Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי מכם הוציא רישיון נשק?

Shaike.Zam

פוסטים מומלצים

למרות שאני מוציא רישיון לאקדח, אני בהחלט לא רוצה שנהיה ארה"ב. תוסיף לי עוד 1% למסך הכנסה או מע"מ ותגדיל משמעותית את המשטרה/מג"ב, דבר שגם כך כבר מזמן היה צריך לעשות וממשלות ישראל לא עשו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, mikyl כתב:

חוזר ואומר, לרוב תושבי העוטף כמו גם בשטחים לא הייתה שום בעיה להוציא רישיון נשק. לכן להשתמש בטבח כדי לקדם את האג'נדה זה לרקוד על הדם.

לא, אתה עם אקדח ומחסנית וחצי. כמו שכתבתי גם בשטחים לרוב האנשים אין שום בעיה להוציא את הרישיון גם אם הם לא שירתו בצבא. ואתה אמור לדעת את זה. לעצור אלפי מחבלים זה תפקידו של הצבא. ואם לא יהיה צבא אף אזרח שירה 10 כדורים במטווח (או 100, לא משנה) לא יעזור.

עם אקדח וחצי אתה לא אמור לרוץ ברחובות, אלא להסתגר בבית ולירות במי שנכנס.

מה שנקרא אצל האמריקאים Home defense.

אני אשאל אותך שאלה של כן ולא - אישה בת 22, שירתה בקריה, אזרחית למופת, בריאות תקינה, מנטליות שפויה. רובאי 02 ודרגת סמל. עובדת בתור QA בהייטקס (או איש, לא מפלה).

האם לדעתך, אחרי הכשרה ראויה ולא השכונה של היום כמובן, היא זכאית לרכוש אקדח להגנה עצמית בין אם זה מחבל, ערס עם סכין ברמזור או אנס או שהיא צריכה להתפלל שיהיה שוטר באיזור? 

כן או לא, בלי ללכת מסביב.

אם כן - אנחנו מסכימים על זה שכולם זכאים כל עוד לא הוכח אחרת אבל שתהליך ההכשרה היום בזיוני.

אם לא - אתה בעצם אומר שמי שרוצה להגן על עצמו לא יכול אם לא עומד בתנאים ובמקרה כזה זבש"ו.

לפני 25 דקות, Supertigre כתב:

למרות שאני מוציא רישיון לאקדח, אני בהחלט לא רוצה שנהיה ארה"ב. תוסיף לי עוד 1% למסך הכנסה או מע"מ ותגדיל משמעותית את המשטרה/מג"ב, דבר שגם כך כבר מזמן היה צריך לעשות וממשלות ישראל לא עשו. 

אף אחד לא דורש להכניס מאגים לבית ועשרות כלי נשק בקנייה חופשית. למה שאתה תוציא רישיון לאקדח אבל תומכי לחימה לא?

אי אפשר לשים שוטר או את צה"ל בכל פינה, אלא אם מעוניינים ש85 אחוז מהתושבים במדינה יהיו שוטרים.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל אדם שנפשית וגופנית יכול ורוצה להחזיק בנשק צריך לתת לו את האפשרות הזאת.

למה מתנחלת שלא עשתה צבא יכולה וזכאית לנשק להגן על עצמה ואישה שגרה במרכז לא? 

כל נושא התבחינים איננו רלוונטי לדעתי. 

היה נכון ( גם לא, אבל מילא) עד ה 6/10.

מה 7/10 זה לא אמור להיות פקטור.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

אני אשאל אותך שאלה של כן ולא - אישה בת 22, שירתה בקריה, אזרחית למופת

מה זה אזרחית למופת? אין לה עבר פלילי? אתה חושב שלכל אלה שהולכים כסאח על הכבישים יש עבר פלילי?

בריאות תקינה, מנטליות שפויה

מי קבע? רופא משפחה בקופת חולים ב-5 דקות כאשר הוא ממלה את הטופס?

רובאי 02 ודרגת סמל. עובדת בתור QA בהייטקס (או איש, לא מפלה).

ומה זה אומר? ירה כמה כדורים מנשק ארוך?

האם לדעתך, אחרי הכשרה ראויה ולא השכונה של היום כמובן, היא זכאית לרכוש אקדח להגנה עצמית בין אם זה מחבל, ערס עם סכין ברמזור או אנס או שהיא צריכה להתפלל שיהיה שוטר באיזור? 

אז אין הכשרה ראויה ומוכן להתערב שלא תהיה. הייתי מפחד מוות אם היא/הוא תשלוף את האקדח במקום ציבורי ותתחיל לרות בגלל שהיא/הוא חושבת שחייה בסכנה.

לפני 23 דקות, יובל .מ. כתב:

עם אקדח וחצי אתה לא אמור לרוץ ברחובות, אלא להסתגר בבית ולירות במי שנכנס.

מה שנקרא אצל האמריקאים Home defense.

אז שיהיה רישיון להחזקת אקדח בבית כמו שקיים במדינות שונות. כמו שמותר לך להחזיק בבית כידון או סכין באורך חצי מטר אבל אסור להסתובב עתם ברחוב.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי אז אנחנו מסכימים.

שיבוא מישהו שידרוש תהליך הכשרה איכותי שכולל אבחון מנטלי איכותי כמו אצל רשיונות ארגוניים, בדיקה רפואית טובה וקורס ארוך וטוב.

לגבי הפלילי - אתה לא יכול למנוע משהו ממישהו כי אתה בדמוקרטיה, חף מפשע עד שהוכחה אשמתו וכל זה. אם נלך לפי הגישה שלך אסור לתת לגברים להיות מנהלים במקומות עבודה כי מתישהו תהיה הפעם הראשונה שהוא יטריד מינית את המזכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שפתחת את האפשרות לקבל רישיון נשק למי שגם אין הכשרה מספקת בצבא( רובאי 02 לטענתך) אבל נתת על סמך מקום מגורים, ולאור מה שהיה פה ואובדן הבטחון, אז אתה צריך לתת רישיון נשק לכל מי שעומד באותו קריטיריון ולא רק במי שמאמין בארץ ישראל השלמה וגר באיו"ש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

ואתה חושב שמדובר באדם שמחזיק נשק ברישיון?

כן. בישראל היום פורסם שהוא קיבל רישיון לפני חודש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שקיבל נשק בזריזות. אני סקרן מה היה תהליך הסינון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איזה קישקוש.

קראתי את הידיעה בליינט https://www.ynet.co.il/news/article/rj5br9z00p ויש שם קצת יותר פירוט.

לא בטוח שאפשר להאמין לכל הסיפור שהעו"ד שלו אמר אבל לא מדובר פה בתוקף שהסתובב עם נשק ורק חיפש מישהי לאנוס.

דיי מצחיק/צפוי/מגוחך התגובות הפאבלוביות של ארגוני הנשים (למשל של מנהלת קשרי ממשל בשדולת הנשים), מה שמעניין הוא שאף לא אחד מהם/ן לא חשב שאם לבחורה בסיפור היה נשק אז סביר להניח שהבחור בסיפור היה נרגע מאוד מהר ברגע שהוא היה רואה אותה מלטפת את התפיחה במכנסיים (שלה🙂) ומסבירה לו שממש לא בא לה עליו😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובן לי מה גורם לכם לזלזל במקרה.

אם הגירסה שלה נכונה, אז זו תקיפה מינית באיומי נשק לכל דבר ועניין.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...