Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סטוניק 2021 התייעצות

Doraaa12344
שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, התייעצות בנוגע לרכישת קיה סטוניק 1.4 מסוכנות. 

יש לי התלבטות האם לרכוש את הרכב מהחברה או לחפש ביד 2 אחד 2019 לפחות שעשה קצת ק"מ. 

השיקולים שלי הם בעיקר האחריות על הרכב., בנוסף אשמח לדעתכם באופן כללי על הרכב. 

הרכב מיועד לזוג, בעיקר לעיר וקצת מחוץ לעיר, נוסעים בשנה 15 אלף ק"מ פלוס מינוס. מחפשים משהו אמין, נוח, זול לתחזוקה עם מערכות בטיחות. 

התקציב הוא 100 אלף פלוס מינוס.

אם יש משהו אחר שיכול להיות יותר טוב אשמח לשמוע. 

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך על 18, מפה הירידת ערך נהיית יחסית מתונה.

אחריות, כן נגמר האחריות אבל לא אמורות להיות בעיות ואם בעיות אז לא יקרות ואם טיפה יקרות בכל מקרה חסכת איזה 60-70 אלף שקל על זה שירדת 3.5-4 שנים שזה באמת עדיין רכב חדש אחרי הכל אין דברים בחינם והאחריות.. משלמים עליה.

עריכה אחרונה על ידי Coldfurys
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא חוסך 60-70 אלף אם ההפרש בין חדש למשומש בן 3 מסתכם בכ 30000?

מניסיון של חבר, היה קשה מאוד למצוא 1400 משומשת שמורה. יש היצע גדול של הטורבו. 

עד שמצאנו אחת שמורה (2019 עם 25000 ק"מ בטריידמוביל), דרשו עליה 87000 שקל. 

ואז התחיל מבצע חבר ומחיר חדשה היה 100k שקל על הכביש. 

הפער היה קטן מידי מכדי להעדיף את המשומש, הוזמנה חדשה. 

שים לב גם שהדגם עבר מתיחת פנים סביב אוקטובר 2020. ככה שהמשומש לא זהה לחדש (מולטימדיה טובה יותר וקצת קוסמטיקה). 

בנסיעת המבחן הרכב הרגיש די נוח ונעים לנסיעה. 

המנוע מעט חלש במאמץ. אבל לשימוש עירוני הוא מצויין. 

המזגן חזק והמולטימדיה הגיבה מצויין. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה להחזיק את הרכב לטווח ארוך אני הייתי הולך על חדש בעיסקאות יד 2 ת 0ק"מ

https://www.carcost.co.il/deals/list

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו נסיעת מבחן על ה 1.0 טורבו והגיר היה מזעזע ממש. מחכים לנסיעת מבחן על ה 1.4 גיר אוטומטי רגיל. ההבדל אמור להיות די גדול נכון? כי אהבנו הכל ברכב חוץ מזה. 

ושאלה נוספת, איך הרכב הזה בהשוואה ליונדאי וניו? עשינו עליה גם נסיעת מבחן והיה די נוח, חוץ מהבידוד רעשים הגרוע שלה (שהבנתי שבסטוניק הרבה יותר טוב) היה בסדר. 

מישהו פה נסע על הסטוניק 1.4 ויוכול לאשר שהיא נוחה יחסית? ואפילו שהיא 1.4 היא אמורה לסחוב זה רכב חדש לא? כמובן שהיא לא מתאימה לנהגי מרוצים כנראה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Doraaa12344 כתב:

עשינו נסיעת מבחן על ה 1.0 טורבו והגיר היה מזעזע ממש. מחכים לנסיעת מבחן על ה 1.4 גיר אוטומטי רגיל. ההבדל אמור להיות די גדול נכון? כי אהבנו הכל ברכב חוץ מזה. 

ושאלה נוספת, איך הרכב הזה בהשוואה ליונדאי וניו? עשינו עליה גם נסיעת מבחן והיה די נוח, חוץ מהבידוד רעשים הגרוע שלה (שהבנתי שבסטוניק הרבה יותר טוב) היה בסדר. 

מישהו פה נסע על הסטוניק 1.4 ויוכול לאשר שהיא נוחה יחסית? ואפילו שהיא 1.4 היא אמורה לסחוב זה רכב חדש לא? כמובן שהיא לא מתאימה לנהגי מרוצים כנראה. 

מנוע 1.4 ליטר של יונדאי הוא רעשן וצרכן דלק בלתי נלאה , הדגם הזה נמכר בעיקר לליסינג והוא חסר באביזרי בטיחות אקטיבים , זה לדעתי פוסל את הרכב על הסף.

אם בידוד רעשים חשוב לכם אין לכם מה לחפש ביונדאי \ קיה , תעיפו מבט בסיאט ארונה שלדעתי גם עדיפה על הצמד מבית קיה \ יונדאי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה צרכן דלק בלתי נלאה? אני הוצאתי מריו 18 צריכת דלק של 1-13 משולב. לא חסכוני אבל גם לא 1-10 של פעם.
הסטוניק הגיע כסטנדרט עם בלימה אוטונומית לתיקון סטייה מנתיב, התבלבלת עם הריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Doraaa12344 כתב:

סביר להניח שתתאכזב מאוד מכוח / חוזק וצריכת הדלק של המנוע 1.4 בקיה. לעומת ה 1.0 טורבו ההבדל שמיים וארץ וה 1.0 עדיף עליו בהרבה.

לגבי הגיר - אפשר להתרגל בסה"כ זה DCT שעובד לא רע, לגבי אמינות לא כ"כ ידוע לי.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נדייק קצת.

א. דגם ה 1400 משווק כמעט רק לפרטיים. דגם ציי הרכב הוא ה-1000 טורבו בגימור LX. 

ב. מנוע ה-1000 החדש (מאוקטובר 2020) מייצר 100 כ"ס (בדיוק כמו ה 1400 האטמוספרי) ולא 120 כפי שהיה עד אז. 

ככה שהביצועים לא יהיו הבדל של שמיים וארץ. 

ג. אין הבדל בנושא מערכות הבטיחות בין הדגמים. כולם מגיעים כסטנדרט עם התרעה ותיקון סטיה מנתיב ובלימה אוטונומית. גם באורבן 1400 הזולה ביותר בהיצע. 

נסעתי על 1400 הדגמה של היבואן לפני פחות מחודש. 

הרכב היה נוח ונעים לנסיעה. 

גיר מתפקד מצויין, מנוע מעט הססן ורועש תחת מאמץ. 

אני חושב שבמחיר של 100k שקל (במבצע חבר שעדיין מתקיים אם אינני טועה) אין לדגם הזה מתחרים בקטגוריית הג'יפונים. 

רכב סולידי ויעיל. שכנראה יהיה אמין מאוד לאורך שנים. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהם לא דוחפים לו 1600 כמו לריו סדאן.
אם המנוע הזה סחב ספורטאז' (בקושי) הוא גם יסחוב סטוניק.
אגב פותח השרשור אני בצבא נוהג על יונדאי i20 עם המנוע - גיר הזה (1.0 רובוטי)
הוא מרגיש לי ממש אחלה, לא מהסס יותר מידי בעיר וסוחב חבל על הזמן....

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...