Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס ls430 שנת 1994 כדאיות רכישה.

אריק הררי
שימו לב! השרשור הזה בן 6157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלון זו באמת בעיה, אבל רפידות ?

הוא יכול לחכות גם חודשיים, זה רפידות לא לחמניות. הרכב לא מושבת באף אחד מהמקרים האלה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון - הרכב לא יושבת במיקרה של טיפול רגיל.

אלא מה? הדבר דורש לדעתי התנהלות אחרת. אתה עומד להכניס את הרכב לטיפול? קפוץ לפני כן למוסך כדי שיבדקו מה צריך לעשות ויזמינו חלקים אם צריך, פשוט וקל.

הבעיה תהיה עם חלקי חילוף בלת"מ שמביאים להשבתה ושאין אותם במלאי זמין. מאידך, בסעיף זה לזכות הרכב עומדת אמינות גבוהה ביותר שמקטינה את הסיכוי לכך למינימום האפשרי למכונית בגיל כזה.

כפי שכתבתי - זו יכולה להיות בחירה מעולה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם לי חשק היסטרי ואמיתי ללקסוס הזאת , יום אחד, כרכב שני . פעם הייתי רואה בכל בוקר לקסוס שחורה מדהימה ליד מלון העונות בנתניה ומאז אני דלוק.

בטיפולים ברכבים כאלה אפשר לנקוט בסוג של אחזקה מונעת [ ונכון גם לומר הזמנה מונעת ] ולדאוג להצטייד בחלפים מסויימים מראש, למשל, ניתן לראות שבעתיד הקרוב [ נניח, בטיפול הבא ] תזדקק להחלפת רפידות - אז מזמינים מראש, כך גם אולי אחזקה מונעת בצינוריות וכד' , מה גם שניתן להזמין לבד [ רק לשים לב להתאמה ]. עדיין עשויה לצוץ בעיה אם הולכת משאבה כלשהי, נניח.

בנושא הילדים אני חושב שהשאלה היא רק כלכלית - דלק ובלאי.

כילד הצלחתי להשיג עלויות שיא של דלק ובלאי מואץ מסובארו , אני מאמין שאם זו הייתה לקסוס זה היה עולה ממש, ממש הרבה יותר - והמון בכלל.

מבחינת כח וכו', לזה הרגל מתרגלת מהר : מבחינת 'השתוללות', אפשר להתהפך ב 150 בפונטו או בלקסוס, זה פחות רלוונטי. אם כבר, הלקסוס עשוייה טיפה למתן ולהרגיע, בדומה לאפקט שיש לשירותיים ציבוריים נקיים מאוד - לרוב כל מבקר ממשיך לשמור על הניקיון.

ספר מה נבחר בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמה לגבי חלקים מרכב אחר, הרבה יותר נפוץ: היתה לי מזדה לנטיס 99 1.8 ידנית (לא נפוץ כמו האוטומטית זה בטוח, אבל בכל זאת מדובר על שנת 2003, בערך, והיו כמה עשרות מהרכב הזה בארץ). כשהייתי צריך מותחן לכבל קלא'ץ הייתי צריך לחכות כמעט שבוע (והמוסך בת"א, לא בקרית שמונה).

לגבי רכב עם 300K ק"מ, גם אם הוא יפני אוטנתי, תקלות תהיינה. מה שאומר השבתות אפשריות - ושימוש ברכבי המשפחה האחרים...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין במשהו מיוחד בלי הרבה כוח בגלל הנהגים החדשים אפשר לשקול מכוניות כמו ב.מ.וו 520, אודי A6 2 ליטר וכו'.

גם שתי אלו יחוררו את הארנק של בעליהן אם משהו ישתבש.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי צריך מותחן לכבל קלא'ץ הייתי צריך לחכות כמעט שבוע (והמוסך בת"א, לא בקרית שמונה).

הסיבה פשוטה - אין את החלק במלאי - ז"א שצריך להזמין את החלק מיפאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיפולים סטנדרטיים הוא ימצא את החלקים בארץ.

כדאי גם לעדכן את הרשת או את אחד המוסכים במקרה של רכישת רכב מהסוג הזה כדי 'להכין' אותם לבאות.

לחלקים נדירים יותר תדרש הזמנה מראש.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...