Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משתמשים בטרימר (רוטר)

almog_shron
שימו לב! השרשור הזה בן 5317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אבדוק לך מחר על איזה כלי של מקיטה ששוקל וגם עולה חצי מזה שמעלי.

בכל מקרה מחר אני אעלה לפה מדריך מצולם.

אך תן לי את המידות לרמקולים {במ"מ } שלך כך שתקבל חישוקים מדורגים חינם.(רק תבוא לקחת :lol:)

לגוגמה:רוחב פנימי,חיצוני,גובה שפתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עם כל הכבוד.

גם עם טרימר ניתן לחתוך טבעות לשימושים של אלמוג.

זה די והותר בשביל לחתוך פעם ב- איזה טבעת מMDF של 17מ"מ.

יתרה מכך, הוא גם יכול יותר להועיל בפינישים מאשר רוטור גדול יותר.

בנוסף, על מנת לעבוד עם רוטור בצורה הכי טובה, לא עובדים עם סרגל נעץ - אלא עובדים עם שולחן לרוטור כדי לעבוד בצורה מדוייקת יותר.

מה גם שבצורה הזאת אתה יכול גם לעשות פאזות ושלל גימורים אחרים לגמרי מאשר עם סרגל נעץ.

ולגבי השאלה שהפנת אל יוסי(alpine) האמת שהיא קצת מעליבה, כי לא רק שליוסי יש ימבה נסיון עם הכלים הללו, בנוסף לכל הצרות הוא גם מכור לכלי עבודה ויש לו נגריה+מוסך+מצבעה+חשמליה+רפדיה בבית:lol:.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=6PqRJuFyEtg&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונסטר ירוק שבוע טוב.

מה עניינים איך היה שבת הכל בסדר?אתה שותה קפה עכשיו?בירה?

תגיד חתכת פעם עיגולים מדורגים עם 3709 Makita ?

jhonston גם שבוע טוב.

להזכירך אנחנו מדברים על טבעות מדורגות לרמקולים

ובשיטה הנ"ל אי אפשר לחתוך ולדרג עיגולים.מקסימום לחריטות והשקעות למשל לצירים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונסטר ירוק שבוע טוב.

jhonston גם שבוע טוב.

להזכירך אנחנו מדברים על טבעות מדורגות לרמקולים

ובשיטה הנ"ל אי אפשר לחתוך ולדרג עיגולים.מקסימום לחריטות והשקעות למשל לצירים ועוד.

עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול ***

יקיר, אפשרי לעשות טבעות כמו גם דברים נוספים באופן עקרוני מדובר במכשיר שביכולותיו כמעט זהה לפרייזר או רוטור גדול, מנוע קצת חלש יותר מצריך כניסה הדרגתית לחומר להבדיל מרוטור שיתכן וידע להתמודד עם זה טוב יותר, עם זאת בעץ דחוס כמו MDF רצוי לעבוד הדרגתית בכל מקרה

לא בשביל המכשיר אלא בשביל הסכין.

אל לך לשאול שאלות מתנשאות סטייל חתכת עיגול חתכת מרובע, אתה כנראה לא מכיר לעומק את הנפשות הפועלות ומתנשא על אנשים שיתכן ומנוסים ממך רבות.

סתם שתדע מול מי אתה עומד, אלפיין הוא הבעלים והמאסטרו של סדנאת ההתקנות ECA

אתה מוזמן להכנס לקישור ולראות התקנה או שתיים שלו,

וכן - גם טבעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונסטר ירוק שבוע טוב.

.

תגיד, חתכת פעם עיגול עם מסור שולחני?

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להעלות פרוייקט מסודר עם תמונות אני חושב שזה יהיה נחמד.

אני יכול להחליף רק למקיטה מצאתי את הדגם הזה אבל הוא כבד... (5 קילו) והוא לא מרובע כמו שאמרת

W385445.jpg

אני חושב שאם תוכל להחליף לרוטור כזה יהיה לך הרבה יותר נוח,רק שהייתי ממליץ לעשות הרבה שיעורי בית לפני שימוש באחד כזה וכמובן להכין לו איזה שולחן עבודה נחמד.

