Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

.

ובהחלט ניתן לחשוב שאוראל הוא יחצ"ן סקודה בארץ או לפחות מקבל מהם מניות

הוא לא מקבל מניות - מקסימום שירות מוניות...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה של מסקנות יש לך מרכב אחד ספציפי..

חפש גם כאן בפורום דעות של אנשים אחרים על תוצרת סקודה , ותבין שמדובר פה על חריג שאינו מעיד על הכלל.

אז זהו,

שבשרשור הזה שמעת על תקלות כאלה ואחרות ולא מבעל רכב אחד.

אם מישהו מוכן לקבל פלסטיקה שנראית יותר טוב ואיכות הרכבה "גבוהה" יותר על חשבון אמינות כללית ובידיעה שתוך אי אילו קילומטרים ינשרו לו גומיות ויפלו לו דלתות,רק כדי לומר שהוא נוסע ברכב גרמני ושהוא לא חלק מהעדר-שיבושם לו.

בזמן הזה יש אנשים שנוסעים ברכבים יפנים שכיום העיצוב הפנימי ואיכותו לא נופלים בהרבה מזה של הגרמניות העממיות (קרי פולקסוואגן-סיאט-סקודה) ולא צריכים לשרוף ימי עבודה כדי לטפל בבעיות כאלה ואחרות שמתעוררות כל פעם מחדש.

אז מלגלגים עליהם שהם חלק מהעדר.

SO FUCKING WHAT ?

אפשר לחשוב שמי שקונה סקודה פאביה\אוקטביה או סיאט איביזה הוא איזה חובב מוטוריקה יוצא דופן, אלא מכוניות משעממות באותה מידה,רק שאחת דוברת צ'כית והשניה דוברת ספרדית,בעוד שהמשעממות של העדר דוברות יפנית.

לפחות הן אסיאתיות,זה כבר יותר מעניין.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשותף לכל התלונות הוא נושא של ההתקנות המקומיות , חשבת שבזה אולי נעוץ לב הבעיה ??

הסקודות נחשבות לרכבים אמינים , והביקורות של אנשים בפורומים שונים בעולם בהחלט משקפים זאת.

אז להמשיך ולהתעקש שסקודה פאביה אינה מוצלחת, נו באמת.

ומה הקשר שוב ליפניות ?

הגיע הזמן להתחיל ולדבר לעניין ולהפסיק את ההכללות , במיוחד כאילו אשר מסתמכות על רכב אחד שנים ואפילו עשרה אשר בהם נתקלו בבעיה.

על פי הרושם אשר נוצר פה בפורום על אירופאיות, היה ניתן לחשוב שכאשר אתה נמצא באירופה אתה צריך לראות עשרות רכבים תקועים בכבישים, הרי האמינות האירופאית בקנטים , אז זהו שלא, זה ממש לא המצב.

עצה לצמפיון, אם כולם אומרים שהשירות הרכבות שלכם הוא חXX, אז הוא כנראה כזה.

במקום להמשיך ולשרוף את המוניטין המועט שנותר לכם , תעבירו את נושא ההרכבות למקום אמין יותר..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשותף לכל התלונות הוא נושא של ההתקנות המקומיות , חשבת שבזה אולי נעוץ לב הבעיה ??

בוא ותסביר לי , אולי אני טיפש אולי אני לא מבין , איך לעזזאל קשורה התקנה מקומית לזה שהדלת נתלשת מהמקום? איך התקנה מקומית אחראית על נשירת גומיות של הקורה מקדימה ושאר חלקי פלסטיק?

ת'אמת אולי יש הסבר הגיוני הרי מי שקונה פאביה הוא לא חלק מהעדר , מי שקונה פאביה הוא נהג מרוצים בפוטנציה אי לכך בהתאם לזאת הפביה מסירה עם הזמן מעצמה חלקים מיותרים (מי צריך גומיות אטימה? , לעזזאל עם החורף) , פלסטיקים עודפים ואם צריך אפילו דלתות וכל זאת במטרה להפוך לקלילה יותר , מהירה יותר ומתנהגת יותר כדי לפצות את הנהג מרוצים בפוטנציה שאינו נוהג במכוניות העדר :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות זה נושא שריקול אמור לטפל בו, אבל היי , בואו נמשיך להוציא דברים מפרופורציות !!

לגבי הדלת , זה בהחלט לא אמור לקרות ברכב, אין כל הצדקה לכך , האמת היא שלא שמעתי על הבעיה הזו חוץ מהמקרה הספציפי הזה.

מכאן ועד להסיק לגבי הפבאביה ותוצרת סקודה בכלל הדרך עוד ארוכה, אבל לך כנראה אין כל בעיה להסיק מכך מסקנות גורפות.

