Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסתי עם הרכב בעמוד המלצה כיצד לתקן

ereznaa

פוסטים מומלצים

תעבור בכמה פחחים, תראה מה מצעים 

לדעתי PDR מיותר כי יש פגיעה בצבע ובכללי PDR בארץ זה דבר מנופח, ממש איבדו אם כל הרעיון היעקרי למה זה נועד וסתם משווקים את זה במחיר מוגזם

לפעמים יוצא יותר משתלם להחליף בחלקים מקוריים מאשר לעשות PDR, אין בזה שום היגיון ...

לדעתי פחח יכול ליישר את זה מהצד השני של הלדת ולהביא את זה למצב שאפשר לעשות קצת שפכטל ושיוף ואז לצבוע, אין צוריך להחליף דלת...

שוב זה כנראה תלוי במחיר של הדלת,  אם דלת בפרוקייה עולה גרושים אולי באמת כבר כדאי להחליף 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במידה ואכן תלך לכיוון PDR נשמח אם תשתף בתמונה של התוצאה. לדעתי אין סיכוי להעלים את זה בלי להשאיר סימן. אם הביטוח מדאיג אותך - תמיד אפשר להשאיר את זה ככה כל עוד הכל עובד כמו שצריך. זה יכאב חודש חודשיים בעין ויעבור. 

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תהיה לך תביעה אלא אם תשלם את הנזק מכיסך וגם אז עדיין יצא לך פחות כסף להחליף דלת

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם פחחים בארץ אבל מנסיון עם פחחים מהשטחים

פחח נורמלי מתגבר על זה בקלות אלה אם כן הוא רוצה לקרוע אותך ואומר לך שצריך להחליף דלת.

ואם זה רכב חדש דלת תעלה לך הרבה לא כולל העבודה שצריך לעשות עליה שכוללת צביעה אם היא צבע אחר

לפי התמונה זה אפשרי בהחלט לעשות פחחות עם תוצאה משביעת רצון 

שוב, אני לא יודע איך זה עובד עם הפחחים פה בארץ 

הייתי מכניס לפחחים בשטחים מכות גרועות בהרבה מזה והיו נעלמות להפליא אצל הפחחים הנורמלים

בכל זאת מיותר בהחלט לעשות pdr כי בכל זאת תצטרך לעשות צבע ואתה סתם תשלם כפול.

גש לפחח לקבל הצעה על עבודה יפה ולפני שאתה מאשר תבדוק תוצאות שלו על מכוניות אחרות שם וגם איך הוא מבצע את העבודה

בהצלחה.

תעדכן, ולא משנה באיזה דרך תבחר לתקן אנו נשמח לתמונה של התוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת בהתלבטות מה לעשות אני בהחלט חושב שאין סיבה להחליף דלת  הרכב חדש ואני אפילו לא רוצה שיפרקו את הדלת מהמסגרת של הרכב אני מתלבט אם ללכת עם הרכב למוסך ולהפעיל ביטוח אני חושש שזה יעלה את הפרמייה ומצד שני בגלל הצבע המיוחד של הרכב אני חושש שבמידה ויעשו צביעה יהיה הבדל בגוונים 

פשוט מדהים מה נגיעה קלה במהירות של 0 קמש יכולה לעשות לדלת באסה של ממש 

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביצוע של עבודת פחחות לא מפרקים את הדלת

לפחח הממוצע יש מחשב עם הקוד של הצבע

יש פעמים שיש הבדל קטן ומינורי שנעלם לאחר כמה חודשים כי בכל זאת זה צבע חדש

תיגש לכמה פחחים לקבל הצעת מחיר ולראות איך העבודה שלהם ולפי זה תדע אם כדאי לך להפעיל ביטוח 

שאלת תם למבינים בעניין: אם נגיד שבמקרה כזה בעל הרכב מפעיל ביטוח, הביטוח שולח אותו למוסך ספציפי, או לאן שבעל הרכב ירצה?

שמעתי על מקרים כאלו שהביטוח חייב את בעל הרכב לגשת למוסך שעובד איתם, ובעל הרכב יצא מבואס כי בסופו של יום לא היה שווה לו כי העבודה הייתה פח וגם הפרמייה שלו עלתה ולפי חישובים היה שווהניותר לשלם לבד את הנזק אצל מוסך מומלץ יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ereznaa כתב:

אני קצת בהתלבטות מה לעשות אני בהחלט חושב שאין סיבה להחליף דלת  הרכב חדש ואני אפילו לא רוצה שיפרקו את הדלת מהמסגרת של הרכב אני מתלבט אם ללכת עם הרכב למוסך ולהפעיל ביטוח אני חושש שזה יעלה את הפרמייה ומצד שני בגלל הצבע המיוחד של הרכב אני חושש שבמידה ויעשו צביעה יהיה הבדל בגוונים 

פשוט מדהים מה נגיעה קלה במהירות של 0 קמש יכולה לעשות לדלת באסה של ממש 

הרכב חדש והצבע במצב מושלם, אז אם יצבעו את הדלת לא תהיה בעיה לעשות התאמה בגוונים כי הצבע המקורי שומר ולא הספיק לדהות מהשמש שלנו, אין לך מה לחשוש בנושא ההתאמה.
כל עוד אתה מטפל בבעיה אישית מכיסך, אין שום סיבה שהפרמיה תעלה אתה יכול לטפל במוסך ללא התערבות של חברות הביטוח.
הייתי נמנע מלהפעיל את הביטוח, כנראה שהמוסך (שהביטוח מפנה) המטפל יתעקש על החלפת הדלת והמחרים היו בשמיים, מה שישפיע על הפרמייה שלך לשלושת השנים הבאות וגם במקרה ויש השתתפות עצמית אתה תשלם בנוסף לעלילה של הפרמיה.

