Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה תוך פחות משנה בן 40, כמה עוד שנות פוריות צפויות לבת הזוג? (כן אני מכיר את הסיפורים על אלו שנכנסו להריון ספונטני בגיל 63, כמעט כל הנשים בעולם לא כאלו)

אחרי התקופה הזו זה בכל מקרה לא משנה אם תעשה או לא תעשה את הניתוח

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תן לי לנחש, אימוץ בשבילך זה איזה קונספט ששמעת עליו בכמה כתבות בחדשות ואתה יודע שאימצו את סטטיק.

כמה קרוב אני?

בתור התחלה, תצטרך להסיבר לי מי זה (זאת?) סטטיק. שנית, לא אמרתי שיש לי עניין בזה, אבל אם היו מכריחים אותי תחת איומי אקדח לחתום באפסנאות על ילד, כנראה שהייתי הולך על אחד מאומץ. מאז ומעולם הייתי טוב יותר בלתקן דברים מאשר לבנות אותם מאפס, ותינוקות זה קונספט שאני לא מסתדר איתו אפילו אצל אחרים, קל וחומר אצלי בבית. יותר מדי אי-ודאות, וחיל האוויר השאיר אותי עם רגישות גבוהה לרעש. אין לי אשליות לגבי הקלות שבאימוץ, אבל אני גם חושב שיש מספיק ילדים קיימים בעולם שצריכים בית חם, וטוב הייתה עושה האנושות אילו הייתה דואגת להם לפני שהייתה רצה ומולידה עוד 'נסיכים'.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Derish כתב:

היכולת להביא ילדים שימושית לחיי בערך כמו היכולת להסריח מבית השחי או לגדל שיער על הפנים. אלו שלושה כישורים שהייתי שמח לשלם כמה גרושים ולהיפטר מהם, משום שביומיום הם רק גוזלים ממני זמן, כסף ופנאי מנטלי.

אם אעבור מהפך אישיותי ואחליט להיות אבא, סביר להניח שזה יהיה בעקבות פגישה עם מישהי שכבר יש לה ילדים. לחלופין, אופציית האימוץ של ילד בוגר יחסית תמיד נראתה לי יותר אטרקטיבית מאשר לייצר תינוקות משלי.

אם הייתה לך בת זוג ושניכם לא בקטע של ילדים (ואמצעי מניעה) ניחא, אבל אתה רווק. מה הקטע? נמאס לך לנקות את הכתמים מהספה? שים מגבת. נראה לי אקט קיצוני מידי לחתוך את הצנרת כי החלטת שלא מתחשק לך ילדים.  

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Derish כתב:

בתור התחלה, תצטרך להסיבר לי מי זה (זאת?) סטטיק. שנית, לא אמרתי שיש לי עניין בזה, אבל אם היו מכריחים אותי תחת איומי אקדח לחתום באפסנאות על ילד, כנראה שהייתי הולך על אחד מאומץ. מאז ומעולם הייתי טוב יותר בלתקן דברים מאשר לבנות אותם מאפס, ותינוקות זה קונספט שאני לא מסתדר איתו אפילו אצל אחרים, קל וחומר אצלי בבית. יותר מדי אי-ודאות, וחיל האוויר השאיר אותי עם רגישות גבוהה לרעש. אין לי אשליות לגבי הקלות שבאימוץ, אבל אני גם חושב שיש מספיק ילדים קיימים בעולם שצריכים בית חם, וטוב הייתה עושה האנושות אילו הייתה דואגת להם לפני שהייתה רצה ומולידה עוד 'נסיכים'.

סטטיק זה החצי היותר הגיוני מהצמד סטטיק ובן אל תבורי, כנראה הדמות הכי מפורסמת בישראל שמדבר בפתיחות על כך שהוא מאומץ.

אני חוזר על מה שאמרתי, אתה מסתכל מבחוץ ומרחוק על הקונספט של אימוץ, אין שום קשר, אבל שום קשר, בין מה שכתבת פה לבין המציאות.

לתקן דברים מאשר לבנות מאפס? יש דברים שכמעט בלתי אפשר (ובגילאים מסוימים ממש בלתי אפשרי) לתקן.

תינוקות זה קונספט שאתה לא מסתדר איתו, אבל אצל הרבה ילדים מאומצים יש עיכוב התפתחותי כזה או אחר, ככה שאתה יכול לחתום על ילד, ובפועל לקבל תינוק כלוא בגיל של ילד, ואפילו בוגר.

רגישות גבוהה לרעש - היכולת לייצר רעש גדלה ככל שהילד גודל, ואצל ילדים מאומצים זה לא שונה. לילדים בני כמה שנים יכולת לייצר לא פחות רעש מאחיהם הקטנים בני הכמה חודשים.

יש לי חדשות בשבילך, כשהילד כבר מקבל בית חם ומשפחה אוהבת, לא נגמרים הצרכים שלו, והם נוטים לחפש משהו חסר, שבד"כ הם אפילו לא יודעים להצביע עליו.

בניגוד אליך אני הייתי שם, ההורים שלי אימצו בן ובת (אחים ביולוגיים אחד של השנייה), וממש לא בגילאים בוגרים (3-4), אנחנו עברנו את כל התהליך כולל הייעוצים המיוחדים למשפחות מאמצות. ומעבר לזה ראינו את הכל בעינינו עצמנו.

אגב סוף הסיפור לא כזה נחמד, מסתבר שנציגי המדינה שיקרו במצח נחושה, ולאחר שהאימוץ כבר היה לכאורה סגור בבית המשפט לענייני משפחה, פתאום הסתבר שהאמא לא ב-ד-י-ו-ק ויתרה עליהם, ולא ב-ד-י-ו-ק חתמה על המסמכים, ופתאום היא רוצה אותם וכו'.

