Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מציע לך להיכנס לאתרים בינ"ל המפרסמים ריקולים של יצרני רכב , תראה שם הרבה יפניות אשר ביקרו למוסך לטיפול בבעיות קשות הרבה יותר מגומיות נושרות, צריך רק לחפש, אבל משום מה אתה כבר קבעת את דעתך בלי לדעת מה קורה מעבר לים איפה ששם אין תרבות מוטורית מפותחת כבישראל..:cry:

למה אתה משווה את מה שהולך בחו"ל למה שהולך בארץ? בארץ הכל שונה - החל מהכבישים ועד לתנאי מזג האויר. תפסיק להשוות בין הארץ לחו"ל. כנראה שבארצנו היפניות קצת יותר אמינות מהאירופאיות (ואני לא מתבסס על מה שהולך בשירשור הזה, אלא על סקרי אמינות שנערכו ונערכים מידי זמן מה בעיתוני רכב שונים בארץ).

ואני עדיין לא מבין מה האינטרס שלך להגן כל כך על הרכב הזה, כאילו אתה הבעלים של סקודה או משהו כזה.

ב2 יש בעיות בחשמל ובעיות במנוע.

נטלי, איך הגעת למסקנה הזאת? (שואל בתור בעלים של מאזדה 2 כמו שאת כבר יודעת). ואני לא בא להתווכח או משהו בסגנון, אלא לדעת אם באמת יש לרכב שלי מחלה כזו או אחרת (עד היום אין כלום 555 טפו טפו טפו, לא בחשמל (אפילו שיש מערכת כבדה ועצבנית כמו ששמת לב במפגש מרכז האחרון) ולא במנוע (שמפנק עד היום)).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לידעתך - אין לו שום אינטרנט "להגן" על הרכב הזה, אלא להפסיק את גל ההשמצות הלא מבוססות והמוגזמות האלו, שיוצאות כלפי השקודה פאביה, כמו גם על הרבה צרפתיות.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ הכל שונה - החל מהכבישים ועד לתנאי מזג האויר.

זו בדיוק הנקודה!

בדרום אמריקה לא תשמעו בן אדם אחד מדבר סרה על רכבים צרפתיים. מצד שני, על יונדאי לא רוצים אפילו לשמוע וסובארו נחשב לרכב יוקרתי.

אגב, אחד הרכבים הכי פופולאריים בדרום אמריקה הוא הטויוטה ECHO

07_Toyota_Yaris_05.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, ראיתי אחת כזאת בארץ! (ביפו). זו היאריס סדאן, נכון?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי STIO קצת מגזים.

הוא צריך לשמור את המכתבים למיניהם למקרה שאולי (חס וחלילה) תתגלה תקלה שהיא באמת רצינית במהלך תקופת האחריות.

אנשים -אין מה לעשות סקודה מבוססת על VW אבל היא לא VW ב100 אחוז ... לא סתם היא עולה יותר זול. יש הבדלים מהותיים ברמת הגימור ,ההרכבה והחומרים, גם בסיאטים למול המקבילות שנושאות את סמל VW.

עם זאת, אני מסכים עם נטלי ועם אחרים שכל עוד לא מדובר בתקלות רציניות, אפשר לספוג את זה. במקום לרוץ על כל שטות למוסך, פשוט לרכז כמה שטויות ביחד... :)

האם זה שווה את החסכון הכספי? זה כבר עניין של הרוכש.

לדעתי הסקודות והסיאטים יכולות להיות רכישה כדאית, כי במחיר נמוך מקבלים איבזור גבוה מאשר היה מתקבל ברכב מקביל של VW שהיה עולה אלפים רבים יותר, והבעיה של רוב האנשים שהם לא מבינים שבשורה התחתונה הם משלמים כסף קטן ומצפים לקבל VW. אני חושב שלקוחות סקודה הנוכחיים צריכים להתפעל כמה סקודה התקדמה תחת בעלותו של קונצרן VAG ולא כמה היא לא עומדת בציפיות ביחס לרכבים VW עצמה.

אל תשכחו שלפני כ10 שנים, לקוחות של סקודה היו מתלוננים על נשירת דלת צד נהג ולא על גומיה רופפת :)

תכף יבואו ויספרו כאן על חלקים מתקלפים בגולפים וכו', אבל זה לא חוכמה לתת משטחי פלסטיק מחוספסים שחורים אינסופיים מכוערים, ולקרוא לזה איכותי כי זה לא מתקלף... :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומי,

אני מכירה 2 רכבי 2 שנתקע להם האוטו באמצע הדרך- בעיה במחשב או משהו.

ויש בעיה עם החשמל של המראות צד- זה כבר שמעתי כמה פעמים.

