Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אישי מגרמניה

servus
שימו לב! השרשור הזה בן 6362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(אני דבק למכוניות גרמניות כמו שאתה יודע)
יש לי על קצה הלשון משהו שלא יוצא. סיייי, סיייייי, סיאאאאא..... לא, לא יוצא.

מצד שני היא הייתה גרמניה בתחפושת, אז נעבור על זה בשתיקה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק שאלה אחת - למה ההורים שלך צריכים R32?

גולף 2.0 רגילה לא תספק אותם?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק בהחלט - להם מתוכננת TDI.

הדוגמה של הR32 נועדה לחולי רכב כמוכם, בשביל להמחיש את הבדלי המחירים.

R32 לא נחשב פה מטורף מדיי והמחיר לא בשמיים. מדי פעם גם עוקפת אותי סבתא בפאסאט R32 סטיישן על האוטובאן. אגב, תמונות של פאסאט R36 כבר פורסמו - ואפשר לראות אותה בתערוכת אסן. (300 כוח סוס)

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין יש בעיה אחת קטנה שנקראת תקינה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני עשור גם אני גרתי במינכן, היה ממש מהנה. געגועים...

האם הצלחת לברר את נושא הארבע שנים? אם זה באמת נכון, אולי אני אייבא לי ZR? :idea:

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון בינואר מתקרב, ואיתו שינוי שיטת ייבוא האישי.

למי שלא מכיר - המכס ייחושב על פי מחיר קניית הרכב, זתומרת הקבלה, ולא עוד על פי טבלאות לא ברורות שקיימות במכס. בנוסף, יהיה אפשר להביא אוטו בן ארבע שנים מקסימום. ככל שהאוטו ישן יותר, ככה יורד עוד אחוז המכס עליו.

בגלל שאני גר בגרמניה, אני מתכנן לקנות למשפחה גולף דיזל כלשהי ולהביא אותה בנסיעה לארץ. (דרך טורקיה וכו)

אז כמה עולה??

כמו שאתם יודעים או לא, המבחר פה עעעענננק..... ומכוניות בנות 4 שנים, גם כבר איבדו יותר מחצי מהמחיר המקורי שלהן. בנוסף, ברגע שמייצאים מפה מכונית, לא צריך לשלם עליה את המע"מ ששווה פה 19 אחוז. בקיצור - גולף R32 שהמחיר החדש שלה היה בסביבות 32000 יורו לדוגמה תעלה אחרי ארבע שנים בסביבות 16000 יורו. תורידו מזה חמישית (מע"מ) ותקבלו מחיר ייצוא של בערך 13000 יורו. לא שווה?

אתה בטוח שהחוקים האלה נכונים?

מחפש טויוטה יאריס T ספורט! מכל שנה\יד ראשונה\ק"מ נמוך\כל צבע - שלחו הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

אם זה נכון מה שפותח הת'רד הזה אומר אני יכול לייבא מכונית ב100 דולר והמכונית היא ענתיקה 30 שנה פחות או יותר והמחיר הוא מאוד זול יהיה לייבא נכון??

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא ברורה. (זה שמעלי)

סרבוס, תרים טלפון אליהם. אם אתה לא יכול, אני ארים בשבילך רק תגיד לי מה לשאול בדיוק.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מינואר 2007:

שינוי שיטת ההערכה ביבוא אישי של רכב וטובין אחרים

ראש הממשלה בפועל ושר האוצר, אהוד אולמרט, אישר שינויים בשיטת החישוב של ערכם של טובין שיובאו לשימוש עצמי, הן לעניין רכב והן לעניין טובין אחרים לדברי מנהל רשות המסים, ג'קי מצא, השיטה החדשה תאפשר איזון טוב יותר בין ההסכמים הבינ"ל עליהם חתומה ישראל לבין הצורך לאפשר יבוא אישי במקביל לתשלום מס אמת ביבוא.

?

