Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוק הרכב בארץ עומד על 190,000 כלי רכב, באירופה נמכרים מעל 10,000,000 רכבים, כשחלק ממדינות אירופה כמו ספרד ופורטוגל נהנות ממזג אויר דומה מאוד לשלנו, ובחלקם מזג אויר קיצוני יותר, ושם לא נתקלים בבעיות המדהימות אשר מדי פעם מגיעות פה לפורום...

אולי תתחיל להבין שאתה (ואני, ורוב חברי הפורום) נמצאים בישראל ולא "שם"?! ושבארץ, כמו בארץ, היפניות אמינות יותר, ולא משנה אם באירופה נמכרו מיליארד רכבים או אלף. מה אנחנו קשורים לאירופה? אתה בארץ. מה אתה עוד לא מבין? זה לא ממש אמור לעניין מישהו שחי בארץ אם בתאילנד מכונית X סופר אמינה. למה? כי ייתכן שבארץ האמינות שלה שואפת ל-0 (בהקצנה כמובן).

ולמה שאני לא אאמין לסקרים שמבצעים כאן בארץ (סקרי אמינות)? זה לא שעיתון אחד עושה זאת. מספר עיתונים עושים זאת, ובכולם, הפלא ופלא, ידם של היפניות על העליונה. על מה אתה מתווכח עוד לא הבנתי, אבל שיבושם לך. תמשיך להגן על רכב שאתה "לא בעלים ולא נעלים" שלו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שומאכר אתה צודק, סקרי האמינות כמו כן חוקי הפיזיקה לא תקפים בארץ.

בארץ הקומבינות שבה טיפול 10 אלף מתבצע כל 20 אלף, שמי הברז מהווים תחליף מעולה לנוזל קירור וכו' כנראה הרכבים מועמדים למבחני אמינות קיצוניים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תתחיל להבין שאתה (ואני, ורוב חברי הפורום) נמצאים בישראל ולא "שם"?! ושבארץ, כמו בארץ, היפניות אמינות יותר, ולא משנה אם באירופה נמכרו מיליארד רכבים או אלף. מה אנחנו קשורים לאירופה? אתה בארץ. מה אתה עוד לא מבין? זה לא ממש אמור לעניין מישהו שחי בארץ אם בתאילנד מכונית X סופר אמינה. למה? כי ייתכן שבארץ האמינות שלה שואפת ל-0 (בהקצנה כמובן).

ולמה שאני לא אאמין לסקרים שמבצעים כאן בארץ (סקרי אמינות)? זה לא שעיתון אחד עושה זאת. מספר עיתונים עושים זאת, ובכולם, הפלא ופלא, ידם של היפניות על העליונה. על מה אתה מתווכח עוד לא הבנתי, אבל שיבושם לך. תמשיך להגן על רכב שאתה "לא בעלים ולא נעלים" שלו.

אתה צודק , אין מה ללמוד מיבשת שמוכרת 10 מליון רכבים, אנחנו נמשיך להעשיר את התרבות המוטורית משוק הרכב הישראלי המדהים המתפתח, והמשכיל .

תסלח לי, התגובה שלך מעבר לצרות המחשבה היא פשוט פאטתית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה להימצאות רכבים ישנים יותר על הכביש ותפוצתם תלוים בשני גורמים:

- כמות הרכבים אשר נמכרו במקור, סביר להניח שאם נמכרו 1000 DL ו 50 205 , יהיו לאחר 10 שנים קצת יותר סובארו.

- אחזקת הרכב, שזה די קשור למחיר הרכב כמשומש..

לדוגמא הסובארו DL והסיטרואן BX, השניה איבדה את הערך בצורה רצחנית ולאחר 5 שנים כבר לא היה שווה לבעל הרכב לתחזק את הרכב, ומרביתם פשוט נזרקו, הושלכו הושמדו להם בצידי הדרכים.

וגם היום, כאשר אני רכשתי פיקאסו 2004 מצוידת בכף רגל ועד ראש , ובאותו כסף הייתי יכול לרכוש בקושי קורולה 2001 , אתה יכול להבין שעוד 5 שנים הפיקאסו לא תהיה שווה יותר מ 10K ש"ח , ואילו הקורולה תהיה שווה פי 3, בעל הפיקאסו לא יטפל ברכב הרי זה כבר לא יהיה שווה ..

