Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות הroadtrip המושלם

chilcom
שימו לב! השרשור הזה בן 705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@DC10 חברות השכרה באירופה מתחלקות לשתי קבוצות:

הרוב - מקפידות על כל פיפס. מסמנות לך  בטופס כל פגיעת חצץ, וגם  מחייבות אותך בהתאם. זה הרוב המוחלט.

המיעוט הקטן - משכירות לך גרוטה בת 10 עם 150,000 ק"מ , שמרוב פריימר חשוף אתה לא רואה את הצבע של האוטו, וגם המכאניקה שייכת לפורום הטכני.

בגרמניה תתקל בחברות מהסוג הראשון. לכן מקפידים על כמה כללים:

1. רוכשים כל הרחבת ביטוח, אם אפשר ביטול מוחלט של השתתפות עצמית. זה טוב מעוד שתי סיבות - במקרה תאונה הרכב מוחלף בלי שום שאלות ועם ביורוקרטיה מינימלית,  ובהחזרה אתה מוסר את המפתחות, אפילו בתיבה המיועדת לכך, ושוכח מהרכב. לא תשמע מהם יותר, חוץ מאשר אולי דואל עם חיוב אפס.

2. בקבלת הרכב עוברים בצורה יסודית סביבו ומוודאים שכל נקודה מסומנת בטופס, ואם צריך - מעירים לפקיד, הוא יתקן את החסר. הבעיה היא שלא תמיד תנאי התאורה מספקים.

3. מקפידים על הכללים המצויינים בתנאי ההשכרה. למשל - לא יורדים מהדרך וכו'. כמובן מקפידים הקפדה יתרה על חוקי התנועה, עם דגש מיוחד על עבירות מצולמות כמו מהירות, ZTL , מדבקות אגרה ודומיהן. הרשויות בחלק מהמדינות אוהבות את הכסף שלך, והדואר הרשמי עם הקנס - יהיה זה 20 אירו או 3000 אירו - יכול להגיע גם אחרי שנה וחצי.

ובסופו של דבר מביאים בחשבון שאתה לא מכיר את המקום, ולא כל דבר תלוי בך, ולפעמים מחיר הטיול מתנפח בכמה מאות אירו בגלל תקלות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מיאטה מסיקסט-שטוטגרט לאמצע ספטמבר- מקווה שתהיה זמינה במלאי הם לא מתחייבים לדגם הספציפי הזה (ויכולים לדפוק אותנו עם מיני פתוחה או TT מעצבי שיער) אבל יהיו לנו עוד רכבים מעניינים בצד כך שלא נורא ומקסימום יש ביטול חינם.

לפותח השרשור איזה מיאטה קיבלתם 1.5 או 2 ליטר?

ה-Z4 הייתה 20i ידנית?

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DC10 כתב:

איך היה ב RED BULL RING? חם אה? 😄

לגבי SIXT, לקחתם עם הביטוח שלהם? עשו לכם בעיות בחזרה? חיפשו דברים קטנים כמו שריטות קטנות בגאנט או דברים כאלה? אני גם שוקל לקחת BMW בגרמניה דרכם..

יכול להגיד לך מניסיון אישי שלי , כשהחזרתי להם את הרכב, חיכה נציג , עבר על כל הרכב וגילה גם סדק בשמשה שנוצר כנראה מאבן קטנה שעפה (אנחנו בכלל לא שמנו לב לזה).

ברגע שראה שעשינו ביטוח ללא השתתפות עצמאית הוא שיחרר אותנו לדרכנו בלי שום בעיה.

מה שכן , מומלץ לפני שמניעים את הרכב לצלם אותו מכל זווית + ג'אנטים , לא חסר סיפורים על sixt באינטרנט.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון לכל חברות ההשכרה. הבעיה היא שרוב הפגמים האלה זעירים ולא נראים בצילום.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, DC10 כתב:

איך היה ב RED BULL RING

כן, היה לוהט מכל הבחינות 🙂

ישבנו באזור המקורה שעזר לצנן קצת. בדיעבד הייתי יושב במקום אחר - היינו גם חוסכים כסף וגם רואים יותר טוב את האקשן. חזרנו עם שברי מאמץ בצוואר.

לפני 7 שעות, DC10 כתב:

לקחתם עם הביטוח שלהם?

חלק ככה וחלק ככה. אני אישית עשיתי ביטוח בrentalcover.com. הרבה יותר משתלם וגם עבד שהינו צריכים אותם (מניסיון בטיולים קודמים).

מניסיוני מאד תלוי באדם שמקבל את הרכב מטעם סיקסט אבל בממוצע מקפידים למדיי.

בגדול אני מאד מאד ממליץ על סיקסט. לא זוכר שנפלתי איתם ואני שוכר לא מעט. 

לפני 7 שעות, mcshmupi כתב:

פתחתם את הגג? 

יש חוקים נוקשים אצלנו. מותר לסגור את הגג רק שנכנסים למנהרות ארוכות מאד או שהשמש קופחת במיוחד וגם זה אחרי אישור מיוחד. 

אבל ברצינות, רוב הזמן הגג פתוח. משנה לחלוטין את התחושות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי טראומה מהנהיגה בשווייץ (ג'נבה, לוזאן, ברן) - הנהיגה הכי מוזרה שהיתה לי בחיים, במיוחד בלוזאן עם רמזורים שנדלקים ונכבים באופן לא צפוי, ובסוף גם ספגתי פגיעה מאחור מנהג שהתלונן שלא עברתי בצהוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, gt3rs כתב:

איזה מיאטה קיבלתם 1.5 או 2 ליטר?

ה-Z4 הייתה 20i ידנית

מיאטה - שאלה טובה כי אני יודע שיש להם בצי 1.5. אנחנו כולנו קיבלנו את גירסת ה-2 ליטר.

Z4 - היו לנו שני 30i ו-m40i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, chilcom כתב:

מיאטה - שאלה טובה כי אני יודע שיש להם בצי 1.5. אנחנו כולנו קיבלנו את גירסת ה-2 ליטר.

Z4 - היו לנו שני 30i ו-m40i

ה-Z4 30i הייתה ידנית או אוטומטית?

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2022 בשעה 17:11, zaf כתב:

הוכחתם שאפשר להתנהל עם מיאטה וטרולי ולחזור ולספר 🙂

אנחנו הוכחנו עוד ב-2014. היינוו כמעט חודש עם שני התיקים ועוד כמה שקיות

יוצאים מראוונה - (mymiata.co.il)

• רעיון טוב! 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.7.2022 בשעה 16:54, chilcom כתב:

חלק ככה וחלק ככה. אני אישית עשיתי ביטוח בrentalcover.com. הרבה יותר משתלם וגם עבד שהינו צריכים אותם (מניסיון בטיולים קודמים).

כשאתה מבטח דרכם אתה מוותר לגמרי על כל הכיסויים של חברת ההשכרה? או שאתה משתמש בזה למקרים שבהם אי אפשר לצמצם ל-0 את הexcess ועדיין לוקח את הכיסוי המקסימלי של חברת ההשכרה + rentalcover (לדוגמא)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסויים האלה די מוגבלים, וגם ההפעלה שלהם אורכת זמן, כאשר בינתיים אתה עלול להיות מחוייב באלפי אירו.

אישית אני אוהד של כמה שיותר כיסוי על ידי חברת ההשכרה, זה אמנם קצת יותר יקר, אבל אחרי ניסיון מר זה שווה את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...