Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזראטי בישראל?

liavar1
שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לוחית הרישוי זהה, התמונות שלי הם יותר "ישנות". התמונות העליונות הן לאחר החלפת הלוחית ע''י מכון רישוי ישראלי.
מצטרף לשאלה איך בדיוק מכון רישוי נותן מספר ישראלי ? איך בדיוק "גיירו" אותה ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גיירו אותה ולא מדובר על מספר ישראלי.

מדובר על אותו מספר רישוי (תשימו לב לספרות שבלוחית הישנה (מפנמה) ולספרות שבלוחית החדשה).

בסה"כ מדובר על לוחית רישוי אירופאית (מוארכת ומלבנית) ולא אמריקאית (יותר ריבועית).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג למה וכיצד עושים את זה. ראיתי פעם אחת שהגיע לקסוס אמריקאית עם נהג שחור (נגיד אפרו-אמריקאי :roll: ) למכון רישוי. היא לא עברה במסלול, אך אחרי כמה זמן ניגש אליה בוחן והחליף לה לוחיות אמריקאיות ללוחיות מלבניות שחור-לבן.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו על זה יש לכם תלונות ? באירופה אין סופר מיני ישנות שנדחפות בעת צילום פרארי ?

3226292863_b0ff32bb40_o.jpg

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שבתמונות מאירופה (בעיקר צרפת וגרמניה), כמעט בכל תמונה (מהרחוב) של רכב נדיר תמיד יהיו אחד מאלה:

אופל קורסה 3 דלתות, אאודי סטיישן, BMW סטיישן, פורשה בוקסטר, סמארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרדיט ל-speed demon מסקאלה

27ymhxz.jpg

85639979.jpg

אני כמעט בטוח שזאת הייתה הקוואדרופורטה. היא הייתה יפייפיה בצבע סגול חציל. פשוט מושלמת..

הבעיה היא שעברתי כל כך מהר שלא הספקתי לצלם אפילו..

מה שכן, הלוחית זיהוי הייתה לבנה אבל לא לבנה של CC או CD סתם לבנה עם מספרים ואותיות.. בסיבות ה6 תווים.

מישהו גם חזה במראה המופלא הזה? :roll:

מישהו רעב?

יש פה כובע לאכול.. :lol:

בדיוק התיאור שאמרתי 8)

בתאבון :wink:

אין ספק.. יפייפיה ללא עוררין :twisted:

Opel Astra Hatcback 1.6 16v 1996

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל מי לקח ממי את הפנסים האחוריים, המסארטי גראן טוריזמו ( וגם אסטון מרטין כמובן ) מהמונדאו או להפך ?

הלו, מה זה ? אני הייתי קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי,המזראטי הסגולה שייכת לבחור בשם מאוריציו אסס,אחד מעשירי פנמה,כמובן שיהודי,בפנמה ישנה רשת ענקית שניקראת EL COSTO והחליטו לפתוח סניפים שלה עכשיו בארץ,זאת הסיבה שהרכב נמצא פה.הבן אדם קנה דירה במגדלי אקירוב ושם הרכב חונה.

אחלה יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...