כן? עקבת אחרי המחירון של ה BX והDL החל מסוף שנות ה80?

מה שגמר לBX את מחירי הסחירות הוא האמינות הזוועתית שלה, שנבעה, בין היתר מבורות טכנית של המוסכים בארץ -אבל זה לא קשור כרגע.

כבר נמאס לראות את ההשוואה בין הפיקאסו לקורולה. אני רוצה להגיד לך שהייתי מעדיף קורולה 2001 על הפיקאסו.

ואני רוצה לברך אותך - אתה יכול לקנות קורולה 2002 מול פיקאסו 2004

אני רוצה גם לעדכן אותך שיש עוד רכבים טובים ואמינים יותר מפיקאסו שהם לא קורולה.

אני יודע שמדליקות אותך הדוגמאות שאני נותן, אז יאללה קח עוד אחת:

בחדר לידי יושבים שני מהנדסים (מרובי ילדים), שבעוונותים לקחו בליסינג את הפיקאסו החדשה מודל 2008 (אחד קיבל בסוף 2007- משהו כמו דצמבר , והשני קיבל לפני מספר חודשים) , והם יותר נוסעים ברנו מגאן -רכב חליפי (אחד מהם גם נתקע עם המגאן החליפית אבל זה סיפור לפעם אחרת) מאשר ברכב שלהם.

אני חושב שהם רואים את הנציג של אלבר יותר מאשר את הילדים שלהם... :)

בחיים לא האמנתי שאנשים מבוגרים ורציניים יכולים לקלל כמו ילדים פרחחים כשזה מגיע לרכבים שלהם... :D

אבל בסדר, סע בפיקאסו , תמשיך לחיות בסרט ולמחזר את התגובות של עצמך.

אין לצרפתיות החדשות כיום שום יתרון על פני המתחרות , מלבד המחיר כמשומשת (שהופך לחסרון אחרי שרכשת)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מדליק אותי , נהפוך הוא אתה פשוט דוחה אותי.

תגובות וולגריות , חסרות כל טעם והגיון אשר נועדו רק לנגח, אתה פשוט אינך שווה תגובה רצינית.

יום טוב שיהיה לך.

ודרך אגב אם נמאס לך מההשוואות שלי , פשוט תחדל מלקרוא את התגובות שלי, בדיוק כפי שאני מיישם מההודעה הבאה שלך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא שם לב, מהות הדיון היא על אמינות הפאביה. מי שרוצה להתחיל שוב פעם דיון על אמינות האירופאיות מול היפאניות או אמינות של סיטרואן מול טויוטה, מוזמן להמשיך את אחד מעשרות השרשורים שנפתחו בעניין הזה.

לפיכך, מי שיש לו להוסיף דבר מה נוסף בנוגע לסקודה פאביה - יתכבד ויעשה זאת. כל השאר: קראו את המשפט הקודם.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה!

השירשור הזה יצא לגמרי מכל פרופורציה ו\או הקשר.

חלאס, דיי!

מה נסגר איתכם אנשים?

כל אחד יבחר באיזה אוטו שטוב לו ספציפית ושלום על ישראל!

יאללה סולחה!

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים! חקרתי במשך שבועות את הנושא, למה הכל קורה.

למשל למה הגומי נושר מהפביה, קבלו את ההסבר:

פשוט מאוד! הגומי נושר כדי שתאכלו אותו! :lol::lol:

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה ומקורי , אפילו נראה טעים :cool:

אם אני לא טועה , ואני טועה מראש :lol: אצל היפנים זה נקרא " עוגית מזל " אבל טעים , ראש טוב .:mm_yeah:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר כמה ימים עוקב אחרי השרשור הזה, ודעתי היא כזאת:

כולנו מודעים לכך שהיפניות זולות בהרבה מרכבים אירופאים, ידוע שרמת התחזוקה בארץ, גם אתה לקוח פרטי ירודה באופן משמעותי ניכר מארצות בחו''ל, כנ''ל לגבי רמת הכבישים, מזג האויר זה לא שיך כי גם קור קיצוני עלול לפגוע.

