Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב יד 2 *משועבד*

CarPooler
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקבל את התחושה שאתה יותר לחוץ לקנות את הרכב מאשר המוכר למכור, למרות שהוא עוד שבוע טס לרילוקיישן. 

אז ככה, אני לא לא מאמין לאף סיפור שהמוכר מספר. 

אתה לא מוותר על אף בדיקה. 

המוכר מוזמן לקחת הלוואה מאבא שלו, או אמא שלו, או חבר שלו, או הבנק שלו, לפנות את הרכב מכל השיעבודים והמישכונים, ורק אז אתה יכול לעשות העברת בעלות. 

אם כל אתה שמוזכרים כאן לא מוכנים לעשור לו לסגור את הפינה, למה לכל הרוחות אתה קופץ כמו קנגורו לעשות את זה בשבילו? 

אני מאוד ממליץ לך להירגע, ולא לעשות את הקניה בלחץ. 

שהוא יסגור את כל העניינים שלו, ורק אז אתה תקנה. 

אם מנהל מנהל הסניף שלו מסכים, אתה יכול להשאיר אצל מנהל הסניף שיק בנקאי לפקודת המוכר. הבנק יסיר את השיעבוד. תעשו העברת בעלות. תחזרו לבנק. תפקידו את השיק לחשבון שלו, ותקבל בו במקום מסמך חתום מהבנק על הסרת המישכון. 

הלחץ הזה להשתמש בכסף שלך דווקא, מריח לי לא טוב. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הליך נפוץ מאוד מאחר והמון רכבים נקנים עם הלוואות שזה אומר שהם גם משועבדים.

הכי פשוט זה ללכת ביום המכירה עם המוכר לבנק שלו. לבקש התחייבות של הבנק מול הקונה שהכסף שהוא מעביר סוגר את ההלוואה של הרכב. ואז לבצע העברת זהב.

הבנקאי בסניף רואה מיידית את התשלום. סוגר את ההלוואה על הרכב ומבטל את השעבוד בו במקום. ברוב הבנקים כיום יש מערכת ממוחשבת גם מול רשם המשכונות שמבטלת את הרישום.

בכל מקרה, חובה על הקונה לבקש מהבנק את האישורים על הסרת השיעבוד והמשכון.

לדעתי האישית זה ממש חשוב ללכת עם המוכר לסניף הבנק שלו לביצוע כל ההליך. כך ניתן להתרשם במקום שהכל עובר בשלום.

כמובן שישנם רוכשים שאינם מוכנים להליך הזה ודורשים שבעל הרכב יסדר את הסרת השיעבוד בעצמו ורק אז נפגשים בדואר ומבצעים העברת בעלות מול שיק בנקאי.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני גם מ האלה שלא מאמין לכל הסיפורים "אני עוזב את הארץ, בגלל זה אני מוכר" וכל מיני כאלה, יכול להיות ש1 מתוך 10 זה נכון, אבל הרוב לא.

חוויה אישית, מכרתי פעמיים רכב משועבד לבנק, לא חתמתי על כלום תכלס, ישר אמרתי למוכר "הרכב משועבד, חייבים ללכת לסניף בנק שלי כדי להוריד את השיעבוד.

ב2 המקרים, הגענו לבנק, הקונה עשה עברת זהב, לקח 20 דקות פחות או יותר עד שהפקידה שלי ראתה את הכסף בחשבון, הורדנו את השיעבוד, הוא הקונים קיבלו מסמך על זה, משם נסענו לדואר, עם הרכב הראשון הייתי צריך לשלם קודם דו"ח חניה של 250₪ כי לא הייתי יכול לעשות עברת בעלות (ככה הבנתי מ הפקידה בדואר לפחות), וגם הקונה שילם 10₪ ו בדקו שאין איזה בעיה אחרת עם הרכב, עיכול וכל מיני כאלה.
וזהו, ככה נגמר הסיפור.

עם הרכב השני אותו דבר בגדול, אבל הקונה לא בדק כלום בדואר, עשה עברת זה"ב בבנק, נסענו לדואר, עברת בעלות, ואחרי זה נתן חי 2000₪ מזומן כמו שהסכמנו כדי לסיים את התשלום.

אולי לך כדי להדוק לפני אם יש משהו נוסף על הרכב חוץ מ השיעבוד, ואם אין כלום, לא רואה בעיה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, המון תודה על התגובות והעזרה.

בסופו של דבר ביטלתי את העסקה מולו ואתמול רכשתי את אותו הרכב חדש מהחברה, כך שאני יד ראשונה בלי קילומטראז' של כ-4500 בחודשיים ובלי לחשוש מכל מה שציינתם לעיל בעסקה שכזו.

עלה לי 10 אלף שקל בדיוק יותר ממה שהמוכר הציע לי, אבל אני שקט ומרוצה מההחלטה.

עריכה אחרונה על ידי CarPooler
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, save כתב:

ראית כרטיסי טיסה ?

זה פחות מעניין- עשה בשכל שלא נכנס לעסקה מפוקפקת ובא לציון גואל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קשקושים.

מכרתי כבר 2 רכבים שהיו בבעלותי והיו משועבדים לבנק.

הסרת השיעבוד התבצעה באופן מיידי, העברת בעלות בוצעה באינטרנט גם היא באופן מיידי - לא ניתן לבצע העברת בעלות אם הרכב משועבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, BeBest כתב:

כמה קשקושים.

מכרתי כבר 2 רכבים שהיו בבעלותי והיו משועבדים לבנק.

הסרת השיעבוד התבצעה באופן מיידי, העברת בעלות בוצעה באינטרנט גם היא באופן מיידי - לא ניתן לבצע העברת בעלות אם הרכב משועבד!

אם חשבונך תקין ואינו מוגבל/רק ה רכב משועבד וטאין חובות נוספים העסקה אינה נפסלת אך עדיין חשודה.

במקרה הזה,הבנק שסירב לבקשת הלקוח להלוואת גישור על רכב כמעט חדש (היה שנה בבעלותו סה"כ) כנראה יודע טוב מאוד למה..

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, colauti 9 כתב:

אם חשבונך תקין ואינו מוגבל/רק ה רכב משועבד וטאין חובות נוספים העסקה אינה נפסלת אך עדיין חשודה.

במקרה הזה,הבנק שסירב לבקשת הלקוח להלוואת גישור על רכב כמעט חדש (היה שנה בבעלותו סה"כ) כנראה יודע טוב מאוד למה..

כי בנקים לא אוהבים לחלק הלוואות גבוהות מ100K בלי שעבודים / בטחונות אחרים.

קח לדוגמה אותי, אין לי נכס כלשהו מלבד הרכב אם אפשר להגדיר אותו כ"נכס" לטובת הבנק.

איזו הלוואת גישור בדיוק אוכל לקחת?

ב2 הפעמים הנ"ל מכרתי את הרכב כשהשווי שלו נמוך מ100K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...