ועוד איזה משהו שאני לא הכי סגורה לגביו אז לא ארחיב במילים.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אייל, זה לאנשים שחולמים על VW ובעלי תקציב מוגבל? אז מסתפקים בזיוף?

נראה לי שאתה צודק לחלוטין!

לא אמרתי זיוף.

אמרתי שכנראה ההקפדה והתכנון לא זהים ומטבע הדברים מדובר במוצרים שונים המבוססים על פלטפורמה זהה. (מנועים, גירים שלדות וכו')

גם במקרה של סיאט ופולו שמיוצרות ביחד באותו מפעל בספרד, חלקי הפנים של הפולו שונים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום רביעי הקרוב (3/12/08 ) נקבעה פגישה עם "מומחה" של צ'מפיון שיבחן את הרכב.

אני רק רוצה לציין לטובה את אופיר (צדיק אחד בסדום) המנהל מוסך (בבני ברק) שעושה הכל בשביל שנהיה מרוצים.

נטלי ואוראל, הגומיות האלה הם לא למדידות. מטרת הגומיות הם שלא יכנסו עלים בין הכנף לקורה A\ יגרמו למים לעמוד ולחלודה להתפתח באיזור

ד"א, במועד מסירת הרכב קבלתי את 2 הטיפולים הראשונים חינם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה שיש רכב לימון, אבל קורה שיש גם לקוח לימון.

לקוח שנעלב שלא התיחסו אליו כרוכש בנטלי לפחות, מחליט להתנקם ולהשפריץ לכל הכיוונים בתקווה שבכל זאת מישהו ישים לב אליו במקרה הרע (המיעוט נרגע בשלב זה). במקרה הטוב אפילו יבהלו ויציעו לו פיצוי. העיקר שיסתום את הפה. או אז הוא ירוץ לכל החברה ויספר איזה "חכם" הוא ויחפש את הקרובן הבא.

כנותן שרות, לצערי אני נתקל בכאלו.לשמחתי זה המיעוט, אבל מיעוט מאוד רע וצעקני. הניסיון מוכיח שרק התעלמות וחוסר התיחסות מרגיע כאלה. יתכן שבסקודה אבחנו אותך ככזה....

לא שזה בהכרח המקרה כאן....אבל מתחיל להסריח.

מציע למנהלים לסגור את השירשור הזה שמוצא עד תום.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את כל ה"מצטדקים" שמשבחים היום את הפאביות.

צריך לבדוק אותן במבחן הזמן,איך הן יראו בעוד 10 שנים ואיך תראה הסחירות שלהן,לעומת המקבילות היפניות.

אגב, אהבתי את זה שמישהו פה כתב "הנה,המשטרה ונהגי המוניות לא מתלוננים",אתה מתחזק את הרכב שלך כמו שנהג מונית מתחזק אותו או כמו שהמשטרה מתחזקת את הרכבים שלה ?

יש לי דוד שברשותו 10 מוניות,אם ההשוואה שלך היא לתחזוקת המוניות- צר לי,אבל אתה לא יודע על מה אתה מדבר...

אתה חושב שמעניין אותו אם נפל עכשיו גומי מהדלת או שיש שריטות בדשבורד ???

אותו מעניין 2 דברים:

1.שהאוטו יניע בבוקר ליום עבודה,ולא ממש מעניין איך הוא נראה\נשמע\נוסע.

2.שהוא יעשה את זה לפחות למינימום שנתיים (אחרי זה גם ככה הוא מעיף את הרכב).

את נהגי המוניות לא ממש מעניין מה קורה ברכב פרט לזה שהוא יניע,כל היתר זה בגדר אופציה.

והמשטרה?

חביבי, כנס פעם לסדנא (מוסך) של המשטרה,ותראה איך המכוניות שם מתוחזקות (רמז-בדיוק כמו מוניות).

עכשיו,

אם אתה מתחזק את הרכב שלך ככה,מה טוב, אל תקנה בכלל רכב חדש, תקנה רכב מתפרק עם 345,798 ק"מ על השעון,רק תוודא שהוא עדיין מניע וסע לשלום.

אני לא כזה,חשוב לי שברכב שאני קונה אני ארגיש נעים בפנים,שהדשבורד שלי יהיה שלם,שפנים הרכב יהיה שלם, שלא יינשרו לי חלקים מהאוטו ושהכל ייראה טוב,שהמנוע לא יעשה רעשים מיותרים (פרט לפעמים שממש בא לי לשמוע אותו..), שלא יהיו לי רעידות מיותרות,שהסל"ד שלי בסרק לא יושפע מהוולסטריט (עליות וירידות לפי מצב רוח) ועוד.

