Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכבים על קורקינט? איך אתם מתנהלים בכבישים?

cohen motor 377

פוסטים מומלצים

אני רוכב יום יום בשבילי אופניים.

מתפרצים לי לשביל כל הזמן. הולכי רגל, קורקינטים חשמליים, אופניים חשמליים, מה לא.

בולם,  וממשיך הלאה. אני לא מהווה סכנת דריסה ממונעת, להבדיל מהממונעים.

פיסיקה פשוטה.

אה, כן, ועל הדרך מעולם לא יצא לי לברוח משוטרים. מוזר מאוד. איך זה יכול להיות. גם לא תפס אותי שום שוטר במהלך רכיבה. מוזר עוד יותר. איך זה יכול להיות? אני קוסם? אולי עליתי על איזה רעיון מגניב/משוגע/מטורף?! אולי אני אפילו שקול??!!!

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב יום יום על אופניים חשמליים לעבודה כארבע קילומטרים לכיוון מרמת גן לתל אביב. איפה שיש שביל אופניים על שביל אופניים, איפה שאין בצד הכביש. אם המהירות באופניים הייתה סגורה חד משמעית זה היה מסכן אותי הרבה יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.6.2024 בשעה 00:33, hans כתב:

אני רוכב יום יום בשבילי אופניים.

מתפרצים לי לשביל כל הזמן. הולכי רגל, קורקינטים חשמליים, אופניים חשמליים, מה לא.

בולם,  וממשיך הלאה. אני לא מהווה סכנת דריסה ממונעת, להבדיל מהממונעים.

פיסיקה פשוטה

אה, כן, ועל הדרך מעולם לא יצא לי לברוח משוטרים. מוזר מאוד. איך זה יכול להיות. גם לא תפס אותי שום שוטר במהלך רכיבה. מוזר עוד יותר. איך זה יכול להיות? אני קוסם? אולי עליתי על איזה רעיון מגניב/משוגע/מטורף?! אולי אני אפילו שקול??!!!

לקורקינט שנוסע 15 קמ"ש יש את אותה אנרגיה קינטית כמות לאופניים הנוסעים 15 קמ"ש.

פיסיקה פשוטה.

ויש סוחרי סמים שעובדים שנים ולא יצא להם לברוח ממשטרה אולי גם הם עלו על רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואטאבאוטיזם... טוב, בהצלחה אחרי הדריסה הראשונה שלך. נראה אם גם אז תחליט שיותר כדאי לברוח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 21.6.2024 בשעה 13:35, David32 כתב:

קורקינט חשמלי זאת לא התקדמות.

באופן מפתיע, הליכה (או אופניים רגילים) ברוב המקרים, זה הפתרון הכי טוב לכולם. 

בריא, נקי, ירוק.

כל עוד להזיז את הרגליים וללכת נחשב סבל (כמו שנכתב פה כמה פעמים), אנשים ימשיכו להזיז את עצמם ממקום למקום בעזרת כל מיני מכשירים ואת הרגליים יפעילו בעיקר במזגן בחדר כושר.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי באפלדורן, עיר קטנה במרכז הולנד. 

ברחוב הראשי (או לפחות זה שנקרא "הרחוב הראשי"), יש חדר כושר עם חלונות לרחוב. כשהלכתי שם היה אפשר לראות אנשים הולכים על הליכונים מול החלונות. 

בחוץ 20 מעלות - פינוק. תשתית להולכי רגל - פינוק. פארקים - לא כמו אצלי בעיר אבל ממש לא רע.

ועדיין יש אנשים שמעדיפים ללכת לשלם כסף כדי ללכת על הליכון במקום לנשום אוויר בחוץ. זה לא משהו של ישראל - זה של האנושות.

בנוסף, גם חם/קר/גשם בחוץ זה סך הכול תירוץ. לבוש מתאים, מים אם צריך, ויאללה הלכנו/רצנו/רכבנו. כי מזג אוויר זה מזג אוויר, זה הבייס של החיים, עושים קצת התאמות וממשיכים לחיות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בהולנד 20 מעלות זה חמים ונוח, ובקיץ שלנו זה קריר ונוח.

