Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כל העניין שלא היה ריקול! לקוחות שמגיעים להתלונן מקבלים שירות טוב, אבל אלה שבאים להזמין לא מקבלים שום פיסת מידע. אתה יודע מה, אם הם מודים בבעיה ומודים שכך או כך גומיה חדשה תיפול גם היא, הודעת ריקול גם לא תהיה בנושא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת ?

בעיות שעלולות לצוץ ?

אולי גם לפרסם חוות דעת נגדית של נהגי מוניות , ושוטרים אשר נוהגים אלפי ק"מ בחודש ללר כל בעיה ??

לא ראיתי שום פרסום של טויוטה על בעיית מנועים לדוגמא שהיא קרדינלית הרבה יותר, בקיצור שטויות !

תאמין לי, אנשים כמוך צריכים להרוויח משכורת מהיבואן {אולי אתה מרוויח?}.

תמשיך לנסוע באוטו חדש ולרוץ בין המוסכים ועדיין להיות שמח.

וכן, אני מעדיף לקנות סוזוקי סוויפט, אוטו מצויין והדבר הכי חשוב? שהוא לא מתפרק ישר שהוא יוצא מהחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביות החדשות שמגיעות לארץ כבר באות עם גומיות חדשות שלא נושרות.

לסוויפט ול2 יש בעיות משלהן, לסוויפט למשל בעיה בצבע ובבעיות בברקסים.

ב2 יש בעיות בחשמל ובעיות במנוע.

אבל רגע, לפני שמכלילים כל רכב וקוראים לו גרוע, צריך לראות לכמה מכוניות יש את הבעיה ומה בדיוק הבעיה.

אל תשכחו, שמי שאתם שומעים וזוכרים, אלה הבעייתיים, אף אחד לא יכנס לפורום ויודיע שהוא קנה רכב חדש ואיזה יופי, לא עשו לו חור בדשבור (תעשו לי טובה), ולא נשרו לו גומיות.

אני גם שמעתי על בעיות במכוניות חדשות כמו מרצדס, ואאודי, אז מה? ישר להגיד שזה חרא של אוטו?

לא! המרצדס אחלה אוטו!

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביות החדשות שמגיעות לארץ כבר באות עם גומיות חדשות שלא נושרות.

לסוויפט ול2 יש בעיות משלהן, לסוויפט למשל בעיה בצבע ובבעיות בברקסים.

ב2 יש בעיות בחשמל ובעיות במנוע.

אבל רגע, לפני שמכלילים כל רכב וקוראים לו גרוע, צריך לראות לכמה מכוניות יש את הבעיה ומה בדיוק הבעיה.

אל תשכחו, שמי שאתם שומעים וזוכרים, אלה הבעייתיים, אף אחד לא יכנס לפורום ויודיע שהוא קנה רכב חדש ואיזה יופי, לא עשו לו חור בדשבור (תעשו לי טובה), ולא נשרו לו גומיות.

אני גם שמעתי על בעיות במכוניות חדשות כמו מרצדס, ואאודי, אז מה? ישר להגיד שזה חרא של אוטו?

לא! המרצדס אחלה אוטו!

תשובה חכמה ומחכימה :mm_yeah:

רצוי וכדאי לשמור על הגיון פתוח .

לידע על הבעיות והפיתרונות כן , לשלול באופן גורף טיפשי וילדותי .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן, אני מעדיף לקנות סוזוקי סוויפט, אוטו מצויין והדבר הכי חשוב? שהוא לא מתפרק ישר שהוא יוצא מהחנות.

הרמיזות הרדודות שלך כנראה מעידות על טיב הטיעונים הרדוד גם הוא.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין פלסטיק שהתפרק (משמע: לא תקלה בטיחותית אלא קוסמטיקה בלבד) ולקוח שמקטר על מספר רישוי שלא לטעמו או חור בגודל של סיכה (לאחר חיפוש עם מיקרוסקופ) על הדשבורד - לבין תקלות סדרתית רצינית במנוע\גיר\היגוי של הרכב.

אין מכוניות מושלמות. בכל רכב יש "פאקים". את חלקם רואים (אם בכלל) בטווח הקצר ואת חלקם רואים בטווח הרחוק.

מאחר ומכונית מורכבות מאלפי חלקים וממאות ספקי משנה, מספיק שאחד או שניים "יפשלו בקטנה" בשביל שהלקוח לא יהיה מרוצה עקב תקלה קטנה או גדולה, כזו או אחרת.

מה שכן, בארץ קונים מכוניות לפי כמות התקלות שעתידה להיות להן (נבואה ניתנה לשוטים) - ובאירופה קונים מכוניות לפי רמת מוסכי השירות ושביעות הרצון מהרכב. כנראה שבאירופה כבר הבינו שמכונית יכולה לתקלקל, גם אם היא חדשה, וצריך רופא טוב שיטפל בה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, צר לי לשמוע על הפארסה שאתה עובר עם האוטו. רק מחזק את דעתי שאירופאיות - עדיין [וגם לצערי] - הן הרפתקאות שעדיפות בליסינג אבל לא כקניה לאדם פרטי.

