Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית סוף שבוע בתל אביב

misterb

פוסטים מומלצים

האמת ששנים לא נסעתי במונית בתל אביב, בדקתי וזה כנראה לפחות 50 שח כיוון, אז באמת עדיף במלון אם יהיה מקום כמובן..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, misterb כתב:

סיפור מעניין רק לא הבנתי איך זה תורם לנושא 😅

שיש בת״א גם חניונים במחיר שפוי, לעומת מוניות במחיר לא שפוי

התכנון שלך לא ברור לי. אנחנו מנחשים כאן 3 ימים, כי לא ציינת לאיזה איזור בת״א אתה צריך להגיע, כנראה שאילו פירטת המקומיים יכלו לכוון אותך בצורה מדוייקת.

ולגבי 100 ש"ח ליום - זה 25 אירו. כנראה שבכל עיר אירופית משמעותית זה מחיר מציאה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, קורן בן אשר כתב:

חניה באפור בת"א: יש את החניון של בית החייל, כניסה מרחוב אריה עקיבא. הסיכוי למצוא שם מקום פנוי שואף לאפס, אבל אפשר לנסות. האפשרות הבאה בתור - רחוב קוסובסקי, הרחוב הצפוני בבבלי שגובל בפארק הירקון. בערך אחרי 100 מטר מתחילתו, הגדה הצפונית הופכת אפורה. בסופי שבוע די עמוס שם. אם ממשיכים עד לסוף בבלי ופונים ימינה לחנה זמר, יש הרבה מקומות חניה חופשיים לאורך הרחוב ובדרך כלל אין בעיה למצוא מקום פנוי גם בסופ"שים.

תגידו, נתקעתם ב-1999?

אין כלום בקוסובסקי ועוד פחות בחנה זמר.

כל-ום. הכול כחול לבן + מסלול אופניים ייעודי.

לא נותרה שפת אבן אחת אפורה בבבלי.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על ההמלצה על בלומפילד. אלא אם שינו את זה בשנה האחרונה, מדובר בחניה חינם מסביב לאיצטדיון. אני נוהג לחנות ברחוב שארית ישראל, כשאשתי רוצה לבקר בשוק הפשפשים בימי שישי בבוקר.

בשישי בבוקר מספיק מוקדם יש שם הרבה חניה. יותר מאוחר צריך פשוט לעמוד ולחכות שמישהו יצא. אין בעיה למצוא שם מונית או אוטובוס או רכבת קלה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

שיש בת״א גם חניונים במחיר שפוי, לעומת מוניות במחיר לא שפוי

התכנון שלך לא ברור לי. אנחנו מנחשים כאן 3 ימים, כי לא ציינת לאיזה איזור בת״א אתה צריך להגיע, כנראה שאילו פירטת המקומיים יכלו לכוון אותך בצורה מדוייקת.

ולגבי 100 ש"ח ליום - זה 25 אירו. כנראה שבכל עיר אירופית משמעותית זה מחיר מציאה.

אבל אמרתי שהמלון על החוף, צפון רחוב הירקון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבר לי בין האוזניים.

מכל מקום, הייתי מדבר עם המלון ומנסה לשריין מקום בחניון שלו, ואם לא אפשרי על חניונים בסביבה למקרה שמלא. מדובר ב-200 ש״ח, אפילו עם חניה חינמית, המוניות יעלו לפחות 100 ש״ח, אז  תמורת 100 ש״ח נוספים (וסביר שפחות) לא הייתי מתקמצן כשמדובר בסופ״ש שכנראה עולה לכם לפחות 2,000 ש״ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהחניה במלון בסופש עולה 150 ליום, כלומר 300 סהכ לסופש - אז ויתרתי. חניתי ברידינג מערב, לא הייתה בעיה של מקום, מונית ב-40 שח והיינו בלובי בלי טיפת זיעה 😅

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2024 בשעה 08:36, sperial כתב:

עבר לי בין האוזניים.

