Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה ישראל קשורה לסקר שנערך באנגליה? כל הקריטריונים שעליהם מסתמך הסקר לא משקפים את המצב בארץ, אז את מי לעזאזל זה מעניין מי ראשון ושני בסקרים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

די עם הקטנוניות אין מה לעשות מאזדה רכב אמין ביותר ורכב מעולה

אתה מוזמן להסתכל מה ג'מי קלארקסון מטופ גיר אומר על מאזדה 6 והייתי אומר שזה אדם שמבין .

ועל כך יש עוד עובדות רבות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך הסגמנט הזה, קלארקסון ממליץ על מאזדה 6 ועל פאסאט, ככה שזה ממש לא קשור.

מה גם שהוא לא מודע בכלל לבעיות של הרכבים והבעיות האלו לא מעניינות אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרשור של סל"ד סרק לא תקין (דווקא מאוד תקין), קרישרושים ורעשים מהתקנות מקומיות בסקודה פביה, נהפך השרשור מההתחלה ל"אכזבה עמוקה" ואח"כ המשיך לשאלה האם מאזדה זה רכב אמין או לא.

פותח השרשור: אני מזמין אותך לראות את הפיג'ו 307 של מכרים, שנת 2008, שילמו עבורה 117,000 ש"ח והרכב נתקע להם תוך כדי נסיעה ב- 110 קמ"ש בכביש ת"א- ירושלים (הגיר הגאוני ירד מ-D ל- N) לזה הייתי קורא "אכזבה עמוקה" ולא לכמה קרישרושים (בלי לזלזל כמובן, אין ספק שזה מעצבן). אגב הם לא טיפלו בבעיה, מקווה שלא תחזור, מדובר בסכנת נפשות.

מאז היו עוד כמה דברים קטנים אבל הכל טופל באחריות.

צריך להיכנס לפרופורציות, אני בדקתי את כל רכבי הסופר מיני שמוצעות כיום למכירה כחדשים, בסוף הגעתי למסקנה שהפאביה היא הקנייה הטובה ביותר ולכן הזמנתי אותה. בקשר לבעיות שגורמים "רדיו מילאנו" אני מקווה שצ'מפיון יתעוררו ויפסיקו לעבוד איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, Class A - ללא ספק אופציה מצויינת.

מה שיש לי להגיד על A-CLASS אחרי פעם אחרונה שביצעתי אצלהם עבודה הוא שהם חאפרים בדיוק כמו מילנו.

את שניהם ביקרתי במהלך בערך באותו זמן עם 2 רכבים שונים ובשני המקומות העבודה לא הייתה שווה אגורה.

רדיו מילאנו בכלל קטסטרופה. אזעקה פשוטה לא מסוגלים להתקין.

מקצועיות = 0 בשני המקומות.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לפני קריאת השירשור חשבתי שמאזדה 2 עדיפה, אחרי קריאת השירשור אני בטוח.

ובנוסף העיצוב של המזדה זורם ומיוחד לעומת העיצוב ה"מרובע" של הפביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קניתי, רכב מצוין ללא בעיות אפילו לא קטנות, הרכב כבר עבר 10K ק"מ.

מנוע וגיר מתפקדים מצוין, עיצוב מדהים, עיצוב פלסטיקים וראיכות הרכבה מצוינים, תחושה של פלסטיקים זולים זה נכון אך זהו החיסרון היחידי וגם זה לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד ערב טוב/שנה טובה

ברשות (או שלא ברשות) כל המגיבים בשני העמודים האחרונים, אני חוזר לנושא השרשור:

לפני כשנה וחצי רכשנו סקודה אוקטביה 1.6 אוט': המנוע והגיר זהים לפאביה שלך. המנוע שקט, ואני לא מכיר את התופעה של עליית סל"ד (עם או בלי מזגן - המנוע עוד יציב על 750-800 סל"ד). גם לגבי צריכת הדלק, הנתונים של האוקטביה - אשר גדולה/כבדה מהפאביה - טובים בהרבה מאשר אתה מתאר, ונעים על 11-12 קמ' לליטר עירוני, 15-16 קמ' בבינעירוני (המזגן עובד כל הזמן).

אין כל רעש מאיזור מע' המיזוג, אבל ייתכן והמע' שונה מאשר אצלך (אצלנו מדובר במזגן רגיל, ללא בק' אקלים). כאשר 'הוצאתי' את הרכב מהחברה, נאמר לי כי אין צורך לבצע הרצה למנוע, בשל איכות הבנייה כיום (ולא בגלל שהוא 'מורץ בחברה'...).

בהתחלה, הרכב 'הרגיש' כבד ועצלן - אבל ייחסתי את זה למנוע החלש יחסית, בפרט לאור העובדה כי הרכב הנוסף שלי הוא A6 2.7BT, והתנחמתי בצריכת הדלק... . לאחר הטיפול הראשון, דברים השתנו לטובה והורגש שינוי משמעותי לטובה (עדיין לא טיל בליסטי, אבל טוב משמעותית)כעת, הרכב כבר עם 32,000 ק"מ והבעייה היחידה שהיתה עם הרכב : לפני כ-2000 קמ' הרכב הפך לזריז, צריכת הדלק השתפרה אף יותר אך היו רעשים של 'אבני חצץ' מאיזור התחתית/אגזוז. בביקור במוסך התברר כי האשם בשיפור הדרמטי בביצועים הוא הממיר הקטאליטי אשר התפרק - והוחלף בחדש (באחריות).

נ.ב. : קיבלנו את הרכב עם בקרת שיוט + חיישני חנייה + קוד/ איתוראן (התקנה מקומית): אין לי מושג היכן המערכות הורכבו, אבל הכל מתפקד היטב ללא כל תופעות לוואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, הרשה לי לתקן אותך - המנוע המותקן באוקטביה (MK2) שונה משל הפביה (MK2). לאוקטביה 8 שסת' ו-102 כ"ס ולפביה 16 שסת' ו-105 כ"ס. לגבי ההתקנות - עניין של מזל. בדר"כ - אין מזל, לצערי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההיגיון לדרוש כסף מלקוח בשביל שהרכב יעבור התקנות אצל המתקין הטוב יותר.

הרי לקוח שלא ישלם את התוספת וישלח למתקין השני, כנראה שיהיה לקוח לא מרוצה לאור העבודה החאפרית של המתקין, וכמובן שנגרמות מזה הוצאות נוספות לנותן האחריות.

במקום לשלוח את הרכב באותו המחיר למתקין נורמלי, גובים על זה תשלום נוסף. זאת הדביליות הישראלית

מילא זה, אבל כשצ'מפיון מורים למוסכים שלהם להשתמש בשמן סינטטי של סונול, במקום הMobil1 אותו שם היצרן - איך אתה קורא לזה? :roll: פשוט כי הם מרוויחים יותר, וזו התשובה הרגילה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Roee, שמנים של Shell Helix - יש בארץ? אלה השמנים "המקוריים" של שקודה ולא ראיתי אותם בארץ (חשבתי להביא שמן מצ'כיה. כן כן, אני קצת משיגנע).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג - מדוע לא להשתמש בשמנים של הVAG-יות האחרות?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...