Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

**** תזכורת **** כוכב נולד - ספישל הגמר.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 4311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אכן ראיתי עילוי, הסתכלתי על בנייה מעולם אחר בערוץ הנשיונל ג'יאוגרפי על האיירבוס A380.

גדול!

בדיוק כמו הסיפור אצלי :-D

תוכנית נהדרת, מידע מעניין (הידעתם שה-A380 שורף ליטר דלק בשניה והוא בעל מיכל בקיבולת של 260K ליטר?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיקוי עלוב לאמריקן איידול - כולם מנסים להיות סיימון ומה שיוצא זה חיקוי זול.

היחס של המפיקים לאלו שבאים לאודישנים מזעזע - פשוט מערכת זוועתית.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Same shit different country

אישית הקונספט הזה יצא לי כבר מכל החורים , לוקחים מישהו שספק אם היה מצליח בכוחות עצמו ( כי הוא לא מספיק מוכשר )

ובעזרת שיווק אגרסיבי הופכים אותה למלך הביצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נינט שולתתתתתתתתת!!

בחייאת - לקחו תימני שלא התחלף לו הקול שמו אותו על במה, עשרות אלפי ילדות (וכנראה כמה מאות ילדים) בנות 16 חשבו "יהההה, איזה חמוד" ושלחו SMS על חשבון אמא ואבא, רק הן לא הבינו שהן הורסות לו את החיים.

חברת "קשת" הולכת לפמפם את הבחור הזה כלכך חזק שלא ישאר לו רגע לנשום, אז הוא יעשה כסף, ויעשה פסטיגל, ויראיינו אותו בערוץ הילדים ובגיא פינס (היי גיא), אבל החיים שלו פשוט נעלמו. ואת זה הוא כנראה לא יראה עד שזה לא יפגע בו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם כל מגפת ה"כוכב נולד לרקוד עם כוכבים", היא שהיא משתלטת על המוסיקה הישראלית. כתוצאה מזה כל שיר שמושמע בכל תחנת רדיו פופלארית בארץ הוא של "פליט כוכב נולד", כמו שאני נוהג לכנות אותם.

הכל בשביל למלא קובית רייטינג.

אגב, ג'ון טרבולטה שיחק נהדר בבייסיק לדעתי :)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק היה מדהים.

אהבתי במיוחד את הקטע שמעבירים את חלקיו הענקיים של ה AIRBUS מכל המדינות שמייצרות אותם : בים , באוויר וביבשה.

http://www.iabg.de/presse/aktuelles/mitteilungen/images/200409_airbus_a380_elbe_dresden_1024.JPG

אה, כוכב נולד ? תוכנית גרועה, חסרת טעם שמייצגת את כל מה שרע בטלויזיה מסחרית.

תוכנית המכוונת למכנה המשותף הנמוך ביותר, או בקיצור : בידור זול להמונים.

במיוחד מעצבן אותי שהתוכנית תופסת יותר מדי ימים בשבוע,ומשביתה יותר מדי חברים שלי מלצאת לבלות.

כל אחד שיש לו חברה מכורה, או שאישתו מכורה - בשביל לשמור על שלום בית ישאר בבית ויצפה בחרא הזה וגם יעמיד פנים שהוא נהנה (בהתחלה) ובהמשך גם באמת יהנה מזה. איך נפלו גיבורים.

הפרק היחיד שיצא לי לצפות בו הוא הגמר של העונה הראשונה , ושם הבנתי שהמשחק מכור , אחרי ששירי מימון לא זכתה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

להזכירך, ערוצי טלויזיה בכלל וערוצים מסחריים בפרט, בנויים על תוכניות עתירי מידרוג (רייטינג) ולא משנה אם הקהל הוא בנות טפש עשרה, עקרות בית משועממות, אספסוף, כאלה שמסתפקים בבידור פשוט וקליל ו/או כאלה שאין להם חיים.

לך יש את הברירה לצפות או לא, אני מעולם לא צפיתי בזה, חוץ מאתמול, לראשונה, בעקבות שיכנועים של חברים לעבודה, שלצערי כנראה משתייכים גם הם לאחת מהקבוצות שהזכרתי, מהר מאד הבנתי שאני משתעממת (בלשון המעטה) ועברתי למה שמעניין אותי.

יצא לי לשמוע את בוגרי התחרות האחרים וכפי שאמרתי אני לא נפעמת, יחד עם זאת אני לא שוללת את הבידור להמונים, גם להם מגיע.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק היה מדהים.

