Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לשאת סכין/אלת בייסבול עקב המצב הביטחוני בארץ. יכולים לפתוח לי תיק בגלל זה?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להוכיח שהוא בסיכון קרוב וממשי לבצע את עבירות מסוימות. ולא כל עבירה.

לא רלוונטי בעליל במקרה הזה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת לגבי מה אומר החוק, כי נראה שיש בלבול-

יש הרבה אינפורמציה שגויה לגבי "אורך מותר לסכין" ומה לא. אז פעם אחת ולתמיד:

אסור להסתובב עם סכין למעט אם מדובר במטרה כשרה שאותה אפשר להוכיח.

דוגמאות:

סכין מטבח באריזה- הרגע קניתם ואתם בדרך הביתה. הכי כשר בעולם.

או- אתה חשמלאי ובארגז הכלים יש סכין יפנית כדי לחתוך איזולירבנד

אתה דייג ובתיק הציוד סכין פלסים

מטרות לא כשרות:

"הגנה עצמית"

להחזיר לדרמן "לתיקוני רכב מזדמנים"

אולר "כדי לקלף תפוזים"

כמו שהזכירו פה, ספריי פלפל דורש הרבה פחות מיומנות, מאפשר טווח גדול יותר, ובונוס- יאפשר לרסס 3-5 אנשים במכה אחת אם מוכנים לרוקן את המיכל. הרבה יותר סיכוי להינצל מחמולה זועמת לעומת סכין. גם חוקי למהדרין גם בתחב"צ!

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שיחק פעם GTA San Andreas?

מילה אחת - קומביין.

• מצחיק 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי אלת בייסבול מעץ באיביי לפני כמה שנים. 

עומדת בצד הדלת של חדר השינה שלי ֿ(על כל צרה שלא תבוא). 
כרגע לא נראה לי שאקח אותה ברכב אבל זרקת רעיון. 

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, kobi_lo כתב:

ממליץ לכולם לקנות גיטרות. תמיד טוב ללמוד לנגן על משהו.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, kobi_lo כתב:

אתה הורג ג׳וקים עם אלת בייסבול מאיביי?

לא שמעת על כפכף?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, פבל כתב:

וואלה כן, כשאתה מפעיל כוח עם פוטנציאל קטלני, צריך לחקור את המקרה ולרדת לשורש האמת, וכן, עם המצב הנוכחי הגיוני שזה ייקח הרבה יותר זמן

אבל זה היה באירוע שדרש הגנה עצמית בצורה מובהקת.

אתה מתייחס לזה כאילו מצאו ערבי ירוי באיזו סמטה ומי שירה בו טוען שזה היה להגנה עצמית - זה לא המצב.

ואין קשר אם הוא ירה בערבי או ביהודי. אם הגיע המון זועם שמסכן את החיים שלך, זה לא משנה מאיזה מוצא ההמון הזה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיי משנה.

אם תוקף אותך ערבי זה יהיה על רקע לאומני-טרור,ואם מדובר ביהודי כנראה שזה רקע פלילי.

אם היו מתייחסים למה שהולך בערים מעורבות כטרור ולא כ"ילדים חמודים שנגמרו להם הבטריות בשלט של הסוני אז הם משחקים בגפרורים ואבנים" היו מעצרים וענישה רצינית.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato אני מתכוון לסיטואציה עצמה ולקיחת הנשק וחקירה. אם זה קרה במצב ברור של סכנת חיים ושימוש בהגנה עצמית, זה לא משנה מי היה אותו גורם מסכן חיים.

לי אישית יש בעיה יותר גדולה דווקא עם מה שקורה באיזורים ערביים מובהקים - גורמי הבטחון פשוט מתעלמים. זה קורה בדרום, זה קורה בעכו, זה קרה בטמרה.. אין דין ואין דיין.

כשבבת ים ניסו לעשות לינץ', זה נגמר מהר מאוד וגם היו המון כוחות בטחון מסביב.

כשבעכו אנשים עוברים לינץ' וכמעט מתים, כששורפים מלונות עם אנשים שנמצאים בפנים, אין התערבות כלל, אפילו כיבוי אש לא מגיע.

בקרית אתא שהיא עיר עם כמה עסקים ערביים יצאו כמה יהודים לרחובות, תוך חצי שעה כל העיר הייתה סגורה וניידות בלמו את כל העסק. חבל שדבר כזה לא קורה ביישוב ערבי או מעורב..

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חושב שפשוט צריך למצוא חנייה טובה ובטוחה לרכב בימים אלה ופשוט להישאר בבית?

באופן אישי, לי יש ברכב Rescue Tool של ויקטורינוקס כבר כמה שנים, כלי שבהגדרה משמש למצבי חירום, והוא יכול לעזור גם במקרים מפחידים כמו מה שקורה בימים אלה במדינה שלנו.. לא מאמין ששוטר ייקח כלי כזה בטענה שהוא כלי נשק…

מצורף סרטון להמחשה (פרסומית לחלוטין):

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוכבתי פעם במשך יותר משעתיים בכניסה לתחנת רכבת כי היה לי אולר קטן בתיק ששכחתי מטיול שעשיתי כמה שבועות לפני. אולר הרבה יותר קטן ופחות מאיים מהאולר הזה שלך.
מה כן אפשר לשאת? בזמן שעוכבתי שם עברו מול עיניי באותה תחנה לפחות שני אנשים עם סכין מטבח בתיק. אחת מהן הייתה סכין באמת גדולה, לא מה שאתה חותך איתו את הסטייק שלך במסעדה, אלה יותר סכין שף.

בקיצור קנו לכם סכין שף, ותגידו שאתם שפים. בארץ כל מי שתוקע פלוץ במטבח הוא שף, אז הכל בסדר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתח צינורות בארגז הכלים. אבל אם הוא תחת המושב אתה בבעיה.😉

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכולם לקנות גיטרות. תמיד טוב ללמוד לנגן על משהו.
גיטרה זולה גם שאם במקרה צריך לשבור אותה למישהו בראש, לא יכאב לך גם [emoji1][emoji1][emoji1]

אגב, יש מה שנקרא "כוח סביר", דם חופרים לנו כל זה בקורסים כל הזמן.
למשל, נגיד שאני מאבטח מטר 90 ו שוקל 90 קילו, ו מגיע ילד (תכלס לא משנה ערבי, יהודי, תייר, ילד) ו מקלל אותי ו בא להרביץ לי, להוציא את האקדח זה לא כוח סביר, יהי לו בעיות, אבל להוציא את הגז פלפל ו להגיד לו "תעצור או שאני מרסס אותך", זה בסדר.
מצב שני, אותו מצב, אבל באים 3 גורילות גם מטר 90 כמוני ו באים להרביץ, להוציא את האקדח זה כן יהיה כוח סביר, כי זה 3 נגד 1.

כל החוקים האלה צריך להכיר למי שרוצה להגן כל עצמו, שתדעו מה להגיד במשפט.

יש סיפור ישן של מאבטח בבית ספר, הגיע איזה תכנאי, לא היה רשום ברשימה ו לא נתן לו להיכנס, אותו תכנאי התפרץ לבית ספר בדרך אחרת, המאבטח זיהה את המקרה, עשה לו נוהל מצר חשוד, התכנאי לא עצר, ירה בו כדור 1, עד פה, הוא היה מצויין, מה עשה המאבטח הדפוק? עשה בידוי הריגה הטמבל [emoji2357]

קיצר, כל אחד שיעשה מה שבא לא, אבל יש חוקים וצריך להכיר אותם.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...