Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ליסינג עם נטיית שטח

Yishay
שימו לב! השרשור הזה בן 5835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה איכפת לך איזה רכב?

אתם הרי, אנשי הליסינג, נכנסים עם רכביכם גם למקומות, שטרקטורי החילוץ נתקעים.

עמלתי וטרחתי קשות, בכדי להביא לכם תמונות יפות...

למה אף אחד לא משבח?:-(

בוא, אשבח אותך:

מעניין אותי אם אתה מכיר את ישי?

ישבת איתו פעם על קפה או בירה?

אתה יודע מה אתה מדבר לפני שאתה כותב לו "אתם אנשי הליסינג"?

הדבר היחיד שאני רואה כאן זה קינאה ושינאה.

אתה בן אדם אומלל.

:x

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג'ימני כאמור קצת צפופה; פנדה 4X4 היתה יכולה להיות פתרון נחמד (טיפה יותר מרווחת מהג'ימני, ככל שאני יכול להעריך) אבל לך תתחנן לסמל"ת שיביאו לך אחת.

אפשר לנסות לחפש פתרון בעולם הטנדרונים (ברלינגו ושות') - רבים מהטנדרונים המודרנים מציעים פתרון מצויין, גם אם לא סקסי, להובלת המשפחה, ויש מצב שהם מציעים מרווח גחון משופר במקצת בהשוואה למשפחתית סטנדרטית, וכן פחות מכלולים התלויים נמוך מדי. לא בטוח אבל שווה לבדוק, ראיתי טנדרונים נוסעים בכל מיני שבילי "שטח רך" לצרכי עבודה (לא "טיולי ליסינג")

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, אשבח אותך:

מעניין אותי אם אתה מכיר את ישי?

ישבת איתו פעם על קפה או בירה?

אתה יודע מה אתה מדבר לפני שאתה כותב לו "אתם אנשי הליסינג"?

הדבר היחיד שאני רואה כאן זה קינאה ושינאה.

אתה בן אדם אומלל.

:x

אני מבין מתשובתך שאתה אדם עם מגבלות לא מעטות - אם זה העיקר בשבילך, שאני מכיר את ישי או לא.

אנחנו דנים על תופעה שלמה, רחבה ומכוערת, ואתה מדבר איתי על בתי קפה...

ובכן לשאלתך, לא, אנני מכיר את ישי.

מסיבה זו גם לא ישבתי איתו לא על קפה וגם לא על בירה.

אין לי שום שינאה ובטח שלא קינאה.

בקשר לאומלל, כאן אתה צודק.

אני אכן די אומלל, שברכישת רכבי הפרטי מממן לך את רכב הליסינג שלך.

אין לי שום בעיה אישית לא עם ישי, לא עם אחרים.

יש כאן בעיה אמיתית, הקשורה לתופעת הליסינג, שצריך לטפל בה.

אגב, עם ישי יזמין אותי לקפה- אשמח להצטרף.

אפילו אתנדב לשלם את החשבון.

בזה אני מתורגל די טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מתשובתך שאתה אדם עם מגבלות לא מעטות - אם זה העיקר בשבילך, שאני מכיר את ישי או לא.

אנחנו דנים על תופעה שלמה, רחבה ומכוערת, ואתה מדבר איתי על בתי קפה...

ובכן לשאלתך, לא, אנני מכיר את ישי.

מסיבה זו גם לא ישבתי איתו לא על קפה וגם לא על בירה.

אין לי שום שינאה ובטח שלא קינאה.

בקשר לאומלל, כאן אתה צודק.

אני אכן די אומלל, שברכישת רכבי הפרטי מממן לך את רכב הליסינג שלך.

אין לי שום בעיה אישית לא עם ישי, לא עם אחרים.

יש כאן בעיה אמיתית, הקשורה לתופעת הליסינג, שצריך לטפל בה.

אגב, עם ישי יזמין אותי לקפה- אשמח להצטרף.

אפילו אתנדב לשלם את החשבון.

בזה אני מתורגל די טוב.

אתה לא מבין כלום הא?

הקנאה עיוורה אותך לחלוטין?

אדם פונה בבקשה ליעוץ ברכישת רכב, אתה משיב לו בגסות ואז מתרץ זאת ב : "...תופעה שלמה רחבה ומכוערת..."

אני חוזר ושואל, אתה מכיר את השואל? אתה איך ובמה הוא נוהג? אתה עוקב אחר הרגלי הנהיגה שלו? אתה יודע שהוא "מתעלל" ברכבים?

יצאת בלטה.

לא, אין לי רכב ממומן בליסינג, מעולם לא היה לי. שוב, יצאת בלטה.

