Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני חודשיים סקודה אוקטביה 2008 1.6 בנזין אוטומטית. צריכת הדלק שלה היא 1:9. את הסיפור שצריכת הדלק תשתפר לאחר 2000 ק"מ שמעתי גם מהנציגים הרשמיים של סקודה. אולם.... אני כבר לאחר 4000 ק"מ , וזה נראה רע מאוד.

החברה בדקה פעמיים את המכונית שלי ולטענתם "הכל תקין" והרכב מתנהג " לפי מפרטי היצרן".

רוב הנסיעות שלי הן "משולבת" ואפילו לא מעט "בין עירוניות".

אז למה בפרסומים שלהם - בכתב כתוב : " בנסיעה משולבת צריכת הדלק 1: 13" , " ובנסיעה בין עירונית 1:17".

ביררתי עם הרבה נהגי מוניות שקנו אוקטביה 1.9 דיזל שנת 2008- וגם להם יש בעיה קשה עם תצרוכת הדלק/סולר.

אשמח לשמוע אם יש בפורום בעלי אוקטביה 1.6 בנזין מודל 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכשתי לפני חודשיים סקודה אוקטביה 2008 1.6 בנזין אוטומטית. צריכת הדלק שלה היא 1:9. את הסיפור שצריכת הדלק תשתפר לאחר 2000 ק"מ שמעתי גם מהנציגים הרשמיים של סקודה. אולם.... אני כבר לאחר 4000 ק"מ , וזה נראה רע מאוד.

החברה בדקה פעמיים את המכונית שלי ולטענתם "הכל תקין" והרכב מתנהג " לפי מפרטי היצרן".

רוב הנסיעות שלי הן "משולבת" ואפילו לא מעט "בין עירוניות".

אז למה בפרסומים שלהם - בכתב כתוב : " בנסיעה משולבת צריכת הדלק 1: 13" , " ובנסיעה בין עירונית 1:17".

ביררתי עם הרבה נהגי מוניות שקנו אוקטביה 1.9 דיזל שנת 2008- וגם להם יש בעיה קשה עם תצרוכת הדלק/סולר.

אשמח לשמוע אם יש בפורום בעלי אוקטביה 1.6 בנזין מודל 2008

לאמי יש אוקטביה 1.6 בנזין 2007.

בנסיעה בינעירונית אני עושה איתה 1:17.

בנסיעה משולבת זה די משתנה אבל זה באמת סביב ה-1:13.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסל"ד אני וחברי לעבודה קיבלנו סקודה רומסטר 2008 - 0 ק"מ.

בדיוק אותו דבר, 1000RPM עם מזגן.

בלי מזגן סבבה.

כתוצאה מפעולת המנוע מורגש "רעידות" כאלה או אחרות, אבל אחרי שנהגתי בשניה הבנתי שככה המנוע \ מע נהול מנוע מוגדרת

זה מה יש. תבדוק אולי יש עדכון תוכנה שפותר א תזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דייהטסו שרייד חדשה עם 9 ק"מ לפני שבועיים וחצי, צריכת הדלק הייתה נוראית 1:8 בערך, עכשיו אני עם 1400 ק"מ ואני עם 1:14 , שינוי ניכר בעיקר היה אחרי התדלוק המלא הרביעי (התחלנו ב 260 ק"מ לטנק מלא , 31 ליטר נכנסו - כיום אני עושה 440 ק"מ לתדלוק מלא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עם הרבה נהגי מוניות שקנו אוקטביה 1.9 דיזל שנת 2008- וגם להם יש בעיה קשה עם תצרוכת הדלק/סולר

מה צריכת הסולר לטענת הנהגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לפני חודשיים סקודה אוקטביה 2008 1.6 בנזין אוטומטית. צריכת הדלק שלה היא 1:9.
זו צריכת דלק ממוצעת והגיונית למכונית מודרנית לא קלה המצויידת בגיר אוטומטי.
כי אין במדידות האלה כלום, ואין להן שום קשר לצריכת דלק בחיים האמיתיים.

אתה יודע איך בודקים צריכת דלק ממוצעת ב- 90 קמ"ש?

נותנים לרכב לנסוע במהירות קבועה במסלול ניסויים אובלי, ללא עליות או ירידות וללא רמזורים או כלי רכב אחרים שמחייבים האטות והאצות.

אין ספק שהתוצאה המתקבלת רלוונטית מאוד לחיים האמיתיים.

לאמי יש אוקטביה 1.6 בנזין 2007. בנסיעה בינעירונית אני עושה איתה 1:17.
אתה לא, אבל אופטימיות היא מצרך נדיר וחשוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו לא מסלול אובלי. לא מעט יצרנים מודדים צריכת דלק במבנה סגור על גלגלת שמאפשרת לגלגלים המניעים להסתובב בעוד הרכב נשאר במקום. כך מבטלים גם את התנגדות האויר.

