Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי אין יבואן אחד שמשתמש בשמנים ממותגים זרים.

כאשר הייתי עדיין בעלים של קליאו ספורט כל מוסכי רנו המורשים משתמשים בהוראת קרסו בשמן של פז.

אותו שמן נכנס לקליאו 1.2 ולקליאו ספורט וכל דגם אחר שקיים במוסך.

ולסקודה עם 100 כ"ס אין מה לטרוח להביא שמן מיוחד, חבל על הכסף והזמן.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מילא זה, אבל כשצ'מפיון מורים למוסכים שלהם להשתמש בשמן סינטטי של סונול, במקום הMobil1 אותו שם היצרן - איך אתה קורא לזה? :roll: פשוט כי הם מרוויחים יותר, וזו התשובה הרגילה.

וכך, לצערי, נבנית השבלונה של צורת המוסכים בארץ.

תוסיף לזה את מי הקירור ששמים בטיפולים(מה שהכי זול ודומה להמלצת היצרן), את אופן הטיפול והשירות, את הסמכת העובדים שעבודתם פשוט נוראית (מנסיון, במוסך מורשה) ולאט לאט נקבל את התמונה המוכרת לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, בסוזוקי שבוע שעבר מילאו בסוויפט ESSO 10 40 אולטרא חצי סינטטי. אומנם במחיר כמעט משולש ממה שעולה בקבוק, אבל זה לא שמן תוצרת השטחים.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בסיויק הייבריד מלאו שמן סינטטי מלא של AGIP

שמן+פילטר שמן עלה לי 287 ש"ח במוסך מורשה

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

והסאגה ממשיכה (לצערי הרב).

לאחר כשבועיים שבהם לא נהגתי בפאביה של חברה שלי אתמול לקחתי אותה לסיבוב (2 דקות נסיעה לעבודה). רק שלפני שבאתי לעלות על האוטו חברה שלי מזהירה אותי שיש גומיה ליד החלון שיצאה מהמקום ומונחת על הכנף רופפת ושהציר התחתון של הדלת השתחרר מהמקום. טוב, אמרתי לעצמי זו אישה, מה היא כבר מבינה במכוניות? בטח עף לה איזה חתיכת גומי על האוטו והיא חושבת שזה גומיה של החלון. והדלת, טוב, היא הולכת לשיעורי ריקוד לאחרונה אז בטח היא התחזקה בצורה שהיא אפילו לא מדמיינת והדלת מרגישה לה קלה.

החניה של חברה שלי חשוכה וכאשר אני מעביר את היד בניסיון לאתר את הגומיה אני תולש אותה מהמקום (בקושי הפעלתי כח, רק ליטפתי את הכנף). טוב, אמרתי נגיע לעבודה ונחקור לעומק. פותח את הדלת שפתאום מרגישה כ"כ קלה ומגלה שחברה שלי באמת צדקה, הציר התחתון של הדלת פשוט יצא מהמקום (ומרעיש מאוד בנסיעה).

מגיע לעבודה ומגלה שהגומיה שמתחת לקורה A באמת יצאה מהמקום (השוותי לצד השני שבו יש את הגומיה) וכרגע היא בתוך התא כפפות של האוטו.

במילה אחת, ב-י-ז-י-ו-ן. נמאס לי כבר לבזבז את הזמן במוסך (בקרתי 3 פעמים במוסך כאשר לאוטו עדיין לא היה 1K ק"מ על השעון), על הטיפול בקרקוש מאיזור הידית הילוכים כבר ויתרתי מזמן (אני סתם שורף ימים במוסך והם פשוט לא יודעים איך לטפל בבעיה), מחר אני הולך להתקשר לשירות לקוחות ולבקש שיקחו בחזרה את הרכב, שיורידו לי גם 50% מהמחירון, אני לא רוצה לסוע ברכב ש-3 חודשים אחרי שהוא יצא מהסוכנות הדלתות שלו יוצאות מהמקום.