ונקודה אחרונה, לא אתה ולא אף אדם אחר במשק הישראלי, "ממן" את רכבי הליסינג. מי שמשלם עליהם הם העובדים ומעסיקיהם.

כרגיל יצאת בלטה.

איך אמרה אמא של במבי?

אם אין לך משהו טוב להגיד, מוטב שלא תגיד כלום.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין כלום הא?

הקנאה עיוורה אותך לחלוטין?

אדם פונה בבקשה ליעוץ ברכישת רכב, אתה משיב לו בגסות ואז מתרץ זאת ב : "...תופעה שלמה רחבה ומכוערת..."

אני חוזר ושואל, אתה מכיר את השואל? אתה איך ובמה הוא נוהג? אתה עוקב אחר הרגלי הנהיגה שלו? אתה יודע שהוא "מתעלל" ברכבים?

יצאת בלטה.

לא, אין לי רכב ממומן בליסינג, מעולם לא היה לי. שוב, יצאת בלטה.

ונקודה אחרונה, לא אתה ולא אף אדם אחר במשק הישראלי, "ממן" את רכבי הליסינג. מי שמשלם עליהם הם העובדים ומעסיקיהם.

כרגיל יצאת בלטה.

איך אמרה אמא של במבי?

אם אין לך משהו טוב להגיד, מוטב שלא תגיד כלום.

1. לא מדובר ברכישה, אלא בלקיחת רכב מליסינג. אני מצטט:"אני בכוון להתחיל 3 שנות ליסינג חדשות".

2. אין לי מה לתרץ, זאת עובדה, שמדובר בתופעה רחבה ומכוערת.

3 הוא אמר: ברכב ליסינג

4 אני יודע, אתה עם קשיי הבנה, אז שוב, לאו דווקא מדובר בך אישית, אלא מדובר בתופעה. אם אתה מזדהה איתה- הינך חלק בלתי נפרד ממנה.

5 טוב, כנראה, שמרוב העצים אינך רואה את היער.

גם היום - לאחר שינוי החקיקה- מקבלי רכב הליסינג לא משלמים את הערך הריאלי של ההטבה, (כלומר קבלת רכב ושימוש חופשי בו) ויעברו עוד מספר שנים עד שזה יקרה.

כדאי שתתעדכן לפני שאתה פורץ בצעקות.

אין זה בושה לא לדעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא מדובר ברכישה, אלא בלקיחת רכב מליסינג. אני מצטט:"אני בכוון להתחיל 3 שנות ליסינג חדשות".

בטח... נותנים את המכוניות חינם... העובד לא משלם כלום. מהר, רוצו כולם לפני שיגמר :screwy:

2. אין לי מה לתרץ, זאת עובדה, שמדובר בתופעה רחבה ומכוערת.

אני מבין שערכת סטטיסטיקות לגבי כמה % מכל הרכבים של הליסינג עושים את מעלה זיק. בנוסף, אתה יודע בדיוק כמה "שטח" עשה רכב הליסינג הקודם של ישי.

3 הוא אמר: ברכב ליסינג

וזה הופך אותו אוטומאטית לחלק מה"תופעה רחבה ומכוערת"?

4 אני יודע, אתה עם קשיי הבנה, אז שוב, לאו דווקא מדובר בך אישית, אלא מדובר בתופעה. אם אתה מזדהה איתה- הינך חלק בלתי נפרד ממנה.

מי מזדהה? מה מזדהה? מי שלוקח פרייבט לשטח והורס אותו כי הוא לא שלו - הוא חמור. יותר ברור מזה אין.

5 טוב, כנראה, שמרוב העצים אינך רואה את היער.

WTF?

גם היום - לאחר שינוי החקיקה- מקבלי רכב הליסינג לא משלמים את הערך הריאלי של ההטבה, (כלומר קבלת רכב ושימוש חופשי בו) ויעברו עוד מספר שנים עד שזה יקרה.

וזה כואב לך כי?

א. אתה קנאי.

ב. זה יוצא מהכיס שלך

ג. אתה קנאי.

ד. תשובות א + ג נכונות.

כדאי שתתעדכן לפני שאתה פורץ בצעקות.

אין זה בושה לא לדעת...

כמו שכתבת, אני אדם עם הרבה מוגבלויות, אז לא כל כך הבנתי את המספור שלך מ-1 עד 5 ולא כל כך הבנתי על מה אתה עונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט: "ונקודה אחרונה, לא אתה ולא אף אדם אחר במשק הישראלי, "ממן" את רכבי הליסינג. מי שמשלם עליהם הם העובדים ומעסיקיהם.

כרגיל יצאת בלטה."

על זה עניתי לך בנקודה מס 5.

