Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרביעיית צמיגים ל-STI

Wonka
שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

STI 2011 כרגע נועלת R888   במידה  245/40/18  

כמובן מחליף את כל הרביעייה ביחד 

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כאילו להוציא לך רשימה (שאפשר פשוט לחפש באתרי צמיגים) של צמיגים דומים יחסית (ולא רק כאלו שמתוכננים יותר למסלול) או שיש דרישות/מגבלות אחרות מהצמיג בהשוואה לקיים?

אם היה לך טוב עם הטויו, יש R888R.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - בלי לדעת קצת על הדרישות ואיך האוטו ננהג (וכמה כח האמת , r888r לרכב סטנדרטי שנוסע רק בכביש לדוגמא - לגמרי לא כיוון שהייתי הולך אליו)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב משמש כדיילי , לא משופר .

כרגע לא מגיע לימי מסלול אבל מגיע לאסוף את הילד מהגן .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז באמת לא R888 ומקביליו שצריכים בדר"כ חימום מקדים וגם רגישים למחזורי החימום.

נראה לי שאפשר לרדת בשקט לרמה של גודייר אסימטריק 5 (או 6 אם זמין בארץ), מישלין פיילוט ספורט 5, קונטיננטל ספורט-קונטקט 7 (אם זמין בארץ) וכיוצב'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל ספורט-קונטקט 6 באיזור ה700-750 הבנתי שאת ה7 לא מחזיקים כאן 

טויו פרוקסס באיזור ה650 פלוס מינוס 

מישלין פיילוט ספורט 5 האופציה הקצת יותר יקרה באיזור ה850 פלוס מינוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CUP2 לא אופציה מעניינת?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לצמיגי דיילי וקצת החלקות בדרך חזרה מהגן ;)

הייתי מחפש את הAsy5 או 6 אם זמין של Goodyear. אחלה צמיג ליומיום (נועל על הפאגיו שלי) ולטעמי יותר כיפיים ליומיום ולקצת לחיצות (קצת פחות נמרחים ויותר קשיחים מהPS, אבל ממה שאני הרגשתי האחיזה האבסולוטית קצת יותר נמוכה).

שני אלה בהנחה שמשמש באמת כמעט 99 אחוז מהזמן לדיילי כמובן.

את הקונטיננטל והטויו לא מכיר.

2012 Alfa Romeo Mito Sprint TcT

Peugeot 208 GTI 2015

Suzuki Jimny 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.12.2022 בשעה 01:07, shellcase כתב:

CUP2 לא אופציה מעניינת?

הוא אופציה קיימת,

אבל מבירור טרי-טרי שעשיתי - זה צמיג נטו למסלול, והוא בעל אחיזה נמוכה מאוד על כביש רטוב.

המחיר מפתה ללא ספק...

מה לגבי ה-Eagle F1 SuperSport?

מתלבט אם להתקין על הג'וליה, אחרי שה-primacy שהגיעו איתה החזירו נשמתם ביום מסלול האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרונות הבולטים שהיו בR888 לפחות אצלי זה עניין האחיזה ברטוב והרעש במהירות גבוהה .

מצד שני לא בא לי לוותר על על היתרונות כי אומנם הרכב משמש גם כדיילי אבל בכל זאת לכל שבוע יש סופ"ש ;)

השאלה אם אני בכלל ארגיש ירידה כלשהי בביצועים במידה ואני לוקח צמיג "רגיל" של אחת מהחברות והסדרות המובילות בהשוואה לסמי סליק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשימוש יומיומי - על רכב שלא כפול בכח - מאוד קשה לי להאמין.

במסלול מירוצים או עם כמות כח מאוד מכובדת נוספת ? כן.

זה צמיג גרוע בתור יומיומי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אז לך על ה-CUP2

צמיג מצויין במחיר סביר.

אישית אני חושב שאם אתה לא נוהג במסלול, ונשמע שזה המצב, אתה אפילו לא מגיע לחמם את הצמיגים לרמה שבה תרגיש את ההבדל בביצועים,

אז כבר עדיף ללכת על צמיג מהקטגוריות Max / Extreme pefrormance ואז גם תוכל להרשות לעצמך לסוע בגשם ותרוויח עוד כמה ק"מ עד להחלפה הבאה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.12.2022 בשעה 15:22, Ziv כתב:

הוא אופציה קיימת,

אבל מבירור טרי-טרי שעשיתי - זה צמיג נטו למסלול, והוא בעל אחיזה נמוכה מאוד על כביש רטוב.

המחיר מפתה ללא ספק...

מה לגבי ה-Eagle F1 SuperSport?

מתלבט אם להתקין על הג'וליה, אחרי שה-primacy שהגיעו איתה החזירו נשמתם ביום מסלול האחרון.

הקאפ2 מפתיע לטובה ביומיום, וגם ברטוב, אבל לשימוש שלך כמו שהגדרת אותו הוא אוברקיל של ממש. גם אורך החיים שלו בקושי עובר 10000 ק"מ. לדעתי לא מה שאתה צריך.

במקום פות"ש מתמקד במישלין PS5 או גודייר אסי6 ודומים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...