Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לייעוץ מקצועי להמשך דרכי

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

אני דווקא אהבתי לוף, חבל שלא מייצרים את זה יותר.

בטח הורידו לך על זה פרופיל.

עוד מעט תגיד שבולי ביף זה מעדן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 דקות, vadim6385 כתב:

אני דווקא אהבתי לוף, חבל שלא מייצרים את זה יותר.

אתה תמיד יכול למצוא pashtet בקופסת שימורים באחת מהמעדניות הרוסיות או בקשת טעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

עוד מעט תגיד שבולי ביף זה מעדן.

לא מכיר,

אבל אני באמת ובתמים לא מבין למה אנשים נגעלים מזה. יש דברים פי כמה יותר גרועים, שאני לא סובל, אבל כולכם מתלהבים מזה משום מה, כמו דגים מבושלים/מטוגנים למיניהם, מלון, רגל קרושה, קפה שחור, וודקה או וויסקי.

כן, אתם תגידו שזה מעדן, ואין כמו השקר כלשהו שאמא שלכם בישלה בתוספת שקר כלשהו, אבל לי נהיה רע רק מהריח של זה.

לפני 4 דקות, Dimo כתב:

אתה תמיד יכול למצוא pashtet בקופסת שימורים באחת מהמעדניות הרוסיות או בקשת טעמים.

לא אותו דבר.

האמת שאם אפשר לקנות את הדבר המקורי איפשהו (והוא לא פג תוקף), לא משנה באיזה אריזה ותחת איזה מותג, אני מוכן לקנות כמות. כנ"ל לגבי SPAM.

מתנצל שחטפתי את השירשור.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

לא מכיר,

לא הפסדת. זה כמו לוף שמישהו הקיא אותו.

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

אבל אני באמת ובתמים לא מבין למה אנשים נגעלים מזה. יש דברים פי כמה יותר גרועים, שאני לא סובל, אבל כולכם מתלהבים מזה משום מה, כמו דגים מבושלים/מטוגנים למיניהם, מלון, רגל קרושה, קפה שחור, וודקה או וויסקי.

לא מת על וודקה וגם וויסקי לא להיט גדול אצלי (פרט למעט מאוד סוגים). רגל קרושה זה לא דבר שאני אפילו מסוגל לראות על השולחן כשאני אוכל.

אבל נתת דוגמאות של מאכלים שחלק גדול מהציבור אוהב. לוף ממש לא בקטגוריה הזו אלא בקטגוריה של ארבה אצל לא תימנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה עשו לך קפה שחור ודגים?

זה בערך כמו להגיד שאתה לא אוהב צ'יפס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפה זה סתם מר ומגעיל.

במקרה של דגים זה סתם מגעיל, אלא אם זה טונה מהקופסה, סושי, או סלמון טרי בצורת סשימי או סנדביץ'. בעצם אני אוהב גם אנשובי ושפרוטים.

במקרה של שניהם (קפה ודג מבושל) נהיה לי רע מהריח.

אגב עוד סוג מאכל שכולם אוהבים ואני נגעל ממנו - תחליפי סוכר למיניהם, יש לזה טעם של פלסטיק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

בתחליפי סוכר אני איתך. או סוכר או בלי כלום.

לא סובל את כל הזירו והדיאט למיניהם.

אני אוהב איך עברנו מייעוץ מקצועי להרגלי אכילה.

חסר פה טרנספורטר(קילו בשר ב970 שקל) וספריאל(אין סיבה לשלם יותר מ5 שקלים לארוחת בחישוב מוצרי מזון מ4 סופרים שונים והכנה+הקפאה לשבועיים).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה ארוחה אפשר לעשות ב5 שקל? בייגלה ירושלמי?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, SlowRide כתב:

איזה ארוחה אפשר לעשות ב5 שקל? בייגלה ירושלמי?

150 גרם אורז, 300 מ"ל מים (אפשר מהאסלה או השלולית), 3 גרם מלח, 4 מ"ל שמן (אפשר משומש), השאר בשביל גז או חשמל לחמם את זה, והחזר הוצאות על רכישת סיר.

בחלוקה נכונה אפשר להאכיל 5 אנשים עם זה.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Night Driver כתב:

בתחליפי סוכר אני איתך. או סוכר או בלי כלום.

