Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוכזב מאוד מרכישה של סקודה פאביה חדשה, מה ניתן לעשות?

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור בעלת פאביה טריה יש לי עוד כמה תוספות. (פאביה 1600 ספורט ידנית)

נתחיל עם עניין הסלד:

בעמידה ומנוע קר הוא על 1000, עם מנוע חם הוא על 700-800, ולעולם לא רועד או משהו בסיגנון.

בקשר לרעש, גם לי יש רעש, כמו של טרקטור רחוק, שמופיע לפעמים, אבל כנראה שזה בא ממאוורר שלא הותקן כראוי, כי הרעש מגיע תמיד כשהמזגן פועל ומפסיק כשנסגר, שווה לבדוק את הענין.

מעבר לזה יש לציין שמשהו בהרכבה פה בארץ מאוד לא מקצועי.

כשהרכיבו לי את בקרת השיוט, הם הצליחו לדפוק על הדרך את בקרת הESP.

הרכב אצלי שלושה שבועות ויומיים, מתוכם 5 במוסך.

ויש לנו עוד תור לשבוע הבא (בקשר לרעש).

ומעבר לזה, ביום שבת גיליתי סדק גדול על השמשה הקידמית, חשבתי שזה אחד השכנים שלי שהביע פירגון, מיד תיקנתי את זה עם הביטוח ותוספת תשלום בשביל מקורי חדש.

והיום הבנתי מהמוסך שזה דיי נפוץ!!! זה קורה בגלל החום והקור.

אז אם זה יקרה פה למישהו, מיד לפנות למוסך! (מומלץ עם צעקות!!)

-------------

בעניין רעש המנוע, בנסיעה שקטה- כלומר עד ה3500 סל"ד הוא כמעט לא מורדת, והרבה יותר שקט מה206 הקודמת שלי.

מעל ה3500 סל"ד הרעש עולה בהתאמה, אני אישית מאוד אוהבת.

בהתחשב בעובדה שב110 קמ"ש אנחנו על 3000 סל"ד היא מאוד נעימה.

ולסיום:

האוטו מצויין, היבואן ונותני השירות חרא.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נפוץ, הסדק בשמשה הקידמית? פעם ראשונה שאני שומע את זה.

אפשר לחשוב שביום הטמפ' היא 50 מעלות ובלילה 25-.

וגם אז זה לא אמור להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת מופתע מכל השרשור הזה. אני חייב לציין שאני הבחנתי לפני שעה קלה בסקודה פביה חדשה שחונה ליד הרכב שלי בצבע כחול כהה עם גג לבן בגימור "ספורט". מטבלאות המכירות עושה רושם שסקודה מוכרים הרבה מהפביות.

בכל מקרה העיניין עם השמשה הקדמית כנראה מאבן שנזרקה על השמשה, אין הסבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NTL83, לגבי הרעש - מקורו בתריס של הסירקולציה (מערכת המיזוג) - לא בעיה, אלא תופעה (ששמוכרת לי מימי הפביה הקודמת ומהאיביזה דור אחרון).

לגבי השמשה - הזוי לחלוטין.

הפביה שלי היא ה"ספורט" הידנית בארץ (בקרוב תחגוג 3 חודשים אצלי) ולא נתקלתי בתופעה הזאת אצלי (וגם לא אצל חברים - 1.4 "ספייס" מהראשונות ו-1.6 "ספורט" טיפט' מהראשונות).

כנראה שמישהו החליט להגיד לך מזל טוב...

נ.ב,

אמרתי ואני אגיד זאת שוב - לא לבצע התקנות מקומיות (בקרת השיוט), בעיקר לא של רדיו מילאנו (מניסיון מר וכואב).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהרכב רגיש מאוד לכל מיני תוספות למינהם קל להרוס בו דברים בלי שמתקינים בו תוספות ללא ידע מקצועי.

