Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 505 GTI, מודל 85, שאלת מנוע.

משה והרפורמים
שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי 505 GTI שנת 85.

לרכב מנוע בנפח 2156 סמ"ק.

130 כ"ס, ידנית 5 הילוכים.

אני תוהה היכן אני יכול למצוא חלקים למנוע זה, ואולי אף מנוע שלם, היות ולמיטב ידיעתי, ה GTI שלי היא היחידה שקיימת היום בארץ, ואף היא הגיעה הנה ביבוא אישי.

השמועה אומרת שהמנוע הזה נלקח מקרייזלר בכלל

אולם בדיקה שלי ברשת העלתה שקיים מנוע בנפח 2155 סמ"ק מתוצרת אחרת.

אם מישהו ( פרחי השמיע קול) יוכל לעזור לי ולציין על איזה רכבים נוספים אני יכול למצוא את המנוע שלי, אודה לו מאוד.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו יש דבר כזה?

יש לי רק זכרונות טובים מה-505 שהיתה לנו לפני 6785 שנה, יש GTI לדגם הזה.

אתה יכול להעלות צילומים של הרכב אולי?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחובות רכב כזה, עומד הרבה זמן, כל פעם מוזיזים אותו ממקום למקום בגלל הערייה. סוחרי הגרוטאות הדביקו עליו מודעות.

לא יודע אם הוא GTI. מחר בבוקר בזמן הליכת הבוקר שלי, אצלם אותו ואברר לך.

כמובן אם לא ירד גשם. :-P

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר על היחוס המשפחתי של המנוע שלך פרסמתי כאן. הרנו 20 ו- 25 קיבלו גם הן את המנוע הזה.

נפחו 2165 סמ"ק, להבדיל ממנוע של סימקה (קרייזלר אירופה) בנפח 2155 סמ"ק שהניע את הטלבוט טאגורה, 505 טורבו וסיטרואן BX 4TC. אין בין המנוע הזה (סימקה 180) לשלך כל קשר.

המנוע שלך חולק חלקים רבים עם מנוע Douvrin בנפח 1995 סמ"ק, שנמצא גם הוא ב 505, ובנוסף בשלל דגמי רנו - 18,20,21,25, אספאס וטראפיק (גרסאות מוזרקות וקרבורטור).

סיטרואן CX עשתה גם היא שימוש בשני הנפחים (2.0 ו 2.2), אבל גם אם תמצא אחת כזו אני לא מרשה לך לפרק אותה, כך שזה לא רלוונטי. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר על היחוס המשפחתי של המנוע שלך פרסמתי כאן. הרנו 20 ו- 25 קיבלו גם הן את המנוע הזה.

נפחו 2165 סמ"ק, להבדיל ממנוע של סימקה (קרייזלר אירופה) בנפח 2155 סמ"ק שהניע את הטלבוט טאגורה, 505 טורבו וסיטרואן BX 4TC. אין בין המנוע הזה (סימקה 180) לשלך כל קשר.

המנוע שלך חולק חלקים רבים עם מנוע Douvrin בנפח 1995 סמ"ק, שנמצא גם הוא ב 505, ובנוסף בשלל דגמי רנו - 18,20,21,25, אספאס וטראפיק (גרסאות מוזרקות וקרבורטור).

סיטרואן CX עשתה גם היא שימוש בשני הנפחים (2.0 ו 2.2), אבל גם אם תמצא אחת כזו אני לא מרשה לך לפרק אותה, כך שזה לא רלוונטי. :-)

תודה

שכחתי שבזמנו אכן הסברת את הדברים

וביחס ל CXים למיניהן אתה מכיר אותי, אצלי הן לא יתפרקו.

הרכב נפלא, למעט הדש בורד המתפורר, גומיות מתפוררות וגלגל הגה שדורש החלפה

הרבה כח, אחיזת כביש טובה והוא משמש אותי ביום יום, לרוב בנתיב השמאלי...

הנה היא כאן לבד ועם הסיירה גיאה שלנו

P8280134 (2).JPG

P7130027.JPG

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו איזו נוסטלגיה, איזה רכב יפה.

כ"כ אהבתי אותו, הרכב הראשון עליו נהגתי. הכי נוח בעולם, הכי כיפי לנהיגה.

הייתי שמח לעזור לך אבל שלנו נשרף כליל (אני זוכר כמה בכיתי באוטו יום. לראות את הרכב שלך (או של אבא) שרוף זה לא נעים :cry:)

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל,

זה אותו מנוע שהיה לי באספאס. אומנם יקר אבל שווה בדיקה הוא המוסך המרכזי של רנו בריב"ל לא נתקלתי איתם בבעיית חלקים למנוע אף פעם בדיוק בגלל הסיבה שהמנוע היה משותף גם ל25 שיובאה בצורה סדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי אז אסיים. :-P

הרכב הוא 505 , כתוב עליו GR פנסי חזית שבורים, המספר מסתיים ב-87.

נמצא בחניה בין הבתים ברחוב התחיה מול בית מס' 3.

מאחר שהתחיל לטפטף גשם, לא הצלחתי למצוא את הבעלים. אם זה מתאים לך סע ושאל את הדיירים.

דוד.

תמונה000.jpg

תמונה001.jpg

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

ארנון היקר

הקישור שצרפת מאוד מעניין אותי אך משום מה הוא אינו עולה

יש מצב שאוכל להגיע בעזרתך אל הקישור המדובר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד הקישור

"

תתחדש!

תיקון קטן: המנוע שבמכונית שלך הוא מנוע Douvrin בנפח 2165 סמ"ק - פיתוח משותף של פז'ו ורנו, ששימש גם ברנו 20, 25, סאפראן, פואגו ואחרות. המנוע של קרייזלר שחן הזכיר היה מוגדש ובנפח 2155 סמ"ק ושימש בדגם הבכיר של ה- 505. למרות הנפח הכמעט זהה הוא מנוע אחר לחלוטין, שוריאציה שלו שירתה, מלבד המכוניות שחן הזכיר, גם את ה BX 4TC הנדירה, אך לא את מכוניתך.

"

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...