Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לאוטם קרמי מומלץ

פוסטים מומלצים

שלום לכלום

איזה אוטם צבע קרמי מומלץ?

c2v3 gtechniq

griots 3 in 1

או אולי carpro reload?

פתוח להצעות לאיזה אוטם צבע קרמי מהיר ליישום מומלץ

תודה

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר של גריוטס, לא התייחסתי אליו אף פעם כאוטם אלא כסוג של חומר QD כמו הסונאקס bsd ודומיו ששמים אחרי כל שטיפה וזה עוזר לייבש את הרכב. ניסיתי בזמנו הרבה מוצרים כאלה של כמה חברות ידועות וטובות ואין לי ספק שהמוצר הזה של גריוטס מתעלה מעל כולם ואני ממש מרוצה ממנו.  מעניין שהתחילה להיות מודעות פה בפורום למוצר הזה בזמן האחרון. הזמנתי אותו מאמזון לפני שנה בערך או קצת פחות (לאחר צפייה בכמה סרטונים ביו טיוב) ואף אחד פה לא הזכיר אותו. מתכוון לרכוש עוד מוצרים של החברה הזו באמזון, כנראה שכל המוצרים שלה באמת בטופ. חבל שאין יבואן בארץ.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש ב- griots 3 in 1 (לצד אוטמים נוספים כי אני אוהב לנסות). הידרופוביה זו אולי לא התכונה הכי החזקה של המוצר הזה (רק סביר לטעמי בתחום הזה) אך מבחינת ברק ונראות של הצבע הוא מעולה. לא יקר ועם משלוח חינם מאמזון (ברכישה מעל $49) זו רכישה מעולה והכמות מספיקה להמון. אם תרכוש, שים לב שלפייה יש שני מצבים, רסס, הרצוי ליישום ישיר או שפריץ, אם רוצים ליישם עם אפליקטור. כמו כל אוטם בשוק כמעט, ניתן גם ליישם על רטוב, מפחית מהעמידות אך התוצאה דומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לרכוש אותו הרבה זמן, אבל בחודשים האחרונים לא היה משלוח לארץ... בסוף רכשתי את Turtle Wax 53477 Hybrid Solutions Pro Flex Wax, Graphene Spray Wax

אולי שווה להזמין עכשיו. כמה זמן הוא מחזיק אחרי שטיפה?

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הביקורות שיצא לי לראות, האוטמים של Hybrid Solutions מוצלחים מאוד. 

griots 3 in 1 מחזיק כמה חודשים טובים לפי כל המבחנים, אצלי היישום הוא כל חודש חודשיים בערך אז אני לא דוגמה מוצלחת לנושא העמידות שכן אני אף פעם לא ממתין למצב שהציפוי מת.  

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2024 בשעה 23:01, BRAVO30 כתב:

מתכוון לרכוש עוד מוצרים של החברה הזו באמזון, כנראה שכל המוצרים שלה באמת בטופ. חבל שאין יבואן בארץ.

רכשתי חומר לניקוי ג'אנטים שלהם - הוא לא שווה כלום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום אני משתמש בbead maker שעומד להיגמר

ומעוניין לנסות אוטם מהיר

הרכב חדש שנת 2022

מבין שלושתם מה הכי מומלץ?

יכול לקנות את c2v3 ואת הגריטוס מאמזון ואז יש משלוח חינם

הcarpro reload השתמשתי בו פעם 

הוא טוב , אבל די יקר

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, מיץ פטל כתב:

רכשתי חומר לניקוי ג'אנטים שלהם - הוא לא שווה כלום. 

לצערנו, כמו לכל חברה יש להם מוצרים מוצלחים מאוד ויש שפחות או בכלל גרועים. שוק מוצרי הטיפוח לרכב זה חתיכת ג'ונגל ואנחנו משלמים על זה לא מעט :-) מזכיר לי שפעם סתם הוספתי לעגלה באמזון איזה מנקה חישוקים לא מוכר, אני חושב שבחיים שלי לא מצאתי מוצר שפשוט לא עושה כלום, פשוט שום דבר :-) לפחות היה זול. 

לפני 5 שעות, asaf41 כתב:

כיום אני משתמש בbead maker שעומד להיגמר

ומעוניין לנסות אוטם מהיר

bead maker זה אחד המוצרים שלא הצלחתי להבין את ההייפ סביבו. כן, הוא די מבריק אבל ממש לא הידרופובי כפי שאפשר לצפות מהשם, לא ממש מגן על הצבע ומחזיק יום ורבע בערך. 

griots 3 in 1 הוא די אחלה של אוטם, לא תתאכזב ממנו ומהגימור שהוא מספק. c2v3 הוא של חברה מצוינת בתחום הציפויים, אבל אותי הוא קצת אכזב, ציפיתי ממנו ליותר. לא רע, פשוט עוד אוטם מיני רבים שלא מתבלט במשהו. בהמשך לפסקה הקודמת, מחברה כמו gtechniq לדוגמה הייתי מצפה ליותר. זה משהו שפגשתי אצל לא מעט חברות שמיצרות ציפוי קרמי איכותי, אולי דווקא בגלל זה קו המוצרים שלהם בתחום האוטמים הוא רק סביר בלבד ולא יוצא דופן, מבחינת החברות האלו אלו מוצרים שהם לתחזוקה של הציפוי ופחות משהו בפני עצמו. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיליקה בהתזה זה נטו הידרופוביות ואפס הגנה על הצבע.

אם אתה רוצה הגנה אז ציפוי קרמי או אוטם לא קרמי.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי קונה Carpro Reload.

מוצר מעולה, המחיר בהתאם.

בזמן האחרון לא מוצא לנכון לשלם מחירים כאלה וקונה מאמאזון Turtle Wax Seal N Shine כאשר יש מבצע ל 6.

נותן יופי של ברק ודוחה מים. יוצא כולו 30₪ לבקבוק.

https://a.co/d/3XRRTdr

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי הגנה זה דחיית חרא ציפורים. וזה כל sio2 מחברה איכותית יעשה. מעבר לזה איזו עוד הגנה צריך? לא לשטוף רכב כמה חודשים ולקוות שיש הגנה זה לא נכון

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנה מקרינת UV גם חשובה למרות שרוב האנשים מתעלמים מזה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה נתן מוצר גראפין 

זה בכלל בלבל אותי

Turtle Wax Hybrid Solutions Pro Flex Wax, Graphene 

צריך משהו קל ליישום אחרי שטיפה שיתן הגנה מuv 

ברק וחלקות 

בסהכ צריך הגנה בין שטיפה לשטיפה כל 3 שבועות בערך

יש מלא מבחר כל חברה והשיווק שלהם אומרת שלהם הכי טוב

עריכה אחרונה על ידי asaf41

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...