מעניין שלגבי רכב שבו הוחלפו מנועים בצורה סדרתית עקב כשל שבו היצרן מודה, עם זה לא היו למגיבי הפורום כל בעיה..

בחיים צריך מעט פרופורציות , רק קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CX25GTI - אתה חוזר לדיון הקודם , אמינות ושביעות רצון מהרכבים .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=220516&highlight=%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%94&page=2

כתבנו אז , ואם אתה רוצה , אז נכתוב שוב .הכול כלול

התאמת הרכב לישראל - ( אקלים שונה , המייבש גומיות , בעיות חימום וכו')

יבואן לא מוצלח - מתחפר בהאשמת הלקוח , במקום לפתור בעיות , או לתקן מראש כאשר הבעיה ידועה :wink:

( חלונות נופלים , בעיה בממסרה האוטומטית , גומיות אטימה )

מערך שירות והתקנה - הדרכה לקוייה , מציאת מתקינים לא איכותיים , טרטור לקוחות למוסך ובמוסך .

הבעיה של היבואנים , היום הכל ידוע , זה עניין של זמן עד שכולם יודעים, בין אם דרך אמצעי התקשורת או האינטרנט .

לכן אם אומרים כי יש בעיה , כדאי ליבואן/חברה לטפל מהר, ולהשיג חזרה את שביעות רצון הלקוחות :idea:

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגומיות זה נושא שריקול אמור לטפל בו, אבל היי , בואו נמשיך להוציא דברים מפרופורציות !!

אבל עובדה שמישהו ניגש עם הבעיה הנ"ל למורשה וניפנפו אותו משם בטענה שאין לגומיה הזאת שום חשיבות.

לגבי הדלת , זה בהחלט לא אמור לקרות ברכב, אין כל הצדקה לכך , האמת היא שלא שמעתי על הבעיה הזו חוץ מהמקרה הספציפי הזה.

אתה מתכוון למעט 2 המקרים הספציפיים שציינו פה (אחד בסקודה ואחד בסיאט) ?

מכאן ועד להסיק לגבי הפבאביה ותוצרת סקודה בכלל הדרך עוד ארוכה, אבל לך כנראה אין כל בעיה להסיק מכך מסקנות גורפות.

מעניין שלגבי רכב שבו הוחלפו מנועים בצורה סדרתית עקב כשל שבו היצרן מודה, עם זה לא היו למגיבי הפורום כל בעיה..

נכון,החליפו בטויוטה מנועים קומפלט,אבל שם היה פאק בייצור והיה יצרן ויבואנים שעמדו מאחורי הלקוחות והחליפו מנועים קומפלט בלי להוציא מילה,למעט התנצלות.

בחיים צריך מעט פרופורציות , רק קצת.

נכון,צריך בחיים רק פרופורציות.

אותי מוציא מכלל פרופורציה שרכב חדש שאמור להיות איכותי,מתפרק וסובל אחרי פחות מ-1000 קילומטר מבעיות שרכב יפני לא סובל מהן אחרי יותר מ-200K קילומטר, מפריע לי שגומיות נופלות,שדלתות נושרות,שתריסי מזגן נתקעים (אוראל אתה באמת חושב שהפתרון צריך להיות "רק לכבות ולהפעיל מחדש" ???).

לא מקובל עליי ברכב חדש.

אז כן, אפשר לומר שהבעייה נעוצה בשירות העלוב של צ'מפיון,שלא מטפלים בבעיות.

ומצד שני אפשר לומר שזה גם עלוב מצב VAG שככה יוצאים רכבים מהמפעלים שלהם.

ביפניות,ברוב המקרים בעל הרכב לא נתקל בשירות הלקוחות של היבואן,כי אין לו צורך בכך,וזו גדולה של יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שאתה מבין את עצמך ידידי.

אני שוב אכתוב את מה שכתבתי בעבר, לא מקובלות עליי התקלות האלה באף יצרן רכב (יפני\גרמני\איטלקי\צ'כי וכו') ברכב שהוא חדש לחלוטין, זה פשוט בלתי מקובל.

תקלה אחת יכולה לקרות,שני תקלות נו מילא, אבל שרשרת תקלות אחת אחרי השנייה ?

לא מקובל ברכב חדש,נקודה.

עכשיו תבין מה שאתה רוצה ושיהיה בהצלחה,לך לקנות פאביה ותרגיש מיוחד כי אתה לא חלק מהעדר,אתה תיסע באקזוטיקה צ'כית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוציא דבר מפרופורציה, תסתכל על ההודעה האחרונה שלך ותבין יציאה מפרופורציה מה היא.