אוראל, מהתגובות שלך לגבי הפאביה [הבעיה ברעש מהמזגן היא פיצ'ר של הרכב, רעש הדיזל של המנוע הוא נופך סביבתי-דרמטי באדיבות הקונצרן, הסל"ד הלא קבוע בסרק הוא חלק ממכלול הרגשות באוטו וכו'] ניכר שאתה עמוס באיזה שכנוע עצמי.

באופן מפתיע, קריאה של בעלי רכבי קונצרן אחרים מעלה תהיות דומות לגבי יכולת השיפוט האובייקטיבית שלהם.

אני לא יודע אם זה איזה כימיקל שVW שמים במכוניות שלהם שגורם לכזה דיסוננס אצל הרוכשים, או שאלה פשוט אנשי מכירות מעולים במיוחד, אבל רבאק, כזו נאמנות חסרת בסיס למותג לא ראיתי כבר הרבה זמן.

אלעד, אשמח לשמוע מה הולך עם המקרה הזה, ואני מקווה שהשרשור הזה יופע היטב כשיחפשו פה "סקודה פאביה החדשה" כדי שלקוחות פוטנציאליים יתכוננו לאפשרות שגם הרכב הבא שלהם יעשיר אותן בפיצ'רים חינניים כמו אלה שמוזכרים בשרשור.

הרבה פעמים הלקוח הפרטי פשוט מתייאש בהתנהלות מול אותו יבואן, ואת התוצאות רואים כשמגיעים למכור את האוטו.

בכל מקרה, בהצלחה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-3 סקודות מחזקות את דעתך על תוצרת אירופאית אשר מנפיקה מעל 10,000,000 כלי רכב בשנה..

עם כל הכבוד זה ממש אבל ממש לא רציני, מעניין אם דעתך לגבי רכב יפני הושפעה מהחלפת מנועים סידרתית לקורולה, ואו החלפת מחשבי מנוע, ואו החלפת קטליזטורים..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב הקורולה חוגגת, אה?

מה הקשר שלה עכשיו בכלל? :?

מדהים שהדבר הראשון ש-CX25GTI זוכר בכל פעם זה טויוטה, וזה אף פעם לא לחיוב...

דבר ראשון - אם Amital4 כתב מתפרקת - זה פשוט כי הגומיה פשוט התפרקה.

לא יודע מה נקודת המבט של חלק מהאנשים, אבל לדעתי רכב שיוצא מהחברה, צריך להיות מושלם, או לפחות קרוב לזה.

זה ברור שבחיים לא יהיה רכב מושלם, תמיד משהו יהיה לא 100%,

אבל רשימת תקלות/דברים לא תקינים כזאת (שמופיעה אצל כמעט 100% מהמגיבים כאן), ברכב שעולה באזור 100K ש"ח, נראה לי פשוט לא הגיוני.

שקט מרכב לא חייב להיות רק ברכב יוקרה. זה ברור שאם מחירו של רכב 100K או 500K,

יהיו הבדלים באיכות הגימור, אבל כל המטרה ברכב חדש היא להמנע מביקורים במוסך, מכל סיבה שהיא.

וזאת מסיבה ברורה - רכב זה לא בדיוק ההשקעה הכספית הכי "נבונה". הערך שלו לא יעלה

(חוץ ממקרים מיוחדים באמת, וגם זה לא בשנים הראשונות), ואם תשקיע אותו במקום אחר רוב הסיכויים שתקבל יותר.

ודווקא על הקורולה זכור לי שכתבו בעיתון (וכך גם על המאזדה 3, להזכירכם).

אף אחד לא אמר שהרכב לא נאה, לא מרווח, לא מתנהג, חלש או משהו כזה - אלה דברים שאפשר לשפוט לכאן או לכאן.

אבל כשרואים רשימת ליקויים שכזו ברכבים שיצאו לפני מקסימום חצי שנה מהסוכנות... לדעתי זה פשוט לא במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2-3 סקודות מחזקות את דעתך על תוצרת אירופאית אשר מנפיקה מעל 10,000,000 כלי רכב בשנה..

עם כל הכבוד זה ממש אבל ממש לא רציני, מעניין אם דעתך לגבי רכב יפני הושפעה מהחלפת מנועים סידרתית לקורולה, ואו החלפת מחשבי מנוע, ואו החלפת קטליזטורים..

אני לא חושב שהטענות כאן מופנות ליצרן אלא ליבואן. דווקא הדוגמא עם טויוטה היא דוגמא טובה ליבואן שלוקח אחריות על טיב מוצריו, ומתקן אותם גם לאחר גמר האחריות. בטויוטה של הוריי נהרס מנוע אחרי 150Kק"מ, והוחלף בשלמות ללא כל הוצאה כספית מצדם, אע"פ שעברו כשנתיים מתאריך פקיעת האחריות.

כמו שאיציק אמר, אין מכוניות ללא פאקים. אבל יש יבואן, ויש יבואן.

דרך אגב, כשהוריי היו צריכים להחליף רכב, הם לא חשבו פעמיים. נקנתה טויוטה נוספת. היבואן הרוויח לקוח מרוצה שחזר וקנה שוב. האם יש מצב שפותח השרשור יקנה סקודה נוספת בעתיד? אני בספק. ושוב, לא בגלל היצרן אלא ככל הנראה בגלל היבואן.