אהבתי במיוחד את הקטע שמעבירים את חלקיו הענקיים של ה AIRBUS מכל המדינות שמייצרות אותם : בים , באוויר וביבשה.

http://www.iabg.de/presse/aktuelles/mitteilungen/images/200409_airbus_a380_elbe_dresden_1024.JPG

כל אחד שיש לו חברה מכורה, או שאישתו מכורה - בשביל לשמור על שלום בית ישאר בבית ויצפה בחרא הזה וגם יעמיד פנים שהוא נהנה (בהתחלה) ובהמשך גם באמת יהנה מזה. איך נפלו גיבורים.

quote]

אייל

אני מקווה שזה בסדר מצידך ולא מרגיז אותך שאני חורגת מהסטיגמה: אני אירית חברה של מישהו ו/או אשה של מישהו מכורה לדברים איכותיים כמו סירטי תעופה.

חברי לעבודה, גברים כולם הם אילו שהמליצו לי להסתכל אתמול, אז אולי הסטטיסטיקה שלך לגבי מי קהל היעד לא לגמרי מדוייקת?

דרך אגב תמיד ישנה האפשרות להחליף לחברים עם נשים לא מכורות ולא מפריעות לכלום אולי גם אילמות אם אפשר

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף התכנית כאשר בועז מעודה מסיים את שיר הניצחון בחיבוק אימו הנכה (כתוצאה מאירוע מוחי בזמן הלידה שלו, הריון שהיא התעקשה להמשיך למרות שאמרו לו שהיא מסכנת את עצמה) היה לדעתי אחד הרגעים הטלוויזיונים המרגשים שראיתי!

יאללה יאללה, קיטש בלירה וחצי. הרי בדיוק בשביל זה הוא חיבק אותה- כדי שכולם ימחו דמעה...

הכל מכור, הכל רייטינג.

תחרות כשרונות צעירים זה דבר טוב ויפה אבל כשזה הופך למסחרה, קומבינות ומשחקים מכורים, ובמיוחד כשזה משתק את שישי ושבת בערב, זה בהחלט מתחיל לעלות על העצבים.

ברכות לבעז מעודה, שהביצוע שלו ל"חומות חימר" של מרגול היה ממש מרשים.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה יאללה, קיטש בלירה וחצי. הרי בדיוק בשביל זה הוא חיבק אותה- כדי שכולם ימחו דמעה...

הכל מכור, הכל רייטינג.

תחרות כשרונות צעירים זה דבר טוב ויפה אבל כשזה הופך למסחרה, קומבינות ומשחקים מכורים, ובמיוחד כשזה משתק את שישי ושבת בערב, זה בהחלט מתחיל לעלות על העצבים.

ברכות לבעז מעודה, שהביצוע שלו ל"חומות חימר" של מרגול היה ממש מרשים.

יאללה יאללה אתה יכול להגיד בשוק ביום שישי, לא פה ולא לי!

אתה באמת חושב שבועז מעודה חיבק את אמא שלו כחלק ממשהו מתוכנן לטובת הרייטינג? אתה חושב שהוא בעצם לא רצה לחבק אותה והוא חרק שיניים ועשה זאת כי ככה אמרו לו בהפקה?

יש לך עוד תאוריה "חכמה" לחלוק עימנו?

זה הרי טבעי שהוא יחבק את אמא שלו, גם בגלל שזאת אמא שלו שגידלה אותו וברור שהיא תהיה לידו ברגעיו הגדולים וגם בגלל הסיפור שעומד מאחוריהם.

עד כמה אפשר להיות ציניים?

ולשאר הציניקנים שלא רוצים להיות חלק מהעדר. זה מצחיק שיש אנשים שכל מה שהוא מיינסטרים הם מתרחקים ממנו כמו מאש, מבקרים את אלו שכן "צורכים" את המיינסטרים ובזים להכל. יש פה אנשים ממש "הארדקור"...הכל אצלהם הוא אקסטרים ומיוחד ושום דבר לא דומה לסביבה שלהם!

אנשים, מיינסטרים זה בפשוטו מה שהרבה אנשים אוהבים. נכון שזה לא תמיד מתאים לכל אחד אבל לא צריך לדחות ולהוקיא כל דבר שקשור למיינסטרים.

היה פה מישהו שאמר שעכשיו כל החיים של בועז מעודה ישתנו...נו ברור! הוא רוצה להיות כוכב ומפורסם וזה חלק מה"דיל". תאמינו לי שהוא לא ממש מבואס שמעכשיו הוא יהיה מפורסם מאוד ויהיו לו המון מעריצים. זה החלום שלו...שיאהבו אותו בגלל המוזיקה שלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...