לא יודע מה קרה איתם מאז (בהוראת בית משפט שינו את השמות שלהם).

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע, רוצה שאספר לך כמה סיפורי זוועה ממשפחות גרעיניות שאני מכיר? או שאולי נכניס את הסרגלים בחזרה לקלמר וניתן לדיון להירגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב סיפורי זוועה, אני מדבר איתך שאתה רוצה לתקן ילד מאומץ (שמהניסיון של בעלי המקצוע שפגשתי לצערי יותר מדי כאלה) זה קרוב לבלתי אפשרי, ואז אתה מספר שאתה עוד תעשה את זה עם ילד בוגר, שאצלם זה כמעט ולא קיים.

ואת כל זה אתה מתרץ בסיבות שהמציאות היא 180 מעלות ממנה.

ואם מישהו ייקח עצה ממך על סמך ה"הצעות" או ה"רעיונות" שלך בשרשור הזה הוא יצטער מאוד מאוד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SchnitzelLova כתב:

רק אם אתה מצטרף. 

אותך אישית הזמנתי לבירה כבר 4-5 פעמים, ואפילו זה לא קרה.

לאמץ אותך זה קצת הארד קור. בוא, תסיים תואר, אחר כך נדבר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Derish כתב:

בתור התחלה, תצטרך להסיבר לי מי זה (זאת?) סטטיק.

זה מידע נסתר רק אנשים עם ילדים מכירים.

מגיע בעסקת חבילה עם מדבקת "אבא פגום" לאוטו, בדיחות אבא וקונדום פג תוקף בארנק (שהפעם אתה כן הולך להשתמש בו).

לפני 56 דקות, יבגניפ כתב:

לאמץ אותך זה קצת הארד קור. בוא, תסיים תואר, אחר כך נדבר.

קודם תאמץ אותו, ואז תשלם לו על התואר. אין גם וגם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקל את זה בתור אלהורי.
מכיר כמה אנשים שעברו את זה. זה עולה 10000 ש"ח בארץ. זה ניתוח הפיך, אבל לא חושב שיעשו את הניתוח ההפוך בארץ. 
מצד שני - אתה לא נהיה עקר. האשכים מייצרים זרע. אם תרצה ילדים בעתיד, ניתן לשאוב זרע. זה יותר טוב מהקפאה, כי איכות הזרע יורדת בהקפאה.

הדבר הזה מבטיח לך שלא תכניס מישהי להריון והיא תרצה לשמור את הילד - ואז תצטרך לשלם מזונות לילד עד גיל 18. לא שילד לא צריך מזונות. אבל אפשר למנוע את אי הנעימות הזו. כלומר - אתה אחראי על הרביה שלך ולא מוסר את השליטה של זה למישהי שבטעות תשכח לקחת גלולה ושאר ירקות. זו אחריות אישית אם אתה לא רוצה להביא ילדים. וזה די מקובל בארצות פחות פרמיטיביות מישראל.
בנוסף, גלולות זה חרא. יש תופעות לוואי ונזק לנשים. לא הייתי רוצה שבת הזוג שלי תיקח גלולות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אל-הורי, בת הזוג שלי דיי כמוני, לא רוצים ילדים, לא נהנים מהמחשבה/רעיון.

אני אהיה בן 40 ביוני, בת זוגתי בת 32 עוד חודש,

כרגע היא עם גלולות..

חשבנו שבת הזוג שלי תיקח שנה הפסקה לנקות את הגוף אבל זה ירד מהפרק (היא קובעת, גוף שלה, החליטה שלא..) 

מעולם לא חשבתי על וסקטומי, אנחנו פשוט דואגים להקפיד על נושא הגלולות/אמצעי מניעה והכל טוב טפו,טפו,טפו

לא יודע אם הייתי הולך על זה..

מה שכן, יש לא מעט שיח על זה בקבוצת האל-הוריים בפייס, כמה וכמה אנשים עברו את זה, לדעתי בארץ, אתה יכול להצטרף כדי לשאול שם.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה:

מה בדיוק חשוב לכם בלהגדיר את עצמכם בתור "אל הורי"

זאת אומרת כול העיניין הזה של ההגדרה זה משהו שאני לא מבין, כאילו למה לשים על עצמך תווית?

ויש הרי הרבה תוויות, אל-הורי, א-רומנטי וכו' . לא מובן לי הרצון להדביק על עצמך תווית שבתכלס יכולה להשתנות מתישהו.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

קודם תאמץ אותו, ואז תשלם לו על התואר. אין גם וגם.

שמע, אימוץ נשמע כמו הימור רציני אם הילד יהיה מוצלח או לפחות נורמלי.

במקרה הזה אין הימור. בעיה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

יש לי שאלה:

מה בדיוק חשוב לכם בלהגדיר את עצמכם בתור "אל הורי"

זאת אומרת כול העיניין הזה של ההגדרה זה משהו שאני לא מבין, כאילו למה לשים על עצמך תווית?

ויש הרי הרבה תוויות, אל-הורי, א-רומנטי וכו' . לא מובן לי הרצון להדביק על עצמך תווית שבתכלס יכולה להשתנות מתישהו.

הכל יכול להשתנות. אבל אישית, אני לא רוצה להביא ילדים לעולם. בטח לא לגדל אותם פה.
לכן אני מגדיר את עצמי כך. אני לא מעוניין לצאת עם מישהי שרוצה ילדים, כי הקשר הזה לא ילך לשום מקום.

• אהבתי 1

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...