Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האירוויזיון - ישראל? בינתיים בשיא האופטימיות...

חולה~הגה
שימו לב! השרשור הזה בן 6924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם,

אני ממש מתרגש, כולי ויברציות-יתר מהאירוע הפוליטי למחצה (עלק למחצה, כולם שונאים את ישראלללל...:evil: ) הזה...

בינתיים, ישראל זוחלת בין המקומות 5 לראשון.

הלוואי, אבל הלוואי, שנוכיח לכל החולי**ת בצרפת/גרמניה ועוד כמה שותפים לפשע, שאנחנו על המפה... כמו תמיד!

התכנון לשנה הבאה?

לקנות דגל הנושא את הסמל של ישראל, אבל לא סתם דגל, אלא כזה שמכסה חצי טריבונה במשחקים של הנבחרת... עכשיו רק צריך להשיג כרטיסים בשורה השלישית מול הבמה ול"עשות רוח" (תרתי משמע) לכל הנאצים...

בקיצור - אירוביזיון.

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שעצבני בלי הרבה קשר...

נ.ב.

לא הייתי מתנגד להיות המלביש הראשי של שירי מיימון, זה שעושה תיקוני גזירה וקיצוצים רגע לפני העלייה לבמה...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בזכות צרפת השגנו את המקום הרביעי המאד מכובד.

כל הכבוד לשירי מיימון ,ייצגה אותנו בכבוד,נתנה הופעה מדהימה.

ממש גאווה למדינת ישראל.

ממש לא הורגש שינאה כלפינו ,90% מהמדינות בערך נתנו לנו נקודות.

לחשוב רק שלפני שנתיים שלוש היא עמדה ושרה מול איזה עשרים אנשים בפאב קטן באילת,ועכשיו היא מופיעה מול מיליארד אנשים ברחבי העולם.

ושוב כל הכבוד.

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הייתי בעד שירי, גם בזמנים הקשים שנינט ניצחה :-D

בכל מקרה, חוץ מהצרפתים, כל השאר איכזבו...

במיוחד הטורקים, לא גנבנו להם מספיק ברזים? :-)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צרפת וגרמניה (במיוחד צרפת) נתנו לנו ניקוד דיי טוב.

חבל שלא זכינו. אבל הגענו למקום מכובד.

הקהל הגרמני (כשהקריאו את הנק' הגרמניות) דווקא נראה מאוד אופטימי ביחס למקום של גרמניה (אחרון), ונראו שם לפחות 3 דגלי ישראל! מעצבן כשהראו את הקהל הצלם התמקד בצעיפי "המבורג" ולא בכל הקהל, או בכלל תמונת XLS (אקסטרים לונג שוט) שתכלול גם את הדגלים. נראה כאילו הוא התחמק מלהראות אותם.

היה נחמד. בשנה הבאה ביוון.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את הזבל הזה, אבל עדיין ההודעה שלך מעצבנת אותי - איך אתה הופך תחרות שירים דבילית למין משהו שצריך להרגיש גאווה לאומית עליו. איך אם נפסיד זה יהיה בגלל שכולם נאצים וחארות ואם ננצח אז בעצם ניצחנו את הנאצים והחארות.

זה בדיוק כמו הקטע עם מכבי, ניצחנו באירופה אז זאת גאווה לאומית, משהו שאפשר להתגאות עליו. על מה אתה מתגאה? על זה שקבוצה פרטית מצליחה לנצח באליפות אירופה? האם כל יזמות ישראלית מוצלחת צריכה לייצר גאווה בקרב העם? האם אני מתגאה על כי איזה ארבע חבר'ה ישראלים המציאו את ICQ ועכשיו הם מיליונרים? או צ'קפוינט? או משפחת אריסון? בעצם גם חיים סבן הוא יהודי...

אז תחרות שירים דבילית? למה צריך להיות לנו אכפת כל כך? למה צריך להיות לנו אכפת אם השיר "שלנו" נבחר? למה צריך ישר להקפיץ את השד העדתי הזה ולקבוע שכולם שונאים אותנו? האם באמת נראה לך שכל אירופאי יושב בבית ומחפש דרכים להתנקם בישראל כי הוא שונא יהודים? ואז חושב לעצמו "כן! אני יודע איך אני אתנקם בהם! אני לא אבחר את השיר שלהם לאירויזיון!"