מכל מקום, הייתי מדבר עם המלון ומנסה לשריין מקום בחניון שלו, ואם לא אפשרי על חניונים בסביבה למקרה שמלא. מדובר ב-200 ש״ח, אפילו עם חניה חינמית, המוניות יעלו לפחות 100 ש״ח, אז  תמורת 100 ש״ח נוספים (וסביר שפחות) לא הייתי מתקמצן כשמדובר בסופ״ש שכנראה עולה לכם לפחות 2,000 ש״ח.

וואלאק אתה,העלת לי ת'סעיף :P

גישה של עשירים..אתה יודע שיקר במלון ותורם להם מרצונך החופשי עוד מאות שקלים על הזכות זהב לחנות בחתיכת אספלט שלהם ?

גם ככה השהות במלון עלתה לזוג הנחמד לא מעט (אלא אם כן השיגו איזה דיל קרוקודיל לא מהעולם הזה),למה לתת להם עוד כסף ? כי אפשר? לא לוקחים "נוחות" (עאלק) בכל מחיר,ולא מנפחים תשלום רק כי עכשיו בחופש..

חניה חינם בת"א,נשמע כמו פיקציה\סרט קומדיה :) (גרנו בראשלצ 4 שנים,שם יש הרבה יותר סיכוי לחניה נורמלית כמעט ברוב הנקודות בעיר,מינוס מלונות)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בדיוק בAIRBNB בתל אביב בשדרות נורדאו, ומצאתי חנייה בכחול לבן. לא יודע אם זה הישג להוסיף לקורות חיים או שזה משהו הגיוני באיזור הזה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אנחנו בדיוק בAIRBNB בתל אביב בשדרות נורדאו, ומצאתי חנייה בכחול לבן. לא יודע אם זה הישג להוסיף לקורות חיים או שזה משהו הגיוני באיזור הזה.

לפני שיפצור קורות החיים, הייתי בודק שזה לא באיזור שמותר לחנות בו רק עם תו תושב :)

בתאריך 26.6.2024 בשעה 23:13, sperial כתב:

לפני כשנה הגעתי לת״א לסופ״ש קצר שכלל צפיה בהצגה. מלון בדרום העיר, כמובן שחניית המלון מלאה. הופניתי לאיזה מגדל חניה סמוך, לא היה קושי למצוא בו מקום, ועד כמה שזכור לי גם המחיר לא היה שערורייתי. מה שעלה הרבה כסף היו המוניות ל״הבימה״ וחזרה. 

מאמין בך שפיצית את עצמך והענשת את העיר בכך ששתית קפה רק מהפקל המפורסם שלך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

לפני שיפצור קורות החיים, הייתי בודק שזה לא באיזור שמותר לחנות בו רק עם תו תושב :)

אל תדאג, קראתי את השלט 4-5 פעמים כדי לוודא, זה יותר מורכב מפסיכומטרי. 

אז להוסיף לקורות חיים?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במלון דן מיום ראשון עד חמישי

כל יום הסתכלתי על הרכב היפה הזה {אוהב פורשה}

רק ברביעי בבוקר קיבל דוח על סך 250 שקל.

במקום לשלם 100 שקל יומית חנייה חנה 5 ימים ב250 שקל.

שווה?

כן

האם אני הייתי מהמר ככה???

ממש לא

image.thumb.jpeg.dfa0040f30ea10256edb69432b6b24a3.jpegimage.thumb.jpeg.654c6d81fd82623f56af0736d6446844.jpeg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אני ג'וניור רצח בתל אביב, לרדת לAM:PM מתחת לבניין אני שם גוגל מפס.

בתור ירושלמי גם קורא לזה A-M-P-M.

זה לא ג'וניור, זה בכלל משרת סטודנט.

אתה מודע לזה שאיפה שיש חניה בשני הצדדים, כללי החניה (והשלטים) עשויים להיות שונים בכל צד? כזה יש לכם שמה בירושלים?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...