יבוא אישי של רכב בכל העולם נועד לאפשר יבוא על ידי תיירים, תושבי חוץ, עולים ותושבים חוזרים כמו גם להוות אמצעי משלים ליצירת תחרות בענף הרכב ליבואני הרכב המוסדרים. בארץ, הפכה השיטה לאבן שואבת בעיקר ליבוא לא מוסדר על ידי סוכנים ליבוא אישי, פעולה אסורה על פי חוק כדי למנוע אפליה לעומת יבואן מסחרי שחייב באספקת שירות, חלפים, אחריות, תיקון תקלות וכו'.

מכיוון ששיעורי המס על רכב בישראל הינם מהגבוהים בעולם יש בכך כדי להוות "תמריץ" להצגת חשבוניות שאינן מייצגות את הערך האמיתי לצורכי מכס -כל זאת, במטרה להתחמק מתשלום מס אמת. מכיוון שכך נקבעו בזמנו מחירי מינימום בהתאם למחירון בחו"ל בניכוי אחוזי הנחה סבירים. שיטת המיסוי הנוכחית הביאה לדרישה מטעם הנציבות האירופאית לתקן את התקנות כך שלא תהיה חריגה מההסכמים עליהם חתומה ישראל בכל הנוגע להערכות לצורכי מכס.

בשיטה החדשה מהימנות החשבונית תיבחן תוך שימוש באמצעים סבירים ע"פ הסכם גאט"ט מ-1994, וחישובי המיסים ייעשו על פי הכללים המקובלים גם ביבוא המסחרי. לעניין זה יבוטל מחיר המינימום מחד, אולם מאידך ייעשה שימוש במחירון מקומי לצרכן, כמו גם דרישה להמצאת מסמכים מסויימים וזאת כדי לוודא את סבירות העיסקה. על קביעת בית המכס ניתן יהיה לערער בפני ועדה שתורכב מנציגי הנהלת רשות המיסים.

בתקנות החדשות קיימים הבדלים בין רכב לבין טובין אחרים לעניין פירוט המסמכים הדרושים להוכחת ערך והגורם המוסמך לקביעתו. הבדלים אלה נעוצים במורכבות קביעת ערך הרכב יחסית לקביעת ערך בטובין אחרים וזאת לאור תוספות ייחודיות ברכב, נתונים ספציפיים של הרכב המשפיעים על ערכו, רכישה באמצעות סוכנים בניגוד לחוק ויבוא רכבים משומשים.

השימוש באמצעים סבירים העולים בקנה אחד עם הסכמי גאט"ט, נועד לוודא תשלום מס אמת. לשם יישום השיטה החדשה הורה מנהל רשות המסים להקים מערכת ממוחשבת ואחידה שתמנע הסטות יבוא בין בתי מכס שונים; מאחר ומשך ההיערכות הדרושה הוא למעלה מחצי שנה, היישום יהיה ב-1 בינואר 2007.

שרי האוצר והתחבורה הנחו את רשות המיסים ואת הגורמים המקצועיים במשרדי התחבורה והתמ"ת, לפעול להקטנת התופעה של סוכנים ליבוא אישי שלמעשה מוכרים רכב מבלי לספק שירות, אחריות, מלאי חלפים, תחזוקה וכו'. ועדה בינמשרדית פועלת בנושא זה והיא צפויה לסיים בחודשים הקרובים את עבודתה.

בגדול,אני עדיין לא מבין.איך הם קובעים שהמחיר בסדר? אם אני מקבל את הרכב במתנה מה אני משלם? בעע..המכס האלה שיהיו בריאים

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא ברורה. (זה שמעלי)

סרבוס, תרים טלפון אליהם. אם אתה לא יכול, אני ארים בשבילך רק תגיד לי מה לשאול בדיוק.

ננסה שוב

נגיד וקניתי באייבי אוטו כזה אוקיי? אז המכס שאמורים לתת לי הוא משהו בין 10$ ל100$???

זאת השאלה שלי. האם אפשר לקנות אוטו בזול ולצאת בזול במכס??

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...