Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא למיטב זכרוני, בסקרי לקוחות האחרונים, שקודה עקפה את היפניות המובילות.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא התכוונתי לעצבן כאן אף אחד

סך הכול שיתפתי אתכם במחשבה שלי ובנסיון האישי שלי ואני מודע שהדעה שלי לא מקובלת על כולם .

ברור לי שאף אחד לא מושלם וגם אם ההתקנה בארץ דפוקה לגמרי ומזעזעת ואני מודע מאוד לחפריות שיש כאן אני חושב שאם אתה שם 100K על מכונית אתה לא צריך לסבול בשביל אף אחד .

ואגב טויטה אני ממש לא אוהב .

מבחנתי אני מת על מכוניות אחרות והלוואי שהמצב היה מאפשר זאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אין על אמינות יפנית

מאזדה זה הכי אמין.

גם נשרף הכי טוב ;)

4282_66648.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש קאוואליר תוצרת קנדה לא מקסיקו, 8 שנים והרכב שירת אותנו באחלה של נאמנות שבעולם.

200 אלף ק"מ והוחלף מדחס מזגן,משאבת דלק,ו2 ח"ח.

הסיבה שלרוב יפניות אמינות יותר,היא מכיוון שביפן מוסר העבודה גבוהה יותר .

במפעל של שברולט בדטרויט למשל,רוב המועסקים הם מהגרים מקסיקנים שרוצים רק לגמור את יום העבודה...

מישו ראה פעם טלויזיה של "סוני " יפנית אמיתית מתקלקלת?

למרות שהיום באמת יש התקדמות מצד האירופאים, לדודה שלי יש C5 2.0 והרכב פשוט אמין בצורה נדירה.

סקודה פאביה,היא דוגמא מעולה לפרי לא בשל.

אני מאמין שאם היו מחכים עוד חצי שנה לפני הייבוא לארץ,ובודקים את התקלות ומחכים לפתרונות הם לא היו הורסים את השם שלהם.

סקודה בנתה את השם שלה על חשבון "נהגי המוניות" ,רכבים אמינים,איכותיים,חסכוניים.

כרגע הם בדרך ללהרוס את השם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אין פה פרי לא בשל - יש פה יבואן שמתעקש לעבוד עם מתקין שאינו יודע לבצע את עבודתו כמו שצריך (למרות שמדובר במתקין מערכות ידוע ומוכר מאוד). גלוש קצת בפורומים בחו"ל - אין תלונות. ומקס, חג שמח ושנה טובה ומתוקה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, אין פה פרי לא בשל - יש פה יבואן שמתעקש לעבוד עם מתקין שאינו יודע לבצע את עבודתו כמו שצריך (למרות שמדובר במתקין מערכות ידוע ומוכר מאוד). גלוש קצת בפורומים בחו"ל - אין תלונות. ומקס, חג שמח ושנה טובה ומתוקה.

חג שמח ושנה טובה ומתוקה גם לך אוראל.

אז לדעתי זה הפסד של הייצרן לעבוד עם יבואן כזה, אתה רוצה להגיד לי שאין נציגים של היצרן שבאים לארץ לבדוק את היבואן שלהם?

מישו שמוכר רכבים שלהם,עם סמל שלהם ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, בביקורי במפעל - ציינתי את הבעיה הזו והובטח לי שיבדקו את הנושא. כשציינתי בפני החבר'ה במפעל מה היו הבעיות ובעקבות וממה הן נגרמו - הם היו המומים והלא הבינו על מה אני מדבר. זר להם לחלוטין הנושא הזה - היבואן לא מעביר את זה ליצרן ובארץ הלקוחות מתלוננים ליבואן במקום ליצרן. צריך ליידע את היצרן בכל נושא ההתקנות המקומיות והבעיות שנגרמות כתוצאה מההתקנות הלקויות ורק אז הבעיה תפתר (לדעתי). ולמען הסר ספק -כל רכיב ורכיב נדבק עשרות פעמים לפני שהוא מורכב ברכב - אני ראיתי זאת אישית במו עיני במהלך הביקור בפס היצור של הפביה (ובפס היצור של גיר 200QM ומנוע 1.2HTP).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההיגיון לדרוש כסף מלקוח בשביל שהרכב יעבור התקנות אצל המתקין הטוב יותר.

הרי לקוח שלא ישלם את התוספת וישלח למתקין השני, כנראה שיהיה לקוח לא מרוצה לאור העבודה החאפרית של המתקין, וכמובן שנגרמות מזה הוצאות נוספות לנותן האחריות.

במקום לשלוח את הרכב באותו המחיר למתקין נורמלי, גובים על זה תשלום נוסף. זאת הדביליות הישראלית

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...