Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לשאת סכין/אלת בייסבול עקב המצב הביטחוני בארץ. יכולים לפתוח לי תיק בגלל זה?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני חייל משוחרר בן 22,

לצערי לא הייתי חייל קרבי ואין לי כרגע אופציה להוציא רישיון לנשק.

כולנו רואים מה הולך כרגע בארץ.

זה עוד לא הגיע לעיר שלי, אבל אני מאמין שבסופו של דבר זה יגיע.

אם אני באמת אקנה סכין או אלה להגנה עצמית ואסתובב עם זה, במידה ואני נתפס על ידי שוטר יכולים לפתוח לי תיק פלילי? או שיש החרגות עקב המצב?

תודה, ולילה שקט לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח לדעת איפה אפשר לקנות סכין או אלה להגנה עצמית.

עוד דרכים להגנה עצמית שלא עלו פה, אשמח לשמוע עליהם

אשמח לשמוע גם על בעיות חוקיות של החזקה של נשק כזה או אחר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרסיס פלפל - יתרון: אין צורך במגע הדוק עם התוקף. חיסרון: הרוח עלולה להסיט לכיוון המגן.

שוקר -  חסרון: יש צורך במגע הדוק עם התוקף

• אהבתי 2
  • מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה מצחיק??

אתה יכול לקנות אלה טלסקופית בחנות נשקים, אבל אסור לך חהסתובב איתה, אפילו תכלס אסור לך להסתובב איתה ברכב.

זה מה שאומר החוק.

עכשיו, לא יכולים לפתוח לך תיק בגלל שקנית משהו חוקית בחנות, וחס וחלילה, אתה נכנס מצב כמו שראינו היום בחדשות, ואתה מהגן בעצמך עם דבר כזה, לא חושב שיעשו לך משהו. אבל לא יכול להיות בטוח ב100%.

לגבי הדבר הזה של הבייסבול, אותו דבר.
מכיר מישהו שכבר כמה שנים מסתובב עם דבר כזה ברכב, במקרה שעוצרים אותו לבדיקה ו רואים, תמיד אפשר להגיע שאתה אוהב לשחק ו זה תמיד איתך ברכב, לא רואה סיבה תכלס שייקחו לך, אבל לך תדע.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת סכין - מותר להב עד 10 ס"מ ללא אפשרות לנעילה, כלומר אולר מתקפל.

לצורך העניין אסור לאדם רגיל להסתובב עם לדרמן wave כי הוא יכול להינעל והוא הופך לסכין.

מבחינת אלה - ברמת העקרון אין איסור חוקי כי זה לא מוגדר באופן ישיר כנשק, אבל אם תיעצר לבדיקה ושוטר יחשוד בך אתה תהיה בבעיה. לא מומלץ.

הכי בטוח ומותר באופן חוקי לנשיאה זה גז מדמיע/גז פלפל, כאשר גם פה צריך לשים לב לגודל המיכל כי יש הגבלה מבחינת כמות לאזרח וכמובן לא לקנות תרסיס בצורת אקדח כי זה לא חוקי למרות שמי שמוכר את זה מחרטט שכן.
@avargelאם קונים תרסיס איכותי כמו של Sabre הוא יוצא בצורת קצף עם הרבה פחות הסטה בגלל הרוח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת סכין - מותר להב עד 10 ס"מ ללא אפשרות לנעילה, כלומר אולר מתקפל.
לצורך העניין אסור לאדם רגיל להסתובב עם לדרמן wave כי הוא יכול להינעל והוא הופך לסכין.
מבחינת אלה - ברמת העקרון אין איסור חוקי כי זה לא מוגדר באופן ישיר כנשק, אבל אם תיעצר לבדיקה ושוטר יחשוד בך אתה תהיה בבעיה. לא מומלץ.

הכי בטוח ומותר באופן חוקי לנשיאה זה גז מדמיע/גז פלפל, כאשר גם פה צריך לשים לב לגודל המיכל כי יש הגבלה מבחינת כמות לאזרח וכמובן לא לקנות תרסיס בצורת אקדח כי זה לא חוקי למרות שמי שמוכר את זה מחרטט שכן.
@avargelאם קונים תרסיס איכותי כמו של Sabre הוא יוצא בצורת קצף עם הרבה פחות הסטה בגלל הרוח.
לרבי האלה, שמע, אני עטבד בביטחון כבר מ 2008, כל הזמן הולך לרענונים ו יש לנו שיחות עם ערכי דין ו מדריכי לוטר ו כאלה, זה ממש טיפשי כל העניין הזה, חוקי ו מותר לקנות, אבל אסור לך להסתובב [emoji2357][emoji2369].