שבוע שעבר התקשרו אליי מסקודה להגיד לי שיש יום מכירות מיוחד ושכדאי לי לקפוץ לסוכנות. אני עניתי לסוכן מכירות שפעם אחת הם הצליחו לעבוד עליי ועשיתי את הטעות של החיים כשקניתי פאביה והוא יכול להיות בטוח שאני סקודה בחיים שלי יותר לא קונה וככה גם אמליץ לכל המכרים שלי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לעבודה ומגלה שהגומיה שמתחת לקורה A באמת יצאה מהמקום (השוותי לצד השני שבו יש את הגומיה) וכרגע היא בתוך התא כפפות של האוטו.

תופעה מוכרת בפביה וברומסטר.

מיותר לציין שאין לגומיה הנ"ל חשיבות מיוחדת והיא זניחה לחלוטין, אך אין ספק שזה מעט מציק.

רצוי לציין לטובה את השירות של שקודה - הוזמנו לי קורות חדשות (שממתינות לי במוסך), בלי שום בעיות.

לגבי הציר - קרה לי דווקא באיביזה.

החזירו את הדלת למקום, שימנו היטב והבעיה לא חזרה.

אלעד, יתכן בהחלט שמדובר ברכב לימון.

אני הייתי דורש החלפה ברכב חדש + פיצוי הולם.

בהצלחה.

חבר'ס, כל מי שהכניס את רכבו לרדיו מילאנו ומאז סובל מבעיות פלסטיקה (אלעד, זה כולל את חברתך) או כל דבר אחר - שיפנה אלי בפרטי - עם פירוט הבעיה ושם מלא.

אני מתכוון להעביר מכתב למנכ"ל המקומי - בנוגע לבעיות ומה עושים איתן ועם רדיו מילאנו.

כמו כן, אני אעביר את המכתב גם לחבר'ה בצ'כיה - ליידע אותם בנושא הבעיות עם ההתקנות המקומיות ומה עושים איתן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי אין יבואן אחד שמשתמש בשמנים ממותגים זרים.

כאשר הייתי עדיין בעלים של קליאו ספורט כל מוסכי רנו המורשים משתמשים בהוראת קרסו בשמן של פז.

אותו שמן נכנס לקליאו 1.2 ולקליאו ספורט וכל דגם אחר שקיים במוסך.

ולסקודה עם 100 כ"ס אין מה לטרוח להביא שמן מיוחד, חבל על הכסף והזמן.

אכן קרסו משתמשים בפז, בשביל כל הדגמים,

בטיפול האחרון מילאו לי שמן גיר פזגיר.

הפתרון הוא כמובן להביא את השמנים בעצמך.

אגב לפחות לובינסקי משתמשים בשמנים שמומלצים על"י היצרן (TOTAL)

ושמים חצי סינטטי כאלו לרוב הדגמים הרגילים, וסינטטי מלא כזה לדגם ה-C4 VTS ודומיו.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבעיות התחילו לאחר שפירקו את הפלסטיקה באיזור הגיר בגלל בעיה עם פחית שנגעה בצנרת פליטה (בעיה שפרטתי עליה בשרשור).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל (RS),

תסלח לי,אבל מי שיקרא את ההודעות שלך יחשוב שאולי אתה מקבל מניות מסקודה.

מכמות התלונות ששומעים פה אודות תקלות כאלה ואחרות ברכבי סקודה,ולא רק מפי פותח השרשור, עולה שמדובר ברכב בינוני ומטה,ולא אחד כזה שאמור להתהדר באיכות הרכבה יוצאת דופן.

דלתות שיוצאות מהמקום בסיאט וסקודה,זה נראה לך משהו תקין שאמור להיפטר ב"שימנו לי את הדלת והחזירו למקום" ?

גומיות שמתעופפות מהרכב אחרי חודש על הכביש זה זניח ואולי קצת מציק ?

הבנאדם לא קנה רכב משומש ב-20K שקל,הוא קנה רכב חדש מהחברה !

בסוזוקי בלאנו של אבא שלי,שזה רכב חרא לכל הדעות,לא נתקלנו אפילו בתקלה אחת כזאת !