העצים והיער שלא יבלבלו אותך, סה"כ מדובר באיזה פתגם פשוט. העיקר נמצא מתחתיו.

כמו כן לקיחת רכב ליסינג ע"י מועסק אינה רכישת רכב.

המועסק אינו רוכש את הרכב, אלא משלם מן דמי השכרה נמוכים, אשר לא משקפים את העלות בפועל, וכן ההפרש ממומן

ע"י הרוכש הפרטי, אשר אינו זוכה לשום הנחה ענקית בניגוד לחברות הליסינג.

מקווה, שהבנת הפעם.

נ.ב

מה שכתבתי, זה אכן סוג של הכללה. כמו שאנו יודעים אסור להכליל.

לכן אבהיר, שהתופעה אינה כוללת את כולם מן הסתם, גם אם מדי פעם כך נראה בכבישים.

מסיבה זו, אם משהו נפגע ממני - אבקש את סליחתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לעלות לטונים גבוהים, שאח"כ קשה לרדת מהם, ועוד ע"ג שרשור ענייני ? לא ברור.

אני מציע לשני הניצים להתקרר קצת, גם ככה חם בחוץ (למרות שהאדון ברק בחו"ל, לא כן ?)

לגופו של עניין - התופעה של רכבי ליסינג בשטח היא בהחלט מגונה, אבל לא מעניינו של השרשור ובטח שלא מייעצת לפותח השרשור.

בגזרת הליסינג אין הרבה מרווח גחון, כי זה לא נתון שרלוונטי לציי הרכב. הרכבים הזולים (יחסית, יחסית) שמעניקים מרווח גחון כלשהו הם: פיאט פנדה 4X4, יונדאי טוסון (גרסת הבסיס) ו....זהו בעצם. בעבר הייתה סניק 4X4 אבל היא איננה נמכרת עוד, למיטב ידיעתי. רכבים רלוונטיים נוספים חורגים ממסגרת התקציב.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היחידי שעומד בקריטריונים שלך הוא סקדה רומסטר סקאוט:

סקודה רומסטור עם מרווח גחון גבוה יותר בכמה ס''מ עם סגנון לשטח ואני בטוח שלפי הדרישות שלך הוא לא יאכזב.

רכב איכותי, מרווח בטיחותי בעל עיצוב לא שיגרתי מהמובן הטוב של המילה ומאובזר מאוד.

רכב ''שטח'' מקבוצה 2 המושלם!

http://www.motocar.co.il/catalog/products.aspx?01qr_vq=FLJG&zn07s_vq=GJD&z1qry_vq=D&p7446no=E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קנגו אופציה מצויינת. הבעייה - בטיחות אקטיבית גרועה - הרכב עלול להתהפך בקלות.

נק' נוספת - איך שזה נראה לי בעין - מרווח הגחון של הדגמים החדשים קוצץ משמעותית - ושווה לבדוק.

עברתי בקנגו בהרבה מקומות בלי להרוס כלום - הטכניקה זה פשוט לצאת מהמזגן ולהרגיש את השטח. מי שלא מכבודו לצאת מהמזגן - ייתקע וישבור את הרכב.

חוץ מזה, גם ככה הריח של האבק נכנס מהפתחים של המזגן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היחידי שעומד בקריטריונים שלך הוא סקדה רומסטר סקאוט:

סקודה רומסטור עם מרווח גחון גבוה יותר בכמה ס''מ עם סגנון לשטח ואני בטוח שלפי הדרישות שלך הוא לא יאכזב.

רכב איכותי, מרווח בטיחותי בעל עיצוב לא שיגרתי מהמובן הטוב של המילה ומאובזר מאוד.

רכב ''שטח'' מקבוצה 2 המושלם!

http://www.motocar.co.il/catalog/products.aspx?01qr_vq=FLJG&zn07s_vq=GJD&z1qry_vq=D&p7446no=E

בחירה מאוד מעניינת !

מעניין איזו חברת ליסינג תסכים להביא רכב כזה...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מאוד מעניינת !

מעניין איזו חברת ליסינג תסכים להביא רכב כזה...

זה באמת בחירה מעניינת

אם תנסה לחפש תראה שדגם הסקאוט יקר בסך הכול באלפים בודדים שמשאירים את הרכב בקבוצה 2

אז אני מאמין שלא תהיה בעיה להכניס את הדגם המפאר יותר של הרומסטר לליסינג.. אני חושב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוצה 2 רכבים שמחירם עד 111,000 שקל והרומסטר סקאוט לא נכנסת לקטיגוריה הזאת. הרומסטר ה"רגילה" כן. אגב, באתר סקודה ישראל אין זכר לרומסטר - הם מציגים שם רק 3 דגמים: פאביה, אוקטביה וסופרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...