תכלס, זה נכון מה שאתה אומר, גז פלפל זה הדבר היחיד שחוקי ו מותר לכל אזרח לקנות ו חהסתובב איתו, פשוט צריך לשים לב לא להתבלבל ו לכוון נכון את הפתח מאיפה שיוצא הגז חח, ו לא להשתמש במקום סגור, זה יכול לגרום לבלגן.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתובב, ומהר מאוד תראה שלרשויות החוק אולי אין מספיק כח כדי להגן עליך, אבל יש מספיק כח להעניש אותך.

• אהבתי 6
  • מבאס 2
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו, הסיכוי שיעצור אותך שוטר וייבדוק מה יש עליך שמותר או אסור, הוא ממש קטן. אם תקלע למצב שתשתמש בנשק, תמיד יוכלו להשתמש נגדך במשפט (למה מראש הסתובבת מוכן לקרב וכו׳), אבל הסיכוי שתגיע למצב של שימוש ותעמוד למשפט... בו, מדובר בהסתברות נמוכה.

מכאן השאלה היא, כמובן, מה יועיל לך? במה אתה מסוגל להשתמש? אתה באמת מסוגל, בסיטואציה מסויימת, לדקור מישהו? להכות אותו באלה? 

מה הסיכוי שתוך שלושים שניות, מה שיש לך ביד, עובר ליד של מי שתוקף אותך, ורק מסלים את המצב?

כמו שחבר אמר לי פעם, החכמה בללכת מכות זה לא לדעת להרביץ, זה להיות מסוגל לספוג.

ככה שהתשובה למה יעיל לעשות היא, כמו תמיד,  משהו שדורש הרבה יותר השקעה מלהוציא כסף על אייטם זה או אחר. רוצה להיות מסוגל לתפקד טוב תחת איום במכות או כשמרביצים לך?! 

לך לחוג אומנות לחימה ותלמד לתפקד בסיטואציה כזו, שמרביצים לך וכואב לך, והאדרנלין זורם וכו׳. ככה גם הסיכוי שיכו אותך, כשאתה מוכן ורגוע, יותר קטן יותר.

אבל אם אתה סתם רוצה להסתובב עם משהו מנחם כזה, שיעשה לך נעים בלב שאתה (כאילו) מוגן ותוכל להסתכל עליו ולהרגיש מרוצה... אני חושב שאלה טלסקופית הכי קלה להסתרה ושימוש. אלת בייסבול יעילה מטווח ארוך וצריך תנופה. סכין מצריכה מיומנות ורמה של כוונה ואגרסיביות שלא יודע אם לכל אחד יש. לדפוק מכות עם אלה קצרה נראה לי יותר... טבעי.

• אהבתי 4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עדיף מראש להימנע מצרות- לכן אולי החברים יוכלו להמליץ על פלייליסט מתאים שאפשר לנגן כאשר מתקרבים ל"מחסום" של צעירים ערבים, ככה להרביץ בפול ווליום את השיר האהוב עליהם ולעבור חלק 🤣

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם אוהבים Cannibal Corpse ו-Cradle Of Filth, נכון?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

בו, הסיכוי שיעצור אותך שוטר וייבדוק מה יש עליך שמותר או אסור, הוא ממש קטן. אם תקלע למצב שתשתמש בנשק, תמיד יוכלו להשתמש נגדך במשפט (למה מראש הסתובבת מוכן לקרב וכו׳), אבל הסיכוי שתגיע למצב של שימוש ותעמוד למשפט... בו, מדובר בהסתברות נמוכה.

מכאן השאלה היא, כמובן, מה יועיל לך? במה אתה מסוגל להשתמש? אתה באמת מסוגל, בסיטואציה מסויימת, לדקור מישהו? להכות אותו באלה? 

מה הסיכוי שתוך שלושים שניות, מה שיש לך ביד, עובר ליד של מי שתוקף אותך, ורק מסלים את המצב?

