלה.

אני רוצה מכשיר עם כניסת SD רגילה ולא מיקרו, בלוטו'ת ווידאו IN. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי נושא בנושא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=294517

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שיש להם בדיל אקסטרים היצע של טלפונים ניידים סיניים זולים.

חבר קנה את הטלפון הזה עם סים כפול. (לא באי.ביי. הוא נמכר בהרבה אתרים)

הטלפון הזה פורסם שם כאנדרואיד, וכולל סקייפ.

בפועל אי אפשר להתקין ישומים של אנדרואיד, ובסקייפ אפשר לצ'וטט אבל לא לדבר.

חוץ מזה הטלפון עובד.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון לשרשור הGPS שלי:

אני בינתיים הזמנתי לי עוד צעצוע קטן להחליף את הצעצוע הקודם, הזמנתי את הדגם הזה:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39243

יש לו בטריה 1200MA, מסך 4.3 (שמתי לב שאני לא צריך 4.8/5 כמו הקודם), מגיע עם כרטיס SD 2GB, מעבד אטלס 4 500MHZ, מערכת הפעלה WINCE CORE 6 ומשדר FM ושאר הקשקושים.

מחיר 68$, משלוח חינם.

בררתי קצת לגבי נושא המכשירים עם הAVIN, ולאלה שיש אותם קראתי שכמה הצליחו להפעיל את הפונקציה הזו ע"י שימוש בפלאג 3.5 4 פין. ולא ה2 פין או המונו הרגילים. שווה בדיקה למי שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק היבש כן.

לפי מבחן המציאות, הזמנתי כבר שתיים קודמים אחד לי ואחד לחבר ועברו בלי מכס.

שני חברים בפורום שהזמינו שילמו מכס, זה נראה לי לפי המצב רוח של הבודק באותו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון,

קבלתי את המכשיר החדש, חיכה לי פתק ואספתי אותו מהדואר.

החבילה הגיעה מעט מעוכה כאילו שנדחסה לה במטען, אך הכל שלם בפנים הודות למיגון ספוגי.

החבילה מכילה את כל מה שמפורט בקישור, ספרון הדרכה, מתקן לרכב, תיק בד, מטען לחשמל, מטען לרכב, כבל USB לחיבור למחשב, אוזניות וכרטיס SD 2GB המכיל את תוכנת IGO8, כרגע המכשיר בטעינה ראשונית כפי שמצויין במדריך (צריך לחכות עד שהנורה במכשיר תהפוך מאדום לכחול).

המכשיר עצמו מצופה בויניל או חומר פלסטי אחר כלשהוא ומקנה תחושה טובה דווקא של עמידות המכשיר, מסגרת פנימית מסביב למסך מאלומיניום ופס כחול דק בהיקפו של המכשיר.

בצידו כניסת מיני USB, כניסת SD שהיה חשוב לי בניגוד למיקרו SD שאני לא אוהב (יש לי נטייה לאבד אותם), כניסת AVIN שכבר הבנתי מחבר שעם כבל 4 פינים הצליח להפעיל את שלו (לא בטוח שאצליח בשלי יתכן ואצטרך ממשק אחר), כפתור אתחול במיקום נוח בניגוד למכשיר הישן שלי וסטיילוס מוסלק בפינת המכשיר.

כאשר יסתיים זמן הטעינה אעדכן בפרטים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, הסתכלתי עכשיו קצת בתמונות, באמת נראה מכשיר איכותי.

פשוט לא ייאמן שכל זה רק ב-68 דולר !

תעדכן אותנו איך הוא מריץ IGO, ואם הכל הולך חלק, אני אתחיל להמליץ עליו במקום על המכשיר הקודם שהמלצנו עליו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...