להליכה בחדר הכושר (או כמוני, על ההליכון בבית) יתרון, אתה לא תלוי במזג האויר. צ'טערת בחוף דדו טיילת נהדרת, אבל בשעות שלי (7-8 בערב) הטמפרטורה סביב 30 מעלות והלחות היא של.... חוף, אז אני מעדיף את המזגן בבית. וגם בגשם לא נעים ללכת בחוץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל הוא רושם שגם בהולנד שיש מזג אויר נעים אנשים מעדיפים ללכת על הליכון...

כל העניין זה ללכת במקום לנהוג/לרכב על כלי חשמלי. לטייל בטיילת זה נחמד אבל זו לא הסיבה העיקרית למה יש לך רגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אצטרך ללכת לעבודה ברגל כנראה שלא אעבוד. זה 20-30 ק"מ בכל כיוון. ועוד הטופוגרפיה של חיפה שבעייתית אפילו ביום בשבוע בו אני עובד יותר קרוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Gavrik כתב:

יש סוחרי סמים שעובדים שנים ולא יצא להם לברוח ממשטרה אולי גם הם עלו על רעיון?

הם עלו על אותו הרעיון שלו. להיות טוב במה שהוא עושה ולא למשוך את תשומת לב השוטרים.

לפני 3 דקות, sperial כתב:

אם אני אצטרך ללכת לעבודה ברגל כנראה שלא אעבוד. זה 20-30 ק"מ בכל כיוון. ועוד הטופוגרפיה של חיפה שבעייתית אפילו ביום בשבוע בו אני עובד יותר קרוב.

למה ככה?

אחרי 2 קילומטר מגיע אמבולנס ולוקח אותך ספיישל למרפאה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, sperial כתב:

כי בהולנד 20 מעלות זה חמים ונוח, ובקיץ שלנו זה קריר ונוח.

להליכה בחדר הכושר (או כמוני, על ההליכון בבית) יתרון, אתה לא תלוי במזג האויר. צ'טערת בחוף דדו טיילת נהדרת, אבל בשעות שלי (7-8 בערב) הטמפרטורה סביב 30 מעלות והלחות היא של.... חוף, אז אני מעדיף את המזגן בבית. וגם בגשם לא נעים ללכת בחוץ.

תודה, הגבת לי בלי לקרוא את מה שאני אומר. טיפוסי לך. 

תגובה מעולה. פשוט 10/10.

לפני 33 דקות, sperial כתב:

ועוד הטופוגרפיה של חיפה שבעייתית אפילו ביום בשבוע בו אני עובד יותר קרוב.

עכשיו אף אחד לא אמר לך ללכת לעבודה, כמו שאף אחד לא אומר לרומן להחליף את האוטו בזוג רגליים שלו.

אבל אתה החלטת לעצמך.

היופי הוא, זה שאם היית הולך קבוע בחיפה, הטופוגרפיה שלה AKA עליות, לא היו מפריעות לך כי היית מסתגל.

אני באמת מתפלא שבתור רופא אתה מייעץ כנגד פעילות גופנית. זה פעם ראשונה שאני שומע. 

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

עדיין יש אנשים שמעדיפים ללכת לשלם כסף כדי ללכת על הליכון במקום לנשום אוויר בחוץ. זה לא משהו של ישראל - זה של האנושות.

אני בדיוק הפוך. שונא ללכת על הליכון אבל בחוץ הולך חופשי קילומטרים. מעדיף מזג אויר לא איגיאלי וללכת בחוץ על הליכון ממוזג/מחומם.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

זה כי אתה גר בחיפה.

סתם נו. סתם. אני מטריל. לא להתעצבן.

...

מחקרים מראים באופן די גורף שבממוצע בני אדם יעדיפו לא ללכת יותר מחצי קילומטר, וקילומטר - קילומטר וחצי זה כבר סטרץ' רציני, שדורש הצדקה. ככה זה. לא רק בגלל חום או קור. אנחנו עצלנים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

על הליכון הם ישלמו כדי לרוץ 10 קילומטר אחרי שעבדו יום שלם אבל לא ילכו 2 קילומטר בשביל להגיע ולחזור מהעבודה ברכבת...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...