כמו שחבר אמר לי פעם, החכמה בללכת מכות זה לא לדעת להרביץ, זה להיות מסוגל לספוג.

ככה שהתשובה למה יעיל לעשות היא, כמו תמיד,  משהו שדורש הרבה יותר השקעה מלהוציא כסף על אייטם זה או אחר. רוצה להיות מסוגל לתפקד טוב תחת איום במכות או כשמרביצים לך?! 

לך לחוג אומנות לחימה ותלמד לתפקד בסיטואציה כזו, שמרביצים לך וכואב לך, והאדרנלין זורם וכו׳. ככה גם הסיכוי שיכו אותך, כשאתה מוכן ורגוע, יותר קטן יותר.

אבל אם אתה סתם רוצה להסתובב עם משהו מנחם כזה, שיעשה לך נעים בלב שאתה (כאילו) מוגן ותוכל להסתכל עליו ולהרגיש מרוצה... אני חושב שאלה טלסקופית הכי קלה להסתרה ושימוש. אלת בייסבול יעילה מטווח ארוך וצריך תנופה. סכין מצריכה מיומנות ורמה של כוונה ואגרסיביות שלא יודע אם לכל אחד יש. לדפוק מכות עם אלה קצרה נראה לי יותר... טבעי.

אני הייתי באגרוף קלאסי 4 שנים, אז אני כן יודע להילחם עם הידיים, אבל זה פשוט לא אפקטיבי נגד הרבה אנשים.

אם אתה מדבר על מקרה של 1 מול 1 או 1 מול 2 זה כן יכול לעזור, אך ורק אם אין להם אבנים/ כלים אחרים.

אבל כאן אנחנו מדברים על כמות רבה של פורעים, גם אם תצליח להוריד פורע אחד עם הידיים, בסוף זה לא משנה כי יש להם יתרון מספרי עליך ואתה תמצא את עצמך מהר מאוד בבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה שלך היא לרוץ מהר.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתובב עם סכין זה רעיון רע.

אתה לא חמוש עם רשיון מהמדינה-לך תוכיח שתקפו אותך ולא אתה תקפת.

ועכשו לחלק המעשי,

אם אתה לא יודע להשתמש בסכין,סיכוי מאוד גבוה שהיא תחליק לך מהיד(זיעה מלחץ או קצת דם אם הצלחת לשרוט אותו) ותגיע ל"אויב" שלך מהר מאוד בלי שגרמת לו נזק ממשי .

ורק הלהטת עוד יותר את המצב כי "יש לו סכין".

למרות שסכין היא נשק קטלני,צריך לדעת להשתמש בה.

ולחלק ה"פסיכולוגי",למרות היצר ההישרדותי,אין לך מושג איך תגיב אחרי שתראה מולך בן אדם שדקרת.

טראומה/קפאון/חרדה אלה תגובות מאוד הגיוניות למצב כזה ואז מה עשית בזה?

בקיצור,גז פלפל-גם מאפשר לך לשמור מרחק מהתוקף ,קל ופשוט לשימוש,מאושר חוקית.

לפני 8 שעות, kurko1992 כתב:

תמיד אפשר להגיע שאתה אוהב לשחק ו זה תמיד איתך ברכב, לא רואה סיבה תכלס שייקחו לך, אבל לך תדע.

הם גם לא מפרגים....יפילו אותך בקלות עם "איפה המגרש שאתה משחק בו/איך קוראים למאמן"

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי באגרוף קלאסי 4 שנים, אז אני כן יודע להילחם עם הידיים, אבל זה פשוט לא אפקטיבי נגד הרבה אנשים.
אם אתה מדבר על מקרה של 1 מול 1 או 1 מול 2 זה כן יכול לעזור, אך ורק אם אין להם אבנים/ כלים אחרים.
אבל כאן אנחנו מדברים על כמות רבה של פורעים, גם אם תצליח להוריד פורע אחד עם הידיים, בסוף זה לא משנה כי יש להם יתרון מספרי עליך ואתה תמצא את עצמך מהר מאוד בבית חולים.

שום דבר לא יהיה אפקטיבי מול המון מתפרע, אולי M16.
אם אתה יודע להתמודד לבד מול שני תוקפים, ללא נשק קר, זה המקסימום שתוכל לעשות בצירוף מחבט בייסבול.
  • אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...