מה שבגדול אומר שיצא לך הרבה יותר זול לטפל בזה לבד מכיסך אצל פחח שיודע מה הוא עושה (פחח אמיתי לא יתעקש על להחליף דלת, הנזק די מזערי)

ואין לך שום סיבה לחשש שזה היה פחות טוב

לפני שעה, cohen motor 377 כתב:

שאלת תם למבינים בעניין: אם נגיד שבמקרה כזה בעל הרכב מפעיל ביטוח, הביטוח שולח אותו למוסך ספציפי, או לאן שבעל הרכב ירצה?

שמעתי על מקרים כאלו שהביטוח חייב את בעל הרכב לגשת למוסך שעובד איתם, ובעל הרכב יצא מבואס כי בסופו של יום לא היה שווה לו כי העבודה הייתה פח וגם הפרמייה שלו עלתה ולפי חישובים היה שווהניותר לשלם לבד את הנזק אצל מוסך מומלץ יותר.

שולח למוסך ספציפי, יש להם רשימה עם מוסכים שהם עובדים ואתה רשאי לבחור מתוכה.
לדעתי אפשר לטפל במוסך אחר, אבל צריך להוציא קבלה וגם אז הם מתחייבים על סכום מסויים

כלומר לא יעבירו לך כסף סתם ככה ויגידו לך תטפל בזה איך שתרצה, אתה חייב לספק חשבונית אחרי עבודה ורק אז ישלמו לך

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך מאוד את הידע של כולם פה די אוכל סרטים על הסיפור הזה ואני מבין ש Pdr בארץ יקר מוות קיבלתי הצעות הזויות על סה״כ 2500 3000 לא כולל מע״מ ואת האלמנט מה שנקרא אשמח להמלצה על פחח באזור המרכז מוכן לנסוע לאן שצריך בשביל עבודה איכותית וכמה לדעתכם עבודה כזו אמורה לעלות  

הצלחתי לנקות עם וקס חלק מהמכה 

IMG_4784.jpeg

IMG_4785.jpeg

IMG_4802.jpeg

עריכה אחרונה על ידי ereznaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הרבה ספקולציות - גש לפחח ובקש עצה והצעת מחיר.

לפני כמה שנים הרכב של אשתי (סוויפט) קיבל מכה - לכאורה זעירה - בשפה האחורית של הדלת, בגלל המיקום לא היה אפשר לתקן. הדלת הוחלפה בדלת מפירוק (כנראה מרכב באותו צבע, כי ההתאמה היתה מושלמת), והסיפור עלה פחות מ-3,000 ש״ח. אז אין לי מושג כמה תעלה לך דלת חדשה (לעומת תיקון הקיימת), אבל אם לא תשאל לא תדע. והכתובת לשאלה היא הפחח.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש עלה לך כ 150 אלף שקל, אז למה לחסוך בתיקון שיעלה 3000 ? כאב הלב שלך והסרטים שאתה אוכל (גם אני הייתי אוכל סרטים בעיקר בגלל נזק עצמי,פעם) לא שווים את ההשקעה הזו?

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, ereznaa כתב:

מעריך מאוד את הידע של כולם פה די אוכל סרטים על הסיפור הזה ואני מבין ש Pdr בארץ יקר מוות קיבלתי הצעות הזויות על סה״כ 2500 3000 לא כולל מע״מ ואת האלמנט מה שנקרא אשמח להמלצה על פחח באזור המרכז מוכן לנסוע לאן שצריך בשביל עבודה איכותית וכמה לדעתכם עבודה כזו אמורה לעלות  

הצלחתי לנקות עם וקס חלק מהמכה 

IMG_4784.jpeg

IMG_4785.jpeg

IMG_4802.jpeg

ממליץ על מוסך נבעה מרחובות. 

לדעתי הם ימליצו על החלפת דלת כי הקיפול בדלת ידרוש לא מעט מילוי והם לא אוהבים להשתמש במילוי, תבקש לא להחליף והם יצליחו לעשות עבודה טובה. 

עבודת הצבע שלהם טובה מאוד ועומדת במבחן הזמן. המחיר בהתאם. 

אישית, הייתי מקבל מספר הצעות לפחחות וצבע ללא החלפת דלת ולא מפעיל את הביטוח. זה יהיה יקר בהפסד היעדר תביעות, השתתפות עצמית והפחתה בשווי במכירה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני אברר מולם לגבי העניין שלה מילוי בדלת למה צריך לעשות מילוי שואל מחוסר ידע שלי ככל הנראה אבל לא נראה לי שהפח נעלם פשוט התקפל פנימה אין דרך להוציא אותו חזרה ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשמושכים את הפח החוצה הוא לא יוצא בצורה חלקה כי זה לא pdr, אז מוסיפים קצת שפכטל כדי להחליק את המכה

בדיוק כמו בקיר בבית לא צובעים על קילופים אלה מורחים פרופילה משייפים ואז מגיע זמן הצביעה

*אלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...