Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת קאליפרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 401
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן,

היום יצא לי לצבוע את הקליפרים ברכב בצבע שחור מאט בעזרת פלסטידיפ

אין ממש הבדל אבל אני אוהב שזה קלאסי ועדין ולא מוגזם (כמו שאתה רוצה לצבוע אדום..)

אני מצרף לך תמונה של איך זה נראה לפני הצבע ואחרי

אולי אתה תאהב.

סורי על הלכלכוך האוטו והג'אנטים עדיין לא נקיים :D

[ATTACH=CONFIG]405438[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]405439[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]405440[/ATTACH]

פלסטי דיפ? על הקליפרים? זה ימס לך תוך יום, היית צריך להשתמש בצבע עמיד בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמים פלסטידיפ באזור הברקסים. זה מסוכן!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי גוון מתאים לצפות איתו את הג'אנטים שלי, דיי חרשתי על הפורום של DIP YOUR CAR.

מסתבר של ציפוי קאליפרים בפלסטידיפ קורה, וקורה הרבה.

נתקלתי בזה במקרה והמשכתי לקרוא בנושא.

הצביעה נעשית בגוונים כהים בעיקר, כי ידוע שקצת יותר קשה לנקות אבק בלמים מהפלסטי.

מוזמנים לחפש מידע לגבי בעיות וסיבוכים של צביעת קאליפרים עם פלסטידיפ, כי אני לא מצאתי שום מידע שמורה שאסור בוודאות.

צביעה נורמלית, עם מיסוך של האלמנטים החיוניים, לא מסוכן יותר מצביעה של צבע רגיל/ייעודי, הפלסטידיפ עמיד לחום גבוה לדעתי.

מעבר לכך אני מאמין שגם אם קרתה טעות והפלסטי הגיע למכלול שלא אמור להגיע אליו, הוא יתנתק ממנו בברקס הראשון.

*זאת לא המלצה לצביעה של קאליפרים עם פלסטידיפ, רק דעה אישית.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמים פלסטידיפ באזור הברקסים. זה מסוכן!

מה מסוכן בפלסטידיפ באיזור הבלמים?

אני יכול להבין שזה כנראה לא יהיה ממש אפקטיבי כי זה איזור שמגיע לטמפ' גבוהות ובנוסף הלכלוך האופייני באיזור הזה מצריך שימוש בחומרים שעשויים לגרום לציפוי להנזק במהירות אבל אני לא בטוח שיש בכך סיכון אמיתי שכן מדובר בשכבה דקה ולא חזקה במיוחד שתתנדף מהבלמים במהירות. (אולי אני טועה)

בכל אופן, הייתי ממליץ לטובת העמידות להשתמש בצבע המיועד לטמפ' גבוהות, יש תרסיסים ייעודיים בשלל גוונים לפי טעם אישי, רק לדאוג לנקות היטב את הקאליפר ולייבש אותו לפני הצביעה וכמובן לכסות את האיזורים שלא אמורים להצבע.

eli z, אני לא חושב שזה קשור להייפ כזה או אחר כמו רצון לתת לרכב איזו נגיעה אישית שתייחד אותו קצת, לא חייבים קאליפרים מיוחדים כדי לתת טאץ' אישי.

אצלי כל הרכבים היו עם קאליפרים "צבעוניים", ב-106 צבעתי בעצמי, בבימר היו אדומים של ברמבו ובנוכחית נצבעו במוסך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהפלסטי דיפ עמיד בחום כזה? מדובר בטמפרטורה מאוד גבוהה, ולדעתי הוא כן יימס או יתחיל להתפרק ובכך יש סיכון (פתאום הבלמים לא עובדים וכו'). אני לא הייתי לוקח את הסיכון הזה. רק חומר ייעודי לכך, כמו שעידן כתב (צבע לטמפ' גבוהה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להקשיב לעצתכם ולהוריד את הפלסטידיפ (אעשה את זה בסופש הקרוב)

למרות שכבר שלושה ימים נוסע עם הרכב והפלסטידיפ לא מראה סימני התקלפות בגלל החום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן,

העבודה האחרונה על הרכב שלך, פשוט סוף הדרך. כך זה צריך להראות. כך עושים את זה.

אני מדבר על כל הפחיות עם הדרמים מאחורה בצבע אדום מקולף למחצה... או אדום על קליפר עם מרקם מחוספס:wink:, לטעמי זה פשוט נראה רע.

טאצ' אישי או לא, אם כבר - לעשות את העבודה כמו שצריך.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הצביעה שבוצעה אצלי באמת ברמה הגבוהה ביותר, מצד שני היא ממש לא מתאימה לכל אחד כי אתה צריך להיות סופר פדנט כדי לשלם מחיר כה גבוהה עבור צביעת קאליפרים.

חלק מחברי המקומיים התלהבו מהצביעה שבאמת מושלמת וביקשו לדעת מחיר כדי לצבוע ברכבם אבל כששמעו את המחיר העדיפו להתפשר על איכות נמוכה יותר אך זולה משמעותית.

הקאליפרים אצלי מאוד גדולים אז איכות העבודה היתה חשובה לי, ברכב עם קאליפרים קטנים יותר לדעתי קצת פחות קריטי אם המשטח יהיה חלק יותר או פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית לא טוב ולא מחזיק לצבוע את הקאליפרים עם פלסטידיפ, מנסיון שאני צבעתי את הקאליפר לבד בצבע אדום עם צבע של יעקובי עמיד בחום, וחבר שעשה את אותה עבודה יחד איתי , צבע עם פלסטידיפ כתום בגלל שהיה אצלו כבר מיכל ולא רצה לקנות גם צבע עמיד בחום, אחריי בערך חודש (לא יום או יומיים או שבוע)

זה נמס לו וגם עשה נזק לרפידות וגרם לו להחלקה בברקסים, טעות גדולה

מקווה שהורדת את זה , ספריי צבע של יעקובי עלה לי 50 ש"ח עמיד בחום צבעתי לבד כבר מחזיק לי חודשיים כל פעם שאני שוטף את האוטו הוא חוזר לצבע יפה ואדום מאוד , לא מתקלף ולא יורד .

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, צבע עמיד לחום זוהי הדרך הנכונה והזולה לצבוע קאליפרים.

כאמור חשוב לנקות את הקאליפרים היטב בטרם התחלת הצביעה כדי למנוע קילוף מהיר של הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נמס לו וגם עשה נזק לרפידות וגרם לו להחלקה בברקסים, טעות גדולה

ובכך סיכמת יפה את המסקנה של השרשור :mm_yeah::mm_yeah:

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...