ירון (בעל רנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא ברור לי למה אתה סלחן כלפי מקרים לא חד פעמיים כאלה.

ברור שזה לא מקיש על תוצרת שלמה, אבל עולה מחלק מהטענות שמדובר באיכות יצור והרכבה נמוכות

ולא מתקבלות ברכב שמתהדר בשורשים של VAG. וברור עוד שיש עוד לא מעט מקרים שאף אחד פה

לא יודע עליהם , כי זה קורה גם לאנשים שלא חורשים פורומים.

על ההתקנות המקומיות החאפריות אני לא מדבר, זה פאק של היבואן שצריך לסיים את ההתקשרות הזו.

למה אני, עם הגטסמהעבודה המטומטמת שלי, יכול לעשות 17,000 ק"מ ב-4 חודשים בלי שום ציוץ משום כיוון?

אין זמזומים, אין קורות שמתעופפות עליי באמצע נסיעה, הסרק זהה כל הזמן והכל במקומו,

וכל זה ברכב שמתומחר וממותג הכי נמוך בארץ.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של סקודה פאביה 1.4 ידנית במשך של כיותר מחצי שנה

הפאביה שקטה להפליא, לפני כמה שבועות "נדפק" לי מתג ההפעלה של חלון הנהג.. אך הסתדר מאליו..

בכל מקרה לא אמורים להיות רעשים בשום אוטו חדש.

נראה לי שעניתי קצת מאוחר .. אבל שיהיה :)

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שם לב שכל פעם שאתה רוצה להראות שתוצרת יפן אינה אמינה אתה מזכיר בגאווה את המקרה של טיוטה שקרה לפני 4-5 שנים , טיוטה הודתה בתקלה ומנועים הוחלפו הרבה הרבה תום האחריות וגם אחרי לא מעט קילומטרים .

זה יצרן שעומד מאחרי שם האמינות ואיכות היצור שלו וגם היבואן דואג לשמור על הלקוחות שלו.

אתה יכול להמשיך לשכנע את עצמך בקשר לאימנותן של האירופיות אבל כל סקרי האמינות הגדולים בעולם מראים מה שכולנו כבר יודעים היפניות אמינות יותר , זה לא שאין תקלות ואין פאקים אבל הסבירות קטנה בהרבה ומרבית הרכבים האלו מבקרים פעם בתקופה לטיפול וזהו .

מה תגיד על הנתון הבא , הונדה יצרה עד היום מעל 14 מיליון מנועי VTEC (אני מדבר רק על VTEC) ואפילו אחד באחד מהם לא הייה כשל שנבע מתיכנון או מבעיה ביצור .

אם כבר מדברים על סטיגמות , אז אתם אלו שתקועים כניראה עדיין בשנות ה-70 שהיפניות היו באמת קופסאות פח עם התנהגות של מריצה , אבל כיום הן עומדות בקצה מבחינת איכות , ההתנהגות כביש של רובן בטוחה כנהוג כיום (חלקן אפילו מהנות = בעיקר מאזדות) , הן בטוחות 4-5 כוכבי בטיחות ושלל אביזרי בטיחות והכל בשילוב אמינות גבוהה ואיכות יצור מעולה.

דרך אגב מה הקשר לאוקטביה שמרתת את המוניות לבין הפאביה החדשה? רוב המוניות הן אוקטביה מהדור הישן יותר , דיזל + גיר ידני ודיי פשוטות מבחינת איבזור ומה שיכול להתקלקל המנוע אכן מוצלח ומחזיק לא מעט .

בנוגע לאוטביה דיזל האוטומטית זה כבר סיפור אחר לחבר של אבי יש אחת כזו היו לו לא מעט בעיות עם הגיר גם אחרי שיפוץ והייה צורך להוסיף רדיאטור נוסף לגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא! המרצדס אחלה אוטו!

אני שמעתי על הדור הקודם של הA-CLASS. זה חרא של אוטו :lol:

אי אפשר להכליל מכוניות לפי פגמים שלא קשורים באופן ישיר לייצור.

כמו שאני לא אקנה בארץ רנו או ניסאן בגלל יבואן זבל (התייחסו אלי בגסות רוח כשרציתי לקנות MICRA), יש אנשים שלא יקנו סקודות.

בארץ אני גם לא אקנה רובר כי מתייחסים אליהן כמו זבל אבל בחו"ל אני אקנה אחד בכיף אם הטיפול היה נכון.

המכוניות שמביאים הנה הן יפה שונות והתהליכים של ההתקנה שהמכוניות האלו עוברות כאן, הם אלו שעושים מהאוטו פח זבל, לא היצרן.

סקודה היא יצרן טוב מאוד (אני לא חובב שלהם) אבל אחרי שבוע שבו נסעתי על מאזדה 3 ועל סוזוקי ליאנה (עד השבוע הבא), אני אהיה שמח לנהוג על פאביה.

בקיצור, המכוניות הן בסדר, היבואן דופק אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...