אני מצטער, אולי אני פשוט רואה בעיני רוחי איך יום אחרי הזכייה ניתן יהיה לראות חצי מעמישראל מזמזם לו את השיר הדבילי ששרה שירי מימון, ואז אני מתחלחל...

העיקר שגם אתה קורא לזה אירוביזיון, אבל עדיין רואה ומתלהב... מצטער, זה מגוחך. אם לא ניבחר אז כולם נאצים והתחרות מכורה/מחורבנת. אם כן ניבחר - איזה כבוד!! :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כן! אני יודע איך אני אתנקם בהם! אני לא אבחר את השיר שלהם לאירויזיון!"

רוני

אני ממש יכול לשמוע את המשפט הזה נאמר בקול זדוני :-P

מולדובה על המפה!!!

סתם :-P

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתבייש. גם אני לא צופה באירוויזיון. למעשה - החל מתחילת שנות השמונים כל הקהל ההטרוסקסואלי הפסיק לצפות בזה.

:wink:

לך ספר את זה לפאב מלא אידיוטים שצפו אתמול באורוויזיון במסך ענק (מקרן) והריעו כל פעם שישראל קיבלה יותר מ-3 נקודות...

הייתי צריך לשתות ה-מ-ו-ן כדי להעביר את הבחילה

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה היה ארוויזיון ?

ראיתי את המשחק של מכבי...:?

מה זה אירוויזיון?

מי צופה בזה? אז הם שרו... גם בMTV יש שירים...

אז ישראל מקום 4, כל הכבוד... לא שזה עשה לי משהו, אבל אם למישהו פה זה עושה טוב אז אין לי בעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת, כפיים למולדובה על הזקנה עם כסא הנדנדה והתוף. לא פסו הגימיקים מן העולם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את הזבל הזה, אבל עדיין ההודעה שלך מעצבנת אותי - איך אתה הופך תחרות שירים דבילית למין משהו שצריך להרגיש גאווה לאומית עליו. איך אם נפסיד זה יהיה בגלל שכולם נאצים וחארות ואם ננצח אז בעצם ניצחנו את הנאצים והחארות.

זה בדיוק כמו הקטע עם מכבי, ניצחנו באירופה אז זאת גאווה לאומית, משהו שאפשר להתגאות עליו. על מה אתה מתגאה? על זה שקבוצה פרטית מצליחה לנצח באליפות אירופה? האם כל יזמות ישראלית מוצלחת צריכה לייצר גאווה בקרב העם? האם אני מתגאה על כי איזה ארבע חבר'ה ישראלים המציאו את ICQ ועכשיו הם מיליונרים? או צ'קפוינט? או משפחת אריסון? בעצם גם חיים סבן הוא יהודי...

אז תחרות שירים דבילית? למה צריך להיות לנו אכפת כל כך? למה צריך להיות לנו אכפת אם השיר "שלנו" נבחר? למה צריך ישר להקפיץ את השד העדתי הזה ולקבוע שכולם שונאים אותנו? האם באמת נראה לך שכל אירופאי יושב בבית ומחפש דרכים להתנקם בישראל כי הוא שונא יהודים? ואז חושב לעצמו "כן! אני יודע איך אני אתנקם בהם! אני לא אבחר את השיר שלהם לאירויזיון!"

אני מצטער, אולי אני פשוט רואה בעיני רוחי איך יום אחרי הזכייה ניתן יהיה לראות חצי מעמישראל מזמזם לו את השיר הדבילי ששרה שירי מימון, ואז אני מתחלחל...

העיקר שגם אתה קורא לזה אירוביזיון, אבל עדיין רואה ומתלהב... מצטער, זה מגוחך. אם לא ניבחר אז כולם נאצים והתחרות מכורה/מחורבנת. אם כן ניבחר - איזה כבוד!! :-P

רוני

ה"כל הכבוד" היחידי הוא לאמרגנים, למלבישים, ליזמים ובוף גם לזמרת (למרות שזה נראה הכי חשוב)...

התחושת גאווה שממלאת את כולנו היא "השייכות"... ה"כולנו יהודים" (מי יותר ומי פחות, ומי שביכלל לא)...

אגב, ברשימת המיזמים שלך שחכת את חברת ZEND שפיתחה ודחפה את השפה שהפורום הזה מישתמש בה... (לא עיברית :wink: )

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...