יבואן שלא יודע לטפל ברכב או מנסה להתחמק מטיפולים באחריות הינם סיבה טובה למה לא לקנות רכב ואני מאמין שאנשים שקראו ורוצים לקנות את הרכב יחשבו פעמיים אם ללכת לקנות את הרכב או ללכת על אלטרנטיבה אחרת.

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי סומך על כל מה שהפקידה במוסך אומרת - הייתי מגיע "רחוק".

קחי זאת בערבון מוגבל - אני לא מכיר את התופעה ולא שמעתי עליה בכלל (לא בארץ וגם לא בחו"ל [ואני חבר במועדון Briskoda - שזאת הקהילה הגדולה ביותר של בעלי שקודות).

ונניח וזאת תופעה מוכרת - איך זה לא קורה ברומסטרים?

מדובר באותה השמשה (1:1)...

בקיצור, שטויות.

אחד השכנים החליט להיות "נחמד" ולברך על הרכישה החדשה.

בכל מקרה - תתחדשי ותהני.

בקרוב מפגש פביות (עובד על זה)...

Dar, ידוע שהוואגיות רגישות יותר להתקנות מקומיות (לא מקצועיות, כמובן - כמו בארץ).

אני נמנע - כמה שיותר - מהתקנות כאלה, בעיקר של רדיו מילאנו (שהם לא פחות מחאפרים וגרמו לי נזקים רבים ברכבים הקודמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אצלי הפאשלות קרו בגלל ההתקנות המקומיות, ראיתי את המתקין שלהם, איזה אנטיפת ומזלזל בכל התקנה. קוראים לו מייק.

אצלי המגני רוח נפלו, אני מדבר איתו כדי לתת לו חלק שנפל, הוא בקושי עשה טובה שהתייחס אלי, לא פלא שיש תלונות על ההתקנות ע"י המתקין הזה.

רק שתדעו, אולי אני אפיל את עצמי, אבל בשיטה שהוא התקין את המגני רוח, אין בעיה לגנוב אותם, כי הם לא מחוזקים ע"י ברגים, אלא ע"י דבק וקליפסים.

אני לא אתפלא עם עוד מעט שוב יהיה בעיות עם המגני רוח, או עם החיישני רוורס.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייק הוא חאפר רציני (למרות שלפעמים הוא מתייחס באדיבות).

ותזכור מי הזהיר אותך (מראש) על ההתקנות המקומיות האלה,

רק חבל שלא הקשבת לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהמגני רוח והחיישני רוורס לא התקינו כלום, לא מתכוון להתקין אצלהם משהו אחרי מה שראיתי שמה. (בכל מקרה בסוכנות תמיד יקר פי 2 ממה שמוכרים בחנויות פרטיות).

בחרתי אותם בכלל שאבא שלי התעקש על זה, הוא רצה להפתיע אותי עם המגני רוח.

אם אצטרך משהו אני אלך למתקין מקצועי. בנתיים אני לא צריך משהו להתקין ברכב.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבסוקדה שלי, התקנו בתקנה מקומית לא מעט דברים, והתקנה היתה מעולה. אבל ביקשנו בפרוש שA-CLASS (המתקינים של אודי ) ירכיבו לנו את התוספות ואני מאוד מרוצה מהתוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד פה מאוד, ממש פורום פאביה.

אם מישהו צריך מתקין למערכות ואביזרים, אני ממליצה ממש ממש בחום על המתקין בפומפה!

בחור מקצועי, מבין, ומחירים מעולים!

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשנו בפרוש שA-CLASS (המתקינים של אודי ) ירכיבו לנו את התוספות ואני מאוד מרוצה מהתוצאה.

עשית בשכל.

Class A מבצעים עבודות ברמה הכי גבוהה שיש.

בתור לקוח בעבר (בפרוייקטים די גדולים), בהווה (היום הייתי שם) ובעתיד (כנראה שעוד שבוע-שבועיים נחזור לעוד התקנה) - מומלץ בחום, בעיקר לבעלי VAGים למיניהן שצריכים התקנות מקומיות.

(אם כי יש לקחת בחשבון שעל איכות משלמים :roll:)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...