Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב ליסינג

autoauto
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפול"ש - הבחירה בטויוטה לא רעה לכעצמה, אבל לדעתי כדאי לשקול שוב את הבחירה עם שינוי קטן בצורת החשיבה.

קיים הבדל משמעותי בבחירת רכב פרטי ובבחירת רכב ליסינג תפעולי. 

ההבדל הגדול הוא שברכב פרטי אתה אחראי על מכירת הרכב ולכן הסעיפים כמו מוניטין, אמינות, שמירת ערך וכו' הם מאוד משמעותיים.

לעומת זאת כשבוחרים רכב ליסינג, הסעיפים הנ"ל פחות חשובים ודווקא פרמטרים כמו נוחות נסיעה, מרחב פנימי וכו' עולים בסדרי עדיפויות.

כתוצאה אתה רוצה שאנשים "מעזים" לקבל בליסינג רכבים (מצוינים) שבחיים לא היו קונים באופן פרטי. ובצדק. 

במקרה שלך, אם ההחלטה ללכת על קורולה נובעת מחיסכון בדלק/שווי שימוש, אני יכול להבין. אם כי במקרה הזה כנראה שהייתי מעדיף את יונדאי איוניק שלדעתי מוצלחת יותר ומרגישה יותר מתקדמת בדגם המעודכן.

אם לא, שווה לך לחשוב שוב לגבי הרנו(ים) - כך תמנף את היתרון של ליסינג בצורה מקסימאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהבחירה לא רעה. הקורולה מאוד נוחה, סופגת טוב שיבושים, ריסון טוב, דיי הפתיעה אותי בתחום הזה. זה מה שהוא ציין שהכי חשוב לו ומהבחינה הזאת היא לגמרי עונה על הדרישה.

מצד שני בידוד הרעשים לא מדהים ומערכת המולטימדיה בהתקנה מקומית גרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.1.2021 בשעה 22:36, dorsht כתב:

לדעתי זו טעות.

אתה מקבל רכב מהעבודה, מה אכפת לך מהאמינות?

אתה לא זכאי לרכב חילופי במקרה של תקלה?

שלא נדבר על זה שאני לא יודע מה עברת בקליאו, אבל לא בטוח שזה רלוונטי בכלל.

רכב חלופי גם בליסינג זה קאדר.

החל מדלקן שמתחלף בכרטיס תדלוק, ועד להעברה של כל הדברים מרכב אחד לשני הלוך וחזור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בהנחה שיש לך כרטיס תדלוק במקרה הפחות טוב אתה צריך לקבל החזרים, והחילופי מסריח מסגריות (למרות שתמיד הם נשבעים "אף אחד לא עישן באוטו מעולם" ברכב בן 3 שטחן 100K ק"מ++

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי החזרים זה מציק, כמעט שכחתי שפעם אחת הכרטיס תדלוק הפסיק לתפקד לי באמצע הרכב החלופי.

החלופיים שקיבלתי היו תמיד נקיים ובלי ריח סיגריות, אבל עדיין זה בת'כלס רכב השכרה, רק שהוא צמוד אליך לתקופה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וואי החזרים זה מציק, כמעט שכחתי שפעם אחת הכרטיס תדלוק הפסיק לתפקד לי באמצע הרכב החלופי.

החלופיים שקיבלתי היו תמיד נקיים ובלי ריח סיגריות, אבל עדיין זה בת'כלס רכב השכרה, רק שהוא צמוד אליך לתקופה.

לכך צריך להוסיף את נושא תו החניה האיזורי ופעם, בימים שהיינו נוסעים עם הרכב לעבודה - את נושא רישום מספר הרכב החלופי במאגר הרכבים המורשים להיכנס לחניון...

בשנים האחרונות, רכבים חלופיים שקיבלתי היו שמורים למדי, נקיים ועם 20-30K ק"מ (נירו, אוריס סטיישן ופוקוס טורבו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תו חניה אזורי אני לא מכיר לשמחתי, החניון בעבודה במקום פתיחה אוטומטית היה צריך להקריא באינטרקום שזה רכב חלופי במקום מספר רכב...

בקיצור לגמרי לא כיף גדול

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...