אני מקווה שברור לך שזה כלי שיכול להשאיר אותך בלי אצבעות בפחות משניה.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני קצת הגזמת עם הרוטר הזה!!! גם רוטר ב500- שקל יכול לעשות את העבודה אין צורך ברוטר כזה בשביל עבודה פשוטה כל כך. הוא יקר בטירוף. אני רק יכול לומר לך שיש לי כמה רוטרים בינהם אחד מאוד יקר ואני עושה שימוש נרחב ברוטר הפשוט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות.

כמו שניתן להבין מהשרשורים האחרונים שבהם השתתפי,ושבחלקם גם העדתי על עצמי שאנני מבין גדול באודיו לרכב,בניגוד לרבים מהחברים פה בפורום הנכבד שכבר מקצועיים בתחום.

חשוב לי להבהיר פה נקודה קצרה,אך עם משמעות גדולה עבור חלק מהקשקשנים.

עד לפני מספר שנים הפרנסה וההתמחות העיקרית שלי היו בשיווק כלי עבודה מקצועיים בעיקר,בחנות הגדולה שבבעלות משפחתי היקרה בעיר טבריה{מי שרוצה פרטים ברוך הבא מוזמן לאגף הפרטי}.ולכן חשוב מצידי להדגיש,כמו שצריכה להיות הפרדה בין פטיש חציבה של היטאצ'י למגבר קנווד של רכב,בן מקדחי כרסומות לטוויטרים של מורל. גם צריכה להיות הפרדה בין השניים. במערכות לרכב אניני מבין "כרגע".אבל בכלי עבודה אני מבין קצת יותר טוב ממצויין.

ולמי שהתבלבל או לא היה מרוכז לא נורא קורה,הדיון היה על כלי עבודה,לא על אנשים טובים.

קצת רקע.עכשיו לעובדות.

אם בהתחלה הנחתי שה - 3709 Makita לא בנוי לעבודות חישוקים מדורגים או אז אכן צדקתי ועכשיו אני בטוח.

מבין הברורים שעשיתי הבוקר לגבי המכשיר הנ"ל,בין היתר גם אצל היבואן הרשמי של מקיטה "ארגנטולס", המכשיר אכן בנוי לעבודות של פינישים וחריטות קלילות "בלבד".(הוראות יצרן.מי אנחנו) לא עיגולים ולא מעגלים כל שהם.כלומר כל ניסיון לבצע חיתוך או חריטה במעגלים יצטרך להתבצע ע"י קומבינה מארץ הקומבינות.שברוב הסיכויים לא תיצלח יפה,כי פשוט אפשרות זו לא נלקחה בחשבון באותה עת בה הכלי יוצר.

באופן כללי אני מצר על כך שהדיון בשרשור הזה התנהל מתוך תחושות בטן ובאופן חד סיטרי מבלי שהדברים נבדקו בצורה מקצועית בפועל אצל מי מהמשתתפים פה בדיון ועם כל הכבוד וההערכה הראויה לכולם.

מיותר לציין שכשהמלצתי לפותח השרשור להחליף את המכשיר הנ"ל לקחתי ועוד איך בחשבון את הקומבינות והתכסיסים שניתן בגדול לעשות עם המכשיר כדי לחקות את התוצאה אותה הוא ביקש.

עצת זהב חינם:אתה לא מבין על מה הדיון מתנהל בכלל?אין בעיה, עשה טובה לעצמך אל תגיב.השירות שתנסה לעשות לעצמך ולזולת יכול להפוך לבדיחה טובה אצל אנשים אחרים שמבינים באותו תחום.