גומיות, תריסי מזגן וכולי הכל בסדר מבחינתך, אבל מנוע השובק ברכב זה אצלך מראה על אמינות מופתית.

אני יכול רק לדמיין אם מקרה טויוטה היה קורה בצרפתית מין המנין, נאמר סיטרואן, המנגינות שלך היו אז שונות לחלוטין, אני יכול להתחייב על כך, ואם תודה בהגינות בינך לבין עצמך תודה שזה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי,

אפתיע אותך ואומר לך שהרכב האחרון שלי היה צרפתי,ולא סתם צרפתי,אפילו ספורטיבי.

כשקניתי את הרכב שלי לא שמתי בראש סולם העדיפויות שלי את נושא האמינות,אם כי את השילוב של ביצועים,הנאה מנהיגה,מראה והתנהגות ספורטיבית,מחיר,ואיפשהו בהמשך בתור פרט משני-אמינות.

לומר לך שהרכב שלי סבל מבעיות אמינות ?

כן,כשקניתי אותו החימום לא עבד,מנורת הבלימה השלישית מאחור לא עבדה, המזגן לא קירר,וכשפתחתי את החלון גג לפעמים היה רעש קל של חריקה (לפעמים).

מצד שני,כשקניתי את הרכב, הוא כבר היה בן 9,עם 155K קילומטר באמתחתו,ולא נפלו לו כל מיני גומיות,הדלתות לא נשרו ומבפנים ומבחוץ הוא היה שלם לחלוטין.

אבל שוב, לא ציפיתי לאמינות מופלגת,ואם כן הייתי מצפה לאמינות לא הייתי קונה ספורטיבית צרפתית,הייתי קונה טויוטה יאריס.

רוצה לדעת יותר מזה ?

עכשיו שאבא שלי עומד בפני רכישת מכונית חדשה, אמרתי לו שישקול ללכת על מכונית קטנה צרפתית דוגמאת פז'ו 207 או 307, ומראש אמרתי לו שלא יצפה שהן יתנו לו אמינות כמו היפנית שהיתה לו קודם,אבל לפחות יהיה לו ערך מוסף של נוחות.

אז תאמין לי שאני לא הכתובת להשמצת הצרפתיות,ובניגוד למה שאתה רוצה לחשוב,אין לי גם אנטי נגד הגרמניות, יש לי אנטי אחד ברור מאוד-לא מוכן שרכב שאני קונה יתפרק תוך פחות מ-1000 קילומטר,זה דבר אחד,והדבר השני הוא שבמידה וזה קרה, לא מוכן שהיבואן יתנער ממני.

מאוד פשוט.

ולגבי המנועים של טויוטה כבר הגבתי לך,היתה תקלה,שגם היא לא מקובלת,אבל היה יצרן ויבואן שלקחו אחריות והחליפו מנועים אפילו לרכבים שהיו מעל שנתיים על הכביש.

בוא תראה לי את צ'מפיון מחליפים מנוע (אחרי קריאת RECALL) לרכב שכבר כמה שנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקת מסקנות על העדר אמינות ויחסו "המחפיר" של היבואן מדוגמה אחת בודדת, היא רצינית בדיוק כמו הסקת מסקנות על אמינות מוחלטת שוב מדוגמה אחת הקרויה "הסוזוקי בלנו של אבא שלי". אפשר לבנות תילי תילים של תאוריות מחכימות על אופיים של העובדים היפניים החרוצים לעומת השתיינים הצ'כיים, על הפשטות הגאונית של היפנים לעומת עודף התחכום המורכב העדין והמסובך של האירופאים, על יחסו המדהים של יבואן טויוטה ללקוחותיו לעומת טריקת הטלפון והדלת של לובינסקי, צ'מפיון ועוד כהנה וכהנה. בסרטים הללו בקרו חברי הפורום לא מעט פעמים וכרגיל כל אחד נשאר בשלו. אולי מספיק כבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נתתי את הדוגמא של הסוזוקי בלאנו של אבי (שאגב היו 2 ששירתו אותו מעל 10 שנים עם אפס תקלות).

השורה התחתונה זה לא שאנחנו צריכים לשכנע אחד את השני מי מהיצרנים\יבואנים יותר טוב,אבל מצד שני אנחנו מקטינים את הכוח שלנו כלקוחות כאשר קורה מצב כזה של תקלות ברכבים חדישים ואנחנו רק אומרים "טוב,לא נורא".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות הן אסיאתיות,זה כבר יותר מעניין.

אמר האיש שנסע עד הונג-קונג בשביל להתחתן עם ישראלית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...