Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה מתאפסת בכל התנעה

ארי62
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי אאוטלנדר 2013. בכל פעם שאני מניע את האוטו מחדש המערכת מתאפסת ולא זוכרת את השיר האחרון או תחנת רדיו. השעון מתאפס ולוקח לו איזה 2 דקות להיכנס לעידכון זמן אוטומטי. חשבתי שיש חיבור למערכת שתמיד נותן זרם כשהאוטו מכובה כדי שהיא לא תתאפס, ואצלי אולי לא חיברו טוב. מה אומרים כדאי להתחיל לבדוק שם או שאמור להיות במערכת איזה סוללה קטנה לשמירת הזיכרון  והיא הבעיתית?המערכת בהתקנה מקומית עם חיבור תואם לאוטו מה שהביא אותי לחשוב שלא כל כך הגיוני שי בעיה בחיבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגלוי נאות אני עובד בתחום

החיבורים אצלך לא נכונים וצריך לבצע תיקון 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, ארי62 כתב:

תודה.

אני יעלה צילום יהיה אפשר להדריך אותי? זה אמור להיות חיבור שהתפספס להם או החיבור הראשי כנראה לא טוב?

תעלה אם ניתן לעזור בשמחה למרות שאין לדעת איזה חבלן מוסמך התקין ואולי יש בעיה נוספת

• אהבתי 1

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ארי62 כתב:

מה שהביא אותי לחשוב שלא כל כך הגיוני שי בעיה בחיבור

יש בכל מערכת דבר שנקרא חיבור מתח קבוע 

אצלך זה כנראה לא מחובר נכון ,ולכן המערכת מתאפסת כל פעם מחדש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתמצאו משהו בסבך החוטים הזה.. וסתם מעניין אותי מזה הקופסא שצירפתי בתמונה האחרונה דולקת בה נורת ביקורת מידי כמה שניות..

20211020_235314[1].jpg

20211020_222155[1].jpg

20211020_221552[1].jpg

20211020_222201[1].jpg

20211020_221854[1].jpg

עריכה אחרונה על ידי ארי62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריך תמונות נוספות כיוונים אחרים אני יעלה. 

מישהו יוכל  הדריך אותי באיזה צבע החוט שאמור לקבל מתח נמוך כדי שאוכל לחפש אותו או סכמה של חיבור מולטימדיה לרכב? 

עריכה אחרונה על ידי ארי62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...