האיכות הרכבה של הרכב בינונית,הבטיחות לא משהו בכלל,הנוחות לא בשמיים,את כל אלה אבא שלי ידע עוד לפני שהוא קנה את הרכב,אבל לפחות לא ציפו לו הפתעות בדמות קצרים בלוח השעונים,רעידות וטרטורים מיותרים,חלקי גומי שנושרים מהאוטו או דלתות שיוצאות ממקומן (והרכב של אבי כבר 8 שנים על הכביש,עם 205K ק"מ באמתחתו,ועם נתון לא פחות ממרשים של 0 (במילים-אפס) תקלות,רק טיפולים יזומים והחלפות מצבר פעם בכמה שנים).

התקלות האלה לא צריכות להיות מקובלות על אף אחד,בין אם הוא קנה מרצדס S קלאס ובין אם הוא קנה סוזוקי סוויפט, רכב אמור לצאת (חדש מהחברה) תקין ב-100% ולא להתחיל להתפרק אחרי פחות מ-1000 קילומטר.

אפשר היה להגיד שפותח השרשור נפל על רכב לימון,אבל ככל שהשרשור מתפתח,עולה שדפקה סקודה נפלו על לקוחות לימונים (ואל תעלבו מזה),לא מבין את הצורת חשיבה הזאת שאם נפל לי חלק מהרכב אז "לא נורא,זה חלק זניח", שילמתי 100K שקל, אני רוצה לקבל 100% רכב, על כל חלקיו,אלה הזניחים יותר ואלה הזניחים פחות.

STIO,

אמנם אני לא חובב יפנומטיות גדול,אבל כשסקודה,ובכלל קונצרן VAG יגיע לחצי ממוניטין האמינות של היפניות לאורך השנים (ואל תסתכל רק על השנתיים האחרונות),אז תוכל לומר שמישהו קונה רכב יפני כי הוא לא מבין.

בנתיים מי שקונה רכב יפני מבלה פחות במוסך,ולרוב (לא תמיד,לרוב) כשהוא כבר נכנס למוסך בתקופת אחריות בגלל תקלה, הוא זוכה לקבל שירות יותר טוב מזה שמקבלים בצ'מפיון.

נכון,לטויוטה היתה בעיה במנועים,הם לקחו אחריות והחליפו מנועים על ימין ועל שמאל בלי לפתוח את הפה יותר מדי,למאזדה היתה תקלה, הם עשו RECALL וטיפלו בזה.

אבא שלי כרגע עומד להחליף רכב,ואני כל כך שמח שקראתי את השרשור הזה מתחילתו ועד סופו,כי באמת חשבתי לומר לו ללכת לנסיעת מבחן על הפאביה החדשה (כבר אמרתי שאני לא מת על היפניות ה"עדריות"),אבל אני באמת מודה לפותח השרשור, שהעלה את הבעיות לכותרות,ועזר גם לבעלי רכבים אחרים מתוצרת סקודה לחשוף מעט מהבעיות,וגרם לי להבין שלפעמים העדר צודק.

סקודה הפסידו כבר לקוח אחד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן,

אין שום ספק שבעולם שהרכב של פותח השרשור סובל מבעיות שמקורם בפגמים בייצור או בפגמים בהתקנות המקומיות.

אני יכול לאשר את חאפריות "רדיו מילאנו", אומנם כל מה שהם התקינו אצלי (רדיו, קודנית ורמקולים אחוריים) עובד ועובד מצויין, אך הם לא שכחו להשאיר לי מזכרת קטנה על הדשבורד בצד הנוסע בדמות שריטה קטנטנה שבקושי רואים, כנראה מהנחת מברג על האיזור. מה לעשות שאני רואה הכל ותלונה הועברה לחברה.

אתם צריכים להכניס דברים לפרופורציה ולהבין שתמיד שנניח 500 רכבים שיורדים מפס הייצור, תמיד יהיה אחד פגום. אין מה לעשות, לא הכל מושלם, קרה אפילו באלפא שעלתה הרבה יותר ממה שפותח השרשור שילם על הפאביה שלו.

