Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת מבחן וביטוח על רכב חדש

waxd8
שימו לב! השרשור הזה בן 1146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מקווה להיפגש עם מוכר פרטי בימים הקרובים.

מה כדאי לבדוק בנסיעת מבחן בקנייה של רכב יד 2 - אתם מבקשים לצאת איתו לכביש מהיר או עושים סיבוב זריז באיזה חניון?
איך זה עובד מבחינת ביטוח? אני צריך לבדוק שיש לו ביטוח לנהג מזדמן? זה תופס על נסיעת מבחן?

מתי אתם מבקשים את הנסיעה - לפני או אחרי הבדיקה במכון?
אם המוכר לא מסכים הייתם פוסלים את הרכב?

בנוסף, איך אתם מתנהלים מיד לאחר העברת הבעלות מבחינת ביטוח? סוגרים טלפונית במקום או מקבלים הצעות לפני הקנייה?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי waxd8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום לכולם,

אני מקווה להיפגש עם מוכר פרטי בימים הקרובים.
מה כדאי לבדוק בנסיעת מבחן בקנייה של רכב יד 2 - אתם מבקשים לצאת איתו לכביש מהיר או עושים סיבוב זריז באיזה חניון?
איך זה עובד מבחינת ביטוח? אני צריך לבדוק שיש לו ביטוח לנהג מזדמן? זה תופס על נסיעת מבחן?
מתי אתם מבקשים את הנסיעה - לפני או אחרי הבדיקה במכון?
אם המוכר לא מסכים הייתם פוסלים את הרכב?

בנוסף, איך אתם מתנהלים מיד לאחר העברת הבעלות מבחינת ביטוח? סוגרים טלפונית במקום או מקבלים הצעות לפני הקנייה?

תודה!
בהחלט מומלץ נסיעה בכל סוגי הכבישים - חלקים ומשובשים - כמו גם בכל מנעד במהירויות, ע''מ לראות האם הבלמים, המתלים וההיגוי עושים את תפקידם כראוי.

ברור שקודם כל סיבוב ורק אחרי שהשתכנעת שהרכב מתאים לך נוסעים למכון, ומומלץ אף יותר למוסך שאתה מכיר ויש לו היכרות עם סוג הרכב, כך תוכל גם לאתר תקלות במחשב דיאגנוסטיקה ייעודי וגם לקבל במקום הצעות מחיר שרלוונטיות ליישור הקו.

ביטוח - תוכל לנהוג ברכב רק אם המוכר מצהיר שהוא מבוטח לכל נהג.
לגבי הצעת מחיר עבורך - בהחלט ממליץ להכין שיעורי בית גם לפני הקנייה, 7להםעיל את ההצעה המנצחת מיד עם העברת הבעלות.

אל תשכח לבדוק היסטוריית ביטוח באתר הסליקה של חב' הביטוח -
www.infocar.co.il

בוודאי שכל ניסיון התחמקות מגילוי נאות או מניעת בדיקה או נסיעת מבחן חייבים להדליק נורת אזהרה.

כך (בקיצור נמרץ) אני נוהג כיועץ מקצועי,
כך אני ממליץ לכל מי ששאל לעשות, מבלי לוותר על אף שלב בדרך. מחיר הטעות יכול להיות יקר - אל תהסס ללכת ולהמשיך לחפש בכל מצב של אי-שיתוף פעולה.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח בנסיעת המבחן הוא אינטרס של המוכר. מצד שני, סביר לגמרי שיצלם את רשיון הנהיגה שלך ויחתים אותך על איזה מסמך שיחייב אותך במקרה תאונה או עבירת תנועה.

לגבי ביטוח לקראת העברת הבעלות - קנה אותו לפני הביקור בדואר, שכן בלעדיו לא תהיה מבוטח מרגע העברת הבעלות ולא תהיה רשאי לנהוג ברכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד המוכר רוצה או יכול לעשות ביטוח מתאים לכל נהג (ובפרט כשמדובר בנהג צעיר/חדש)  כך שיתכן שלא תוכל לעשות נסיעת מבחן על הרכב לפני רכישתו.

חובה לקבל הצעות ביטוח לפני הרכישה, זה גם חלק מהותי מהעלויות הקבועות הכרוכות באחזקת הרכב, ועליך לדעת בפנימה אתה עומד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

לפני 6 שעות, sperial כתב:

לגבי ביטוח לקראת העברת הבעלות - קנה אותו לפני הביקור בדואר, שכן בלעדיו לא תהיה מבוטח מרגע העברת הבעלות ולא תהיה רשאי לנהוג ברכב.

אתה מתכוון לסגור את הביטוח לפני שאני קונה את הרכב? אם אני מתקשר ביציאה מהדואר, אחרי העברת הבעלות וסוגר את הביטוח אני לא אהיה מבוטח מאותו הרגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבל הצעות ולהחליט איזה הצעה תקח - על מנת שתוכל לרכוש את הביטוח מיד עם השלמת הרכישה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...