אלה דברים שמאוד אמורים לעניין מישהו שרוכש רכב חדש,כי אם לא, אז למה בעצם לקנות מלכתחילה רכב חדש ? לך על רכב יד שנייה שכבר כמה שנים על הכביש עם מנוע תקין וזה הכל.

כל משמיצי הסוויפטים והמאזדה 2, אלה רכבים משעממים,חסרי ייחוד (הסוויפט קצת יותר מעניינת עם הקריצה למיני), אבל מה ?

בואו נבדוק בעוד 10 שנים מי מהם ישרוד יותר טוב את מבחן הזמן......אני די בטוח שהיפניות יישרדו יותר טוב.

הלוואי ואני אטעה !

שלא תבינו לא נכון,אני לא אוהב את הצירוף יפנית-1.6-אוטומט, אני מאוד מעריך אנשים שמגוונים (ולראייה, הרכב הראשון שלי בכלל היה צרפתי,כמו אצל כל בני משפחתי,אגב), אבל כמה שישנאו את היפנים, הם יודעים לעשות מכוניות ששורדות טוב את מבחן הזמן.

יוצא לי לראות לא מעט (יחסית) סוויפטים ישנים (אלה שדומות למכוניות מתנגשות מהלונה פארק...), תראו לי כמה מכוניות אירופאיות מקבילות (פולו למשל) מאותם שנתונים קיימים היום על הכביש ?

אותו דבר לגבי סובארו DL,לגבי הונדה סיוויק מהשנתונים של תחילת ה-90 וכו'.

ככל שעובר הזמן,יש פחות ופחות אירופאיות על הכביש ונשארות יותר יפניות.

אז יכול להיות שבאמת לשוק הישראלי,ובהתאמה לרמת הטיפולים שנהוגה בארץ (ואני פחות מדבר על מוסכים,אני יותר מתכוון ללקוח הפרטי שמחליף צמיגים פעם ב-4 שנים ובולמי זעזועים מבחינתו זה מוצר שתוחלת החיים שלו היא כתוחלת החיים של הרכב, ואני לא מדבר על בילשטיין), יכול להיות שבתנאים האלה היפניות מראות "שרידות" גבוהה יותר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה משווה את מה שהולך בחו"ל למה שהולך בארץ? בארץ הכל שונה - החל מהכבישים ועד לתנאי מזג האויר. תפסיק להשוות בין הארץ לחו"ל. כנראה שבארצנו היפניות קצת יותר אמינות מהאירופאיות (ואני לא מתבסס על מה שהולך בשירשור הזה, אלא על סקרי אמינות שנערכו ונערכים מידי זמן מה בעיתוני רכב שונים בארץ).

נכון, באמת צריך להפסיק ולהשוות, צריך לקחת את דברי המגיבים פה שרובם אין להם מושג קלוש על מה הם כותבים, מפריחים סיסמאות שכל קשר בינם לבין המציאות קלוש, לעצום עינים ולהאמין להם..

שוק הרכב בארץ עומד על 190,000 כלי רכב, באירופה נמכרים מעל 10,000,000 רכבים, כשחלק ממדינות אירופה כמו ספרד ופורטוגל נהנות ממזג אויר דומה מאוד לשלנו, ובחלקם מזג אויר קיצוני יותר, ושם לא נתקלים בבעיות המדהימות אשר מדי פעם מגיעות פה לפורום...

אז למי בדיוק להאמין, ל 2-3 מגיבים על בעיות נקודתיות בפאביות שלהם, או לעשרות אלפי לקוחות מרוצים של סקודה באירופה, אשר מדרגים אותה במבדקי האמינות אשר אתם סוגדים להם במקומות הראשונים ??

ואני עדיין לא מבין מה האינטרס שלך להגן כל כך על הרכב הזה, כאילו אתה הבעלים של סקודה או משהו כזה.

לא בעלים ולא נעלים, אבל יש גבול לכמות המלל שלא קשור לשום דבר , שחלק מהמגיבים כולל אותך רואים כאמת מוחלטת , וממשיכים לגלגל כדור שלג שאין מאחוריו ולא כלום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נבדוק בעוד 10 שנים מי מהם ישרוד יותר טוב את מבחן הזמן......אני די בטוח שהיפניות יישרדו יותר טוב.

זה מה שחבר סוחר אמר לי כשהראתי לו את כל הבעיות בסוויפט החדשה ושאני מתחרט על הרכישה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, כנס פעם לסדנא (מוסך) של המשטרה,ותראה איך המכוניות שם מתוחזקות (רמז-בדיוק כמו מוניות).

אל תעליב את המוניות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...