אני רוצה להגיד לך יותר מזה: כל מה שקרה לפותח השרשור זה כלום לעומת מה שקרה לדודה שלי עם פיג'ו 307 חדשה 2008.

מנגנוני חגורות בטיחות מתפרקים ולא עובדים, כבל מגש אחורי עף, הרכב נתקע בכביש 1 (ת"א י-ם) בגלל כשל בגיר (פשוט נתקע על הילוך מסויים), לפני 3 שבועות הם נתקעו עם הרכב ליד חוצות אלונים בגלל עשן שכמעט חנק למוות את הנוסעים בתוך הרכב, עד היום אף אחד לא יודע מה מקור העשן שיצא מאיזור הרדיו המקורי, אחרי חצי שעה מנוחה על השוליים עם איתות מצוקה הרכב חזר לחיים.

אני מזכיר לך את מקרה הסוזוקי סוויפט החדשות עם צבע מתקלף ובעיות בבלמים, את הטויוטה קורולה 2003-2004 עם בעיות במנוע, את צמד מכוניות פיג'ו 207 חדשות שנתקעו לצוות "ידיעות אחרונות" בנסיעת מבחן פעם אחד פעם ועוד ועוד.

אני רכשתי את הפאביה לפני למעלה מחודש, עד היום אפס תקלות (טפו טפו טפו), וגם אם יהיו אני לא אתבייש לכתוב על זה. אחרי הכל אני לא עובד אצל צ'מפיון וחוות הדעת עליהם כלל לא מענינת אותי.

אני רק יודע שעשיתי את הקנייה המשתלמת ביותר, אני מרוצה מאוד ומקווה שאמשיך להיות מרוצה. אבא שלך יכול בשקט לעשות נסיעת מבחן על הרכב, הפאביה ניצחה גם את המאזדה 2 המצועצעת וגם את הפיג'ו 207 במבחן השוואתי בנטקאר.

ביום שישי עברתי ליד סוכנות סקודה בחיפה, חשבתי שהם מארגנים איזו מסיבה לפי כמות האנשים שהיו שם. קבוצת אנשים ליד הפאביה, אחרת ליד הסופארב, הרומסטר סקאוט לא נשארה לבד כמובן, כל הדלתות של כל המכוניות פתוחות, ליד השולחן יושבים אנשים... אולי סקודה הפסידו את אבא שלך כלקוח, אבל הם הרוויחו עוד 700. מספיק לעבור ליד סוכנות של פיאט כדי לראות מבחוץ שהנציג עוד שנייה נרדם משיעמום ליד השולחן שלידו הוא יושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה קצת פרופורציות בבקשה. כמה סקודות נמכרו ולא שומעים תלונות - מאות אם לא אלפים. אז פה ושם יש תלונות אלה הם בעיות נקודתיות ולא יותר מכך. .

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה קצת פרופורציות בבקשה. כמה סקודות נמכרו ולא שומעים תלונות - מאות אם לא אלפים. אז פה ושם יש תלונות אלה הם בעיות נקודתיות ולא יותר מכך. .

זה שאתה לא שומע זה לא אומר שזה לא קיים .

אני בדיוק באותה דעה של EDAN82 הוא צודק לחלוטין , רכב חדש מהחברה לא צריך להתפרק אחרי פחות מ-1000 קילומטר.

ובהחלט ניתן לחשוב שאוראל הוא יחצ"ן סקודה בארץ או לפחות מקבל מהם מניות , "החבר'ה מצכי'ה" עלאק בוא ניראה כמה הם יתחסו למכתב הזה שלך על רדיו מילאנו , אפשר להאשים את רדיו מילאנו בחלק מהתקלות אבל מפה ועד לתקלות של גומיות נושרות דלתות נעקרות ממוקמן אין שום קשר האיכות הרכבה של סקודה כניראה לא גבוהה כמו שזה ניראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של מסקנות יש לך מרכב אחד ספציפי..

חפש גם כאן בפורום דעות של אנשים אחרים על תוצרת סקודה , ותבין שמדובר פה על חריג שאינו מעיד על הכלל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...