Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק באאוטלנדר 2018 מול 2019

razabc

פוסטים מומלצים

לאחר מס' חודשים בהם חיפשתי (ולא מצאתי) פריוס+ עם נתונים טובים ומחיר שפוי (עד 145k) לשנתון 2020, החלטתי לעבור לחפש אאוטלנדר.

לפי השוואה ב-icar, משנת 2019 חל שינוי לרעה בצריכת הדלק.

חיפשתי ברחבי האינטרנט ולא מצאתי שהיה עידכון כלשהוא ליחידת ההנעה.

ממה נובע ההבדל?

עריכה אחרונה על ידי razabc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטה.

דווקא השדרוג שנעשה ב 2019 שיפר את החיסכון.

זה אחד השיאים שהצלחתי לסחוט מאוטלנדר 2019 (בכביש מהיר ונהיגה רגועה). אני נהג רגוע אז זה לא חכמה אבל 1:14 במשאבה בממוצע זה היה סטנדרטי. להשוואה asx עם המנוע הישן והיא גם קלה יותר אני מוציא 1:12.5 במשאבה בפרופיל נהיגה דומה

IMG_4611_Original.jpeg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם ההםרש בצריכה קיים - הוא זניח לעומת השיפורים האחרים בדגם. (פתחי מיזוג אוויר מאחור ומערכות בטיחות שנוספו ב-2019)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מבחינת בטיחות אני לא חושב שהיה שינוי.

בעיני (לא חייבים להסכים) המיזוג מאחור הוא לא יותר מגימיק מרעיש, ואני כותב את זה בתור בנאדם שחי בסינגפור ב 32-35 מעלות קבוע ועדיין מעטים המקרים שמישהו הדליק את המזגן מאחור. הרכב מקרר יפה מאוד גם מהפתחים הקדמיים. א י חושב שהתוספת המשמעותית היא כיול הגיר וכמובן שתכלס המנוע החדש פשוט יותר חסכוני.

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הבעלים של 2 המנועים המדוברים... תאמין למי שאתה רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, סולל הדרך כתב:

בעיני (לא חייבים להסכים) המיזוג מאחור הוא לא יותר מגימיק מרעיש

אכן לא מסכים. יש לי 2020 והרבה פעמים הנוסעים מאחור מרגישים שינוי בפתיחת המיזוג האחורי.

לגבי צקריכת הדלק יצא לי 1/11.5 במשאבה בצריכה משולבת כשאני על דלק. (הסבתי אותו לגז). ומערכת הסטראט סטופ מאוד משמעותית לצריכה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, אם תרצו כתב:

היי,ניסית לשאול את icar?

חוזר לעדכן שאכן שאלתי אותם (ענתה לי נציגה מאוד נחמדה ושירותית), ונאמר לי שבשנת 2019 היצרנים שינו את שיטת המדידה כך שתהיה יותר מדוייקת. זה לא אומר שצריכת הדלק עליה מצהירים היא הצריכה שתהיה בפועל, אבל היא תהיה יותר קרובה למציאות, מבעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, David2540 כתב:

אכן לא מסכים. יש לי 2020 והרבה פעמים הנוסעים מאחור מרגישים שינוי בפתיחת המיזוג האחורי.

לגבי צקריכת הדלק יצא לי 1/11.5 במשאבה בצריכה משולבת כשאני על דלק. (הסבתי אותו לגז). ומערכת הסטראט סטופ מאוד משמעותית לצריכה. 

1:11  או שיש לך רגל מאוד כבדה או שאתה נוהג בעיקר בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אאוטלנדר 2019 למשך שנתיים וחצי (עסקת ליסיניג)

תקופת קורונה ועבודה מהבית... בסה"כ 24 אלף קילומטר.

רובם בנסיעה עירונית פקוקה בירושלים

ממצוע צריכת דלק: 9.34 ק"מ לליטר. הצריכה הכי טובה (ממוצע תדלוק): 12.64. הכי גרועה: 7.42

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...