הרבה צרפתיות וגרמניות עברו את מבחן הזמן אם זה מה שמעניין כאן, גרמניות יחזיקו אלפי שנות אור יותר מסוזוקי סויפט או ממיצובישי לאנסר, גם צרפתיות, אז נכון שיש יותר סובארו dl מפג'ו 405 או סיטרואן bx אבל אני מדבר על רמת הגימור, על איכות ההרכבה וכדומה, אז אמינות ירודה יותר, נו אז מה?

כל היפניות בנות העשר והקוראניות כבר עם דש בורדים סדוקים ומפוצצים, עם ריפודים בלויים ותא נוסעים וצבע מזעזע...

היו לי מספר צרפתיות משנות ה 80 ובחיים לא נפל חלון, לא חדרו מים, והדש בורד לא נקרע ל2.

אז גם היום אדם שקונה רכב חדש מצ'מפין או לובינסקי למיניהם לא חושב איך יראה הרכב העוד 10 שנים, כי תוך שנתיים הרכב כבר יהיה ביד השלישית או השניה שלו.

יחד עם זאת שלקוח פרטי שחש לקנות רכב עדיף שישקיע כמה אחוזים יותר ויפזול לכיוון האירופאיות מאשר למאזדה 2 או סוזוקי סויפט או הפאביה המכוערת הזאת...

כנס לפג'ו תראה איך נראת פג'ו 207 ואז כנס לפאביה ותבין שאין שם חצי ממה שהיה ב207.

כנס לפולקוואגן תשב ותנהג בפולו ואז תלך ממול לסוזוקי ותשב בסויפט.

אין מה לעשות, אמינות זה לא מה שיקנה אותי, עדיף וגם לאורך זמן להשקיע ולקבל, אין מתנות חינם.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרוג אותי, לא הבנתי מה השורה התחתונה שלך. אתה בעד או נגד סקודה פאביה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להוסיף משהו.

תרצו או לא תרצו, עצם הפרסום של המקרה הזה בפורום יחד עם התנהלות היבואן עושים את שלהם.

הרבה אנשים קוראים כאן ולא כותבים.

בחיפוש בגוגל של פאביה החדשה וכו', או חיפוש בפורום סביר מאוד שנגיע בסופו של דבר לשרשור הזה או לשרשורים דומים.

אני מבטיח לכם שזה גרם לכמה אנשים לחשוב טוב לפני רכישת פאביה.

מניעה היא נושא בעייתי, שאתה מונע משהו בד"כ אתה לא יודע או רואה או מרגיש את זה.

שכוחות הביטחון מונעים פיגועים על בסיס יום יומי בד"כ לא מרגישים, אלא אם כן יש משהו חריג כמו שהיה היום בבוקר עם המחסומים.

בכל מקרה, אנחנו לא נראה ונשמע על כל מי שנמנע מלקנות פאביה, אבל שוב, השרשור עשה את שלו.

אני יכול להגיד לכם שאותי באופן אישי שואלים על בסיס יום יומי כמעט לגבי המלצות לרכבים וכו'.

פעם פאביה הייתה כמעט המלצה בלתי מעורערת בקטגוריית הסופר מיני.

אני לא ישקר, גם היום אני ממליץ על פאביה, אבל זה תמיד מלווה בסייג.

סה"כ מההתרשמות שלי אין כאן בעיה אקוטית.

רוב הטענות נובעות מהתקנות מקומיות לא טובות ומצד שני יבואן שמתנהג כמו יבואן טיפוסי.

REDROZE - האם אתה מתכוון לבצע פעולות על מנת להחזיר את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולי לא נותר אלא לחזור על מה שכבר כתבתי, אולי אפילו במעלה השירשור הזה, את הכתם שהוטל בפאביה, גם שפכטל מקצועי יתקשה להסיר.

והקטע המצחיק באמת, הכול בגלל חיפוי לקורה פנימית ושריטה קטנה בדש בורד...

לכל המתלוננים, מקריאת ה"בעיות" שלכם אני מציע לכם לקחת את החיים בפרופורציה ולהתגבר.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...