Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמועה שהגיעה לאוזניי ממקור מוסמך - תוך 3 חודשים מחירי הדלק יעברו את קו העשרה שקלים.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצדי שיגיע ל50 שקל לליטר, יש דלק חינם:)

חוץ מזה 10 שקל לליטר זה קצת מוגזם, אם כי הייתה תקופה כי הסולר חצה את ה10 שקל לליטר, לא?

אל דאגה חבר, שיגיע ל50 שקל לליטר לא יהיה דלק חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכישו פתחתי את הקבוצה. (עקב טעות פתחתי מקודם יוזר ולא קבוצה).

ניתן להכנס כאן.

אני מבקש: תעבירו לכל מי שאתם מכירים. לחברים, קרובי משפחה, מכרים, קולגות (אם מותר לנצל את המייל הארגוני לשם כך - השתמשו בו!) ובכל דרך מקורית שנראית לכם.

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והטמטום הזה אכן קורה, אף קבוצת פייסבוק מיותרת לא תגרום לאחד השרים בממשלה לומר .. אוי לא, פתחו קבוצה בפייסבוק, בוא נוריד מחיר הדלק.

צריך להתארגן בצורה פיזית ומסיבית שלא נראתה במדינה הרבה זמן.

הפורום הזה הוא מקום מצויין להתחיל ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפייסבוק הוא רק פלטפורמה כדי לארגן את כולם. ויש עוד הפתעות בקנה. הגיע הזמן להתארגן!

המטרה היא, ערב אחד, לגרום לפקק אחד גדול מת"א עד י-ם. הפקק הכי גדול שהיה בכביש הזה אי פעם. שזו תהיה שיחת היום בחדשות. רק כדי שנבחרינו יפסיקו להשתין עלינו ולגזול אותנו.

הרי כשנהגי המשאיות התארגנו השבוע לחסום את כביש י-ם-ת"א דובר על זה בתקשורת, ולפנות בוקר התקיימו דיונים קדחתניים כדי שיחזרו בהם מהיוזמה.

אני, בתור אזרח, אהיה מאושר לראות אזרחים שאכפת להם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בארה"ב לא חושב כמוך...

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=nh20090716_11

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני אמרתי בשרשור הקודם על העלאת הבלו שרק חסימה מוחלטת של כביש ירושלים ובשעות השיא שלו שכמובן כל השרים והחברי כנסת שמגיעים מתל אביב נוסעים בו יסבלו מזה ולא רק אזרחים תמימים, הכביש צריך להיות סתום לגמרי שלא יהיה ניתן לנסוע, נכון חסימת הכביש לא חוקית אבל אני לא רואה בעליית כמות גדולה של כלי רכב לכביש עבירה על החוק(בנתיים אין חוק שמגביל כמות מכוניות בו זמנית על הכביש), וכמו כל כביש ברגע שתהיה עליו כמות גדולה של מכוניות הוא יהיה סתום לגמרי ואני חושב שצריך יותר מיום אחד כזה בשביל להזיז משהו, אני חושב שזאת הזדמנות מצויינת בשביל להגיד עד כאן ולהפסיק את הסטיגמה של היהודים יודעים לסבול בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכישו פתחתי את הקבוצה. (עקב טעות פתחתי מקודם יוזר ולא קבוצה).

ניתן להכנס כאן.

אני מבקש: תעבירו לכל מי שאתם מכירים. לחברים, קרובי משפחה, מכרים, קולגות (אם מותר לנצל את המייל הארגוני לשם כך - השתמשו בו!) ובכל דרך מקורית שנראית לכם.

אביעד

אני יכול לשלוח זימון לביבי, הוא ברשימת החברים שלי בפייסבוק :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלקים יכולים לעלות בצורה חדה רק אם יתקיים אחד מהתרחשים הללו;

1. תקיפת מיתקני הגרעין של איראן, מה שיוביל מצידה לסגירת מיצרי הורמוז.

2. קיצוץ דרסטי של מכסות הנפט שמפיקות אופ"ק.

3. הגדלת מס נוסף על הנפט ותוצריו.

כדאי לזכור שכשחבית נפט עלתה 147 $ לא שילמנו כפול מהיום, והסיבה להיתייקרות הינה הגדלת המס עקב ירידת הכנסות המדינה ממסי עבודה וממיסים עקיפים (מע"מ בעיקר).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ההוא שבשרשור הקודם שאמרתי שהמיסים כבר מוגזמים, ועד שלא נזרים את כל המשכורת שלנו ישר לקופת הממשלה זה לא יגמר וטען שלא יהיו גזירות שהציבור לא יוכל לעמוד בהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקשורת לא תהיה בעניין הזה אז חבל"ז.

כתבה אחת או שרשרת כתבות בכותרת הראשית למשל בידיעות או בערוצי הטלויזיה , עדיפה פי כמה על עצירת כבישים ונהגים עצבנים. לדעתי לאנשים לא יהיה איכפת לשלם גם 10 שח לליטר. אולי ב 20 שח הם יתעוררו להפגין או לכתוב יותר טוקבקים.

בשורה התחתונה - מי ששולט היא התקשורת. רק משם תבוא הישועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תיאורתית להעלות את מחיר הדלק לתחבורה בלבד.

זה לא יהיה קשור למחיר הנפט או לתקיפת איראן.

פשוט מס על דלקים לתחבורה בלבד.

כך לא יושפע מחיר החשמל, תח"ץ וכל שאר החברות במשק שמשתמשות בדלקים.

פקק בכביש ירושלים ת"א לא יעזור כי הנבחרים שלנו משתינים עלינו מלמעלה.

זה יצטלם יפה בערוצים השונים, זה יהפוך לשיחת היום חד פעמית וזה גם יהיה מגניב כשכולם יגידו איזה גברים הם.

אבל זה יהיה רק זה.

הפתרון היחיד שיעבוד הוא השבתה של המדינה כולה.

שכירים שלא ילכו לעבודה כמה ימים

מוניות והסעות פרטיות שלא יעבדו

הפגנות פראיות מול בתי החכי"ם כל שעות היממה

לא ממלאים דלק

אם נוכל לעמוד בזה - זה יהיה הפתרון.

פחות מזה רק יגרום לשרים ולקובעי המדיניות לגחך לעצמם בכורסאות העור בדרך לביזבוז הכספים שלנו.

אם מישהו חושב שהעצומות והפייסבוק שלנו מזיזות משהו לנבלות שיושבות בכנסת וחיות כמו עלוקות על חשבוננו, שיחשוב שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מספיק ברור?

אם לא יתקיימו התרחישים שתיארתי, מחיר הדלק לא יעלה בהרבה מעל לרמתו היום, ולאור ירידת מחירי הנפט בתקופה האחרונה, הוא אפילו יירד.

העלייות האחרונות חלו בשל הוספת המס והעלאת המע"מ.

סביר להניח שלא יוטלו עוד מיסים על הדלק, מאחר ויש גבול לנטל המס על הדלק, שהוא מוצר בעל ביקוש קשיח.

מעל רמה מסויימת, תיגרום העלאת נטל המס על דלקים לסיחרור אינפלציוני, ושכרה של הממשלה ייצא בהפסדה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...