לא סובל את כל הזירו והדיאט למיניהם.

בגדול גם אני לא סובל את רוב תחליפי הסוכר. 

הפתעתי לא מעט אנשים עם העובדה שאשכנזיפט שכמותי שותה קפה שחור בוץ ועוד בלי סוכר בכלל, אלא "נקי". וויתרתי על הסוכר כחלק משינויי התזונה שעשיתי בעקבות האימונים שלי.

אבל! אני דווקא מסמפט את זירו. לא רע. 

אבל לא יכול לגעת בקולה דיאט. זה זוועה.

בהתחלה, גם אני דווקא אהבתי את הלוף. עד שסגרו לנו את החדר אוכל ושבועיים היינו על מנות קרב. 

ברגעים של שקט, היה אפשר אשכרה לשמוע את העורקים שלי נסתמים. כמות השמן והשומן בדבר הזה התחילה לעשות לי ממש לא טוב. 

מאז אני לא יכול לסבול את זה.

בייאושי כי רב, וכבר לא יכלתי להרגיש גם את המרקם של הדרעק הזה בפה, ניסיתי לשים עליו בוטנים מהמנת קרב. 

הבוטנים האלו מלוחים כמו זנב של כריש בן 400 שנה שהגיע בטעות לים המלח לפני כמה מאות שנים ומאז בכה על מר גורלו והמלח מהדמעות עבר אחורה לכיוון הזנב שלו ואז מדוזה צרבה אותו וחבר שלו השתין עליו. או משהו. לא יודע, אין לי השראה היום לביטוי ציורי במיוחד.

אז נאלצתי להסתפק בחצי בוטן מעל הלוף. לפחות חצוי לאורך ולא לרוחב, יותר שטח פר ביס.

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

קילו בשר ב 970 שקל זה גם ייעוץ מקצועי.

:rofl:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, תודה לכל מי שניסה לסייע והשיב על השאלה המקורית שלשמה נוצר השרשור. 

כיוון שהשרשור גלש לכיוונים לא רלוונטיים, אני לא בטוח אם לפתוח שרשור חדש. 

כרגע אני מתלבט האם ללכת לכיוון ה IT ולעשות קורס ניהול רשתות, כיוון שזה תחום שאני מתחבר אליו. התעסקות עם חומרה/תוכנה זה משהו שלגמרי מדבר אליי. 

להבנתי מיקרוסופט ביטלו את ההסמכות שלהם (MCSE) כך שקורס ניהול רשתות אמנם מלמדים את התוכן של מיקרוסופט אבל לא מקבלים הסמכה שלהם אלא רק CCNA של CISCO. 

השאלה העיקרית מבחינתי היא מה הן אפשרויות התעסוקה לאחר מכן. האם יש ביקוש, לאיזה שכר אפשר להגיע לאחר ניסיון בתחום, באילו חברות אפשר להשתלב. 

אני רואה שבהרבה מקומות דורשים ניסיון, כך ממה שאני מבין, וממה שאמרו לי חלק מחברי הפורום באופן פרטי, זה שצריך להתחיל לעבוד כ Help Desk (לצערי כנראה בשכר נמוך) ומשם לתפוס הזדמנויות ולהתקדם. 

בנוסף, קיבלתי המלצות ללמוד במכללת ג'ון ברייס, אבל היו כמה שאמרו לי שהמחיר שמשלמים שם מאוד יקר בהשוואה למכללות אחרות (מדובר בסכום של כ 20K ש"ח) ושאפשר לקבל את אותה תמורה במכללה פחות יקרה. מעבר לזה, קראתי במאמר הזה שמסביר שלא כדאי ללמוד במכללות במרכזי לימוד, האם ישנם דברים בגו? 

אני רואה שיש קורסים שאפשר ללמוד במימון המדינה.

אופציה נוספת שאני חושב עליה זה להשלים את הלימודים להנדסאי חשמל. אמנם זה תחום שאני פחות מתחבר אליו, אבל אם זה יכול לסדר לי משרה טובה יחסית, שהיא לא בהכרח לחצוב בקירות ולהשחיל כבלים, אולי זה כן יכול להיות רעיון טוב? 

אשמח לקבל מענה מכם,

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...