מי שצריכת הדלק ברכב שלו גבוהה מידי, שיבדוק קודם כל את עצמו (מינון גז, משקל מיותר, לחץ אויר נמוך בצמיגים).

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי לאחרונה סקודה פאביה (1.6, ספורט, טיפ'), וגם לי היה "תאקל" קטן עם האוטו :

יום (!) אחרי שקיבלתי את הרכב, האוטו החל לרעוד באלימות ונורית פליטת הגזים נדלקה. כמובן שמיד לקחתי את הרכב למוסך המרכזי, שם התגלה שמחשב בקרת המנוע לא נתן לאחד משסתומי הדלק את הפקודה להיסגר, ולכן המנוע הוצף בדלק. במוסך היו דווקא אדיבים והחליפו את יחידת הבקרה. מאז לא היו שום בעיות עם הרכב, פרט לרעש מהמזגן, אבל הבנתי שזו בעיה דיי נפוצה...

בכל מקרה, צריכת הדלק שלי עמודת כרגע על 1:11.5, וזה אחרי 1100 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא ולהווכח - מספר הטלפון שלי נשלח אליך בה"פ.

אני, בניגוד לקטני אמונה אחרים כאן בפורום, משוכנע שאתה צודק. רק קח בחשבון שכיבוי המנוע בירידה פוגע גם במערכות אחרות, כמו הגברת ההיגוי, בלימה וכיו"ב ולכן זה פשוט מסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, בניגוד לקטני אמונה אחרים כאן בפורום, משוכנע שאתה צודק. רק קח בחשבון שכיבוי המנוע בירידה פוגע גם במערכות אחרות, כמו הגברת ההיגוי, בלימה וכיו"ב ולכן זה פשוט מסוכן.

אני לא מכבה מנוע בירידה, ומאז בדקתי בדרך הישנה את מחשב הדרך שנמצא מדוייק לחלוטין.

בנסיעה של 60 ק"מ, בהם 9 רמזורים, מהירות ממוצעת 85 קמ"ש, ללא מזגן, הרכב עשה 1:18.8.

בנסיעות תל-אביב - פרדס-חנה הרכב עושה מעל 1:17.

זה רכב ליסינג עם 90k על השעון, שנתון 2006 (ולא 2007 כפי שכתבתי בעבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר קצת על "בעיית" רעשי המזגן (שמניסיוני, קיימת לעיתים גם בפולו ובאיביזה) - מקור ה"בעיה" הוא מדף הסירקולציה (החשמלי). לעיתים הוא "נתקע" בין לבין (באמצע) והוא גורם לצליל חזק יותר ממערכת המיזוג, זה הכל. הפתרון פשוט מאוד - מכבים את הסירקולציה ומדליקים מחדש. סה טו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיבות האלו כולם קונים מאזדה החלפתי בחיים 4 מאזדות חדשות מהחברה ובכולם מהרגע שהנעתי את האוטו ביציאה מהחברה עד שמכרתי את האוטו תוך דקה וחצי , לא היו שום תקלות למעט החלפת מצבר .

לא מבין אתכם אנשים שאתם קונים כאלו חברות ואני לא מתכוון לפגוע באף אחד .

אם היינו בחול קרי ארה"ב אז היינו קונים פורשה במוו ועוד במחירים הגיוניים פה בארץ המערכת היא גרידית לרוב גם לא ישרה ואנחנו בתור לקוחות לא יכולים לשחק עם הכסף שלנו במיוחד ש90 אחוז מהכסף של מדינת ישראל נמצא אצל 100 משפחות .

אז בעשרה אחוז הנותרים שנשארו לעם ישראל תקנו יפניות אמינות ושיהיה הרבה כסף נלך לאיטלקיות והגרמניות בשמחה רבה

שתהיה שנה טובה ומבורכת לכולם עם הצלחה בריאות ואושר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאתה לא מבין - אתה נוסע במזדה. רב הבעיות נגרמות כתוצאה מהתקנות מקומיות לקויות (וידוע שהוואגיות רגישות בנושא הזה). זאת הפביה השלישית שלנו - למעט בעיות פלסטיקה ולוח שעונים מקוצר (שנגמרו כתוצאה מהתקנות מקומיות מזעזעות) - לא היו שום בעיות. בסקרי האמינות של השנים האחרונות - שקודה מתמקמת לה לצד היפניות המובילות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיבות האלו כולם קונים מאזדה החלפתי בחיים 4 מאזדות חדשות מהחברה ובכולם מהרגע שהנעתי את האוטו ביציאה מהחברה עד שמכרתי את האוטו תוך דקה וחצי , לא היו שום תקלות למעט החלפת מצבר .

התגובה שלך רק מנציחה את הסטריאוטיפ הישראלי. הישראלי כל כך משוכנע שיפנית זו הבחירה האמינה עד שהוא נוטה לשכוח כל סיפור על יפנית שמתקלקת.

אז אני רק מזכיר כמה דוגמאות מנטקאר:

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=113382&lb=0

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=110856&

ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...