Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קקטוס מול 308- תקציב של 50000-60000

Renaultrap
שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי קקטוס בנזין 2018 אוטומטית.

לא נקראה לריקול.

מטיפול לטיפול (כ-8000 ק"מ בשנה) לא נדרשת שום הוספת שמן (או כל דבר אחר למעט נוזל למתזי החלונות בהתאם לשימוש...).

לקקטוס יש פתח גדול של מזגן בצד הנוסע (על הקונסולה המרכזית מימין)  ושניים בצד הנהג, בפועל המזגן יעיל מאד.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Gavrik כתב:

לאף אחד מהדגמים אין פתחים לנוסעים מאחורה.

מה בעצם אתה מחפש מהרכב בכלל? 

כמו שכתבתי בפוסט האחרון, אני מחפש רכב שיהיה יחסית חדש לתקציב שלי. בגלל זה הבחירה בצרפתיות. זה עבד לי בפעם הקודמת, כך שההכללות והמוניטין לא מפריעים לי. בגלל זה אני גם מתלבט בין דגמים שהם לאו דווקא באותו סגמנט. התחושה הגבוהה יותר בקקטוס וב-2008 היא לא משהו שאני לא יכול לחיות בלעדיו, כמו גם האקסטרה 20 כ"ס ב-308.

אני נוסע 12-14 אלף ק"מ בשנה.  חיפה-טבעון-חיפה בימי עבודה ונסיעות ארוכות יותר מדי פעם בסופי שבוע. רכב חלומותיי הוא זה שיצליח לעשות את זה בנאמנות כמו ה-C4 שלי במינימום בעיות ועם מזגן תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על ה-308 ויש לי גם מילים טובות על הטריד אין של לובינסקי (עומדים באחריות בלי שטיקים ונותנים שרות גם שנה אחרי המכירה).

הבעיות שאין או יש למנוע מתגמדות לעומת ה-VFM.

עריכה אחרונה על ידי דוב המערות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא מבחר 308 בלוחות ומתלבט גם לכיוון ה-2008. איך היא ביחס לשתי המתחרות שלה המוזכרות כאן. היא מעט יקרה יותר מה קקטוס- האם זה בגלל איבזור עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע והגיר דומים לקקטוס -110 כל-כך.

הרכב עצמו נוח והוא סוג של גיפון.

בהחלט אופציה טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבקקטוס(לפחות ב-2017 שברשותי) יש הרבה פשרות מוזרות. 

למשל, חלונות אחוריים לא יורדים אלא נפתחים מעט החוצה, בצורה ידנית.

אין מד טורים

אין תאורה פנימית אחורית, למרות שהקדמית די חזקה.

לא חשבתי שזה יפריע לי אבל אין אופציה לסגור/לפתוח את החלונות הקדמיים בלחיצה אחת, אלא יש ללחוץ באופן רציף עד סגירה/פתיחה.

מראות צד לא נסגרות חשמלית 

מהלך הילוך ארוך מדי(רלוונטי לידני)

קלאץ מעצבן, כל החיים נסעתי בידני וזה הקלאץ הכי מעצבן שפגשתי(אולי חוץ מסיאט לאון 2001 שהלכתי לראות לפני 11 שנים והקלאץ' היה כל כך ארוך שחשבתי שהוא מקולקל) 

אני נוהג בו לעיתים רחוקים ולמדתי להסתדר עם כל הדברים האלה, אבל הם שם. 

בצד החיובי, מהנה באופן מפתיע לנהיגה בזכות מנוע חזק על גוף קל.

מאוד נוחה, גם מקדימה וגם מאחור.

די מרווחות יחסית למימדים שלה

מראה מגניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני לא רלוונטי. לא אוהב לנהוג. תאורה אחורית ומראות מתקפלות לא בוויש ליסט שלי. זה שאין מד טורים זה מבאס. המראה אכן מגניב. אני רק תוהה איך הגומי הזה ייראה אחרי 8-10 שנים בשמש המזרח תיכונית שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוסים פה משנת 2015, הפלסטיקים מעט דוהים, אבל יש חומרים זולים לחידוש.

לא צריך דיל ברייקר.

הקקטוס שלי 2016.

00E11EC8-A48E-4A2E-8AF8-7609CEC1C9B8.thumb.jpeg.41a6318c1a07b62947365f656bbe4134.jpeg

D7B3F596-9BD1-4C3A-AB5C-7FDAEC278C21.thumb.jpeg.8cb9f925d940aaf678c1b34165e01984.jpeg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

58K לקקטוס 2018 יד 1 פרטית עם 43000 ק"מ (צמיגים חדשים) זה מחיר הגיוני?

מטופל במוסך חברה- מבירור שלי עדיין באחריות עד 3/23. לא היה בריקול ואין ריקול פתוח (זה אומר שהרצועה הארורה מהדגם החדש?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי ביד 2 המחיר הגיוני.

הריקול עד 2017, אם כי היה פה מקרה של רצועה מ2018 שהתחילה להתפורר, כי יכול להיות שהרכב יוצר ב 2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, yulianx כתב:

לפי מה שראיתי ביד 2 המחיר הגיוני.

הריקול עד 2017, אם כי היה פה מקרה של רצועה מ2018 שהתחילה להתפורר, כי יכול להיות שהרכב יוצר ב 2017.

התקשרתי שוב למוסך ונאמר לי שלפי הרישומים אצלם שנת מודל היא 2017 והעליה לכביש היא במרץ 2018. איך אני יכול לדעת איזו רצועה יש לרכב? אם הוא נמכר עם הרצועה המתפוררת לא היה נפתח עבורו ריקול באופן אוטומטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהיה פה מקרה שבריקול נאמר שלא צריך החלפה, ובפועל כן הייתה התפוררות. הייתי סופג את העלות בשביל הראש השקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Renaultrap כתב:

התקשרתי שוב למוסך ונאמר לי שלפי הרישומים אצלם שנת מודל היא 2017 והעליה לכביש היא במרץ 2018. איך אני יכול לדעת איזו רצועה יש לרכב? אם הוא נמכר עם הרצועה המתפוררת לא היה נפתח עבורו ריקול באופן אוטומטי?

הרכב באחריות לא? 

אם יהיה משהו עקב הטיימינג, זו לא בעיה שלך. רק תוודא שאכן הרכב עבר טיפולים לפי הספר(אחת לשנה או 15 אלף), שלא תהיה עילה לביטול אחריות יבואן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שיכולה להיות זה שבתקופת האחריות תתחיל צריכת שמן שהיא הגיונית, ואיך שחוק מרפי עובד, בסיום האחריות צריכת שמן תתגבר.

שוב, בהחלט יכול להיות שהכול יהיה בסדר.

אבל אישית הייתי בודק לעומק שהרצועה משופרת ואם לא הייתי מחליף.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...