ולכן אני מקווה לטובת המצ'וטטים שהרמה המאוד גבוהה של הפורום לא תקפוץ מדי פעם ראש למטה בצלילה חדה דרך כל מני רעיונות שבהם ניתן להציע לאנשים תמימי דעים איך הופכים כלי עבודה ממין כזה "בעל כורחו" למין אחר,רק בשביל שקשה לכמה בודדים פה לרדת מהעץ עליו הם טיפסו בכבודם ובעצמם.

מה לעשות לדעתי הסיכונים העצבים ובזבוזי הזמן המיותרים האלו לא שווים בגרוש כשאפשר להימנע מהם ע"י קניית מכשיר "יעודי" שמתאים מראש למשימה.

לאחר שמיציתי בצורה עניינית את כל הנקודות שהיו חשובות,מבחינתי לא תהיה תגובה נוספת. אוהב אתכם,שבוע טוב לכולם.

לפותח השרשור.

בדקתי לך בכבד ראש ובאופן יסודי הבוקר גם עם היבואן,על כלי אחר של מקיטה שאולי כן יכול להתאים לך.

לידע כללי,חשוב שתדע שאין {"לפחות בארץ"} כלי של מקיטה שמבצע עבודת חריטה בעיגול.

אני מתכוון ברמת הקיט באופן מקצועי ושוב אני לא מתכוון לרמת החובב אימפרוביזציה.

לכן אם אתה חייב כלי של מקיטה בלבד,היתי ממליץ לך על הכליB -3601.שהוא כבר רוטר ולא טרימר.

23000 סל"ד,יותר מתאים לעבודות חיתוך,והמחיר סביב 1300 ₪ כולל מס.עדיף באלף מונים על הצעצוע הקודם שהצגת.

השידרוג של הכלי לצורך עבודות אלו היה מבחינתך היה נורא פשוט וקטן.

להכין מחוגה מאולתרת שתתלבש במקום המוביל המקבילי ואז אתה מקבל רוטר כמו אצלי בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי ,לא מכיר דגמים רק ראיתי שהוא דומה לבוש שיש ברשותי שעלה 500 שקל שיש לו גם שתי ידיות אחיזה כאלה.

אין לי ספק שאם יש מישהו שיכול להמליץ על כלי עבודה ואיך לעבוד איתו זה אתה.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות עיגולים גם עם טרימר.

אבל לרוטר יש יותר אופציות ויותר עזרים שאפשר לחבר אליו -

למשל -

MPOWER

http://www.madisound.com/manufacturers/mpower/index.php

הכלי הזה יכול להתאים לכל רוטר שהמרווח בין החורים למוטות שלו נע בין 7.5 ל 9.4 ס"מ (או כמו שרשום באתר)

והכלים של JASPER מתאימים בעיקר לרוטרים מיצרנים ידועים כמו מקיטה, דוולט, בוש ולכן אם יש כסף ורצון אולי רצוי לקנות רוטר ממותג ידוע.

JASPER:

http://www.madisound.com/manufacturers/jasper/index.php

אני כרגע משתמש בערכה של DREMEL 400 בשביל לחתוך עיגולים וגם משתמש בו כרוטר לפינישים עדינים - אבל באמת זה כלי לחיתוך של עיגולים קטנים מאוד וצריך המון סבלנות כי הוא לא מתקרב אפילו לכוח שיש לרוטר הכי פשוט שאפשר למצוא בשוק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לאבא שלי בחנות שהוא קנה את המכשיר שאפשר להשתמש בטרימר בשביל טבעות אבל לא כדי כי הוא חלש בשביל זה

אבל בכל זאת יחליפו לי אותו לרוטר אבל ביקשתי לא משהו של מקיטה אני רוצה סתם אחד פשוט כי אני לא הולך לכל היום להכין טבעות..

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רוטר של WOLF - הוא נהדר ועונה לי על כל הדרישות - רק שעד היום לא השתמשתי בו בכדי לעשות טבעות וחבל...

בפעם הבאה שאני יוצר טבעת - זה יהיה עם הרוטר - אלא אם כן מדובר במשהו מאוד קטן שבו הרבה יותר נוח לי להשתמש בדרמל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...