Jump to content

waxd8

 • הודעות

  76
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של waxd8

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. תודה לכולם! אתה מתכוון לסגור את הביטוח לפני שאני קונה את הרכב? אם אני מתקשר ביציאה מהדואר, אחרי העברת הבעלות וסוגר את הביטוח אני לא אהיה מבוטח מאותו הרגע?
 2. שלום לכולם, אני מקווה להיפגש עם מוכר פרטי בימים הקרובים. מה כדאי לבדוק בנסיעת מבחן בקנייה של רכב יד 2 - אתם מבקשים לצאת איתו לכביש מהיר או עושים סיבוב זריז באיזה חניון? איך זה עובד מבחינת ביטוח? אני צריך לבדוק שיש לו ביטוח לנהג מזדמן? זה תופס על נסיעת מבחן? מתי אתם מבקשים את הנסיעה - לפני או אחרי הבדיקה במכון? אם המוכר לא מסכים הייתם פוסלים את הרכב? בנוסף, איך אתם מתנהלים מיד לאחר העברת הבעלות מבחינת ביטוח? סוגרים טלפונית במקום או מקבלים הצעות לפני הקנייה? תודה!
 3. זה עניין של כמה שקלים או סכום משמעותי? רכב עם ירידת ערך של 10% בשנה יירד ב-0.83% או יותר בגלל מעבר השנתונים?
 4. אהלן, מקווה שזה לא שאלה מפגרת אבל אם מה קורה למחירי רכבים משומשים לפי מחירון לוי יצחק/יד2 בעוד 4 ימים? הכל יורד בבת אחת? בפן הפרקטי, אם מציעים לי היום רכב 2019 לפי מחירון, כדאי לי לחכות ל-1/1 והמחיר שלו יירד? תודה לעונים!
 5. אהלן, מתעניין ברכישת פריוס, 2017, 50K קמ, היסטוריית הטיפולים בטויוטה כמו שעון, דוח עבר ביטוחי מראה ירידת ערך של 4% - רצ"ב + חשבונית תיקון התאונה מטויוטה. כמה שאלות: מגן אחורי = טמבון? מה זה כיסוי רצפה אחורי? הסכומים בחשבונית התיקון - 18,600 שח ובדוח עבר ביטוחי - 30,000 שח לא אמורים להיות זהים? מה זה אומר? הכי חשוב - מה המשמעות של התיקונים וירידת הערך, הייתם קונים או פוסלים? (הוא מבקש מחירון) תודה!
 6. waxd8

  רכב עם ירידת ערך

  מסתבר שהוא קנה את הרכב לפני 5 חודשים אז זה השינוי. תודה לכולם!
 7. waxd8

  רכב עם ירידת ערך

  אולי שאלה מפגרת אבל בבדיקה יגלו אם הרכב נפגע בטיחותית? בנוסף, הוצאתי עכשיו דוח סליקה והוא שונה בשורות העליונות מהדוח שהוא שלח לי ולא מופיע שינוי מספר רכב שסימנתי באדום מה זה אומר? הדוח שלי הדוח שלו
 8. waxd8

  רכב עם ירידת ערך

  הוא מבקש לפי מחירון משוקלל של לוי יצחק ומול המחירון המשוקלל של יד 2 נמוך ב-6% (בשתי המחירונים כולל ירידת הערך) אבל מה שיותר חשוב זה האם הרכב נפגע בטיחותית או מה הסיבה שהוא יספוג ירידת ערך לצמיתות?
 9. waxd8

  רכב עם ירידת ערך

  הרכב עלה על הכביש ב-12.2016 והתאונה קרתה ב-9.2017 לא יודע אם זה אומר משהו אבל נראה לי קצת מוזר שבדוח שמאי מצויין שערך הרכב 120K אחרי פחות משנה שהוא על הכביש, זה לא היה אמור להיות גבוה יותר? לגבי ירידת הערך, זה אומר שמחיר הרכב אמור להיות נמוך ב-4% מהמחירון אם אני קונה עכשיו וכשאמכור בעתיד (בעצם עד סוף ימיו)? אם כן, זה לא אומר שהרכב נפגע בטיחותית ולכן סופג ירידה לצמיתות? (ממה שאני רואה שתוקן או הוחלף חשבתי שלא אבל קטונתי...) הייתם פוסלים את הרכב?
 10. אהלן, דיברתי היום עם בחור שמוכר פריוס, הוא שלח לי מייד את את כל היסטוריית הטיפולים, ודוח עבר ביטוחי (אני אוציא גם בעצמי). הרכב מטופל בטויוטה ללא בעיות אבל לטענת המוכר הרכב עבר תאונת חנייה והחליפו לו דלת + פגוש אחוריים ותיקנו כנף + קשת / בית גלגל פנימי לכנף א.שמאלית. בנוסף נפסקה ירידת ערך של 4%. מה המשמעות של התיקונים וירידת הערך? בנוסף, ברישיון של הרכב רשום בעלים קודמים 01 ומהמסמכים שהוא שלח לי נראה שהיד הראשונה הייתה פרטית אבל יש איזה דרך לדעת את זה דרך הרישיון בלבד? תודה!
 11. תודה חברים! חסכתם לי זמן וכאב ראש! באופן מפתיע הבחורה לא חזרה אלי (והמודעה עדיין מפורסמת, ב-2,000 שח פחות...) אחרי שמיום שישי היא אמרה שהיא תצלם לי כשתרד לרכב... איזה עוד אופציות יש לחפש רכב חוץ מיד 2 ומעקב אחרי הזדמנויות מטרייד אינים? מה קורה ב-30 יום האלה? נרשמת הערת אזהרה או משהו שמגן עליי?
 12. תודה חברים! מחכה שהיא תשלח מחר בבוקר ונראה אם נתקדם יש לי דרך לדעת אם הרכב "טופל" מבחינת קילומטראז? סליחה על הצעירות... מה הפרוצדורה במקרה כזה מבחינת העברת בעלות? מן הסתם היא תגיד שהיא צריכה קודם את ההעברה כדי להסיר את השיעבוד לא? שכחתי לציין... פריוס
 13. מה המשמעות אם הרכב משועבד?
×
×
 • תוכן חדש...