Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לנהג צעיר לפי נסועה בפועל

igor8s
שימו לב! השרשור הזה בן 1239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך בקרוב לחדש ביטוח לרכב שני בבית , כאשר הנהגת הצעירה (והחדשה עם וותק נהיגה של שנה וקצת) שתנהג ברכב מדי פעם היא חיילת המגיעה הביתה בסופי שבוע בלבד במקרה הטוב. הציעו לי אופציה של תשלום לפי קילומטרים כאשר הדבר פועל כך:

- מתקינים ברכב התקן כלשהו - ככה"נ של איתוראן שתפקידו לספור קילמוטרים

- הילדה בכל תחילת הנסיעה תצטרך ללחוץ על כפתור באפליקציה יעודית בטלפון ובסוף הנסיעה ללחוץ שוב לסיום.

המחיר נראה אטרקטיבי אבל אין לי ניסיון  בסידור כזה והייתי שמח לשמוע תובנות מאנשים שיש להם ביטוח מהסוג הזה ויכולים לשתף מניסיונם.

למשל ,הנציגה לא ידעה להגיד מה בדיוק כוללת התקנה - האם זה התקן שמתחבר לשקע OBD?  או שזה התקנה הרבה יותר "רצינית" ? 

מה קורה כאשר הנהג שוכח "לסיים" את הנסיעה בסוף - המונה ממשיך לרוץ ? יש תזכורות או משהו בסנגנון ? נהג הבא /מבוגר שנכנס לרכב יכול לדעת שהנסיעה הקודמת לא נסגרה ?

עריכה אחרונה על ידי igor8s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי התקן פלאג שמתחבר ל OBD. עניין של 10 שניות. 

למיטב ידיעתי אין תזכורת לכיבויי והנהג הצעיר צריך לגלות אחריות ולכבות באפליקציה. במידה ומתחלף הנהג והנהג הצעיר לא ברכב, אז למיטב הבנתי אם הנהג הצעיר לא ברכב, אין לא תהיה צבירת ק"מ שכן בנייד של הנהג הצעיר לא ברכב ולא מתקשר עם ההתקןם OBD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מכלי הרכב שלי מבוטח בביטוח ישיר. ביטוח לנהג צעיר עולה 30 ש"ח ליום ואפשר להפעיל דרך האינטרנט בין השעות 07:00-22:00 - עבור הבן שלי שמגיע הביתה אחת לחודש(ולא תמיד משתמש ברכב) זה מספיק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, meir_gi כתב:

במידה ומתחלף הנהג והנהג הצעיר לא ברכב, אז למיטב הבנתי אם הנהג הצעיר לא ברכב, אין לא תהיה צבירת ק"מ שכן בנייד של הנהג הצעיר לא ברכב ולא מתקשר עם ההתקןם OBD

זה באמת כך ? אם כן זה פיצ'ר סופר חשוב ולמעשה פותר את בעית השכחה.  באיזו חברת ביטוח מדובר במקרה שלך ?

לפני 6 דקות, zvit כתב:

אחד מכלי הרכב שלי מבוטח בביטוח ישיר. ביטוח לנהג צעיר עולה 30 ש"ח ליום ואפשר להפעיל דרך האינטרנט בין השעות 07:00-22:00 - עבור הבן שלי שמגיע הביתה אחת לחודש(ולא תמיד משתמש ברכב) זה מספיק.

מכיר את האופציה, אבל זה מתאים יותר למקרים כאשר השימוש ברכב הוא נדיר למדי (כמו במקרה שלך) או כאשר לא משתלם לשלם לפי קילומטרים (נסיעה רחוקה)

עריכה אחרונה על ידי igor8s
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, meir_gi כתב:

מדובר ב הפניקס

אכן. מותקן אצלי ובעקבות המלצתי גם אצל חבר שלי. הדרישה שהרכב יהיה מבוטח בביטוח מקיף בפניקס (על שם ההורים). אחד היתרונות הוא שאם יש תביעה תחת ביטוח של הצעיר - אז זה נספר עליו ולא משפיע על הביטוח של ההורים.

מתיישב על OBD, ללא שום מורכבות וכלום. יש אפליקציה לנהג וגם להורה שיכול לדעת איפה נסעו, כמה, וכמה עוד נשאר. אפשר לסדר שכל תחילת תנוע מתריע להורה ואם שכח להפעיל - להפעיל מרחוק. אם זה לא נהג יחיד - מאוד מציק.

המחיר לא זול - זה שקל לקילומטר, אבל אם זה למקרים מיוחדים ונדירים - זה שווה. הרכב השלישי (לאספנות גם נהג צעיר הוא לא יקר) הוא ליסינג לכל נהג, אז כפתרון למקרים שהרנו לא זמינה - פתרון מצוין.

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער
  • רעיון טוב! 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@igor8s ממליץ לך לבדוק היטב את כדאיות ההסדר.

בתך בעלת וותק של קצת יותר משנה - זה אומר שלצורכבי יטוח היא אינה נהגת חדשה, אלא צעירה בלבד (אלא אם היא דחויית שירות ומעל גיל 21). לאור זאת הביטוח יהיה הרבה יותר זול מאשר בשנה הקודמת, ההפרש יכול להגיע לאלפי ש"ח. לכן יתכן מאד שאם אתה מביא בחשבון, נניח, 40 ימי נהיגה, שלפי 30 ש"ח ליום הם 1200 ש"ח לשנה, עדיף לשלם תמורת ביטוח רציף ולחסוך את הסיכון של שכחת הפעלת הביטוח בתחילת הנהיגה.

מה שמציין @ליסינג בצער לגבי הרקורד הביטוחי מעניין, כמובן שיש לזה גם צד שני כאשר הצעירה תרצה לבטח רכב משל עצמה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...