Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אז תשתדל להסתובב בחברת אנשים שלא שופטים אותך לפי הרצון שלך להתרבות. תאמין לי, בוודאות יש לא מעט אנשים גם פה בשיטהול קאנטרי שלנו שלא ממש אכפת להם מה אתה רוצה לעשות עם הגנים שלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי אישית מה אנשים חושבים. אם שואלים אותי, אני לא מסתיר את זה.
לא תמיד אפשר לשלוט על הסביבה שאתה נמצא בה. כמו למשל במסגרת של עבודה, או משפחה. נשים במיוחד מאוד מושפעות מזה. 

יש אנשים שנישלו אותם מהצוואה או שניתקו איתם קשר. אתה פשוט לא מודע לבעיות שאלהורים יכולים להתקל בהן *בישראל*.
בדיוק כמו שבתור גבר אני יוצא חופשי לרוץ בלילות אבל נשים חושבות פעמיים לפני.

• מעניין 1

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, fizban כתב:

נשים שלא רוצות ילדים נתפסות כנשים שרוצות רק סקס, או לא שפויות או שחושבים ש"יעבור להן".

גם גברים שלא רוצים ילדים נתפסים באותה צורה. תצהיר באפליקציית היכרויות שאתה לא רוצה ילדים, ותראה כמה פניות תקבל.

אז אצלי זה על בסיס "אם לא שואלים אותי, אני לא אומר".

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתקרב לבחורה שלא רוצה ילדים. לדעתי זה מצביע על בעיה נפשית כלשהי. אבל לא הייתי תוקף אנשים כאלה. הייתי פשוט חותך מגע. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמנם אף אחד לא ינסה לאנוס אותך בסמטה חשוכה כי אתה לא רוצה ילדים אבל נכון, אלה החיים.

אנשים מסויימים יעשו לך בעיות כי אתה לא רוצה ילדים, אחרים יעשו לך בעיות כי אתה רוצה לנסוע בשבת, אם אתה שחור יעשו לך בעיות, אם אתה ערבי יעשו לך בעיות, לא חסר דברים שיגרמו לאחרים לעשות לך בעיות.

לא כולם חווים את החיים שלהם באותה צורה וזה לא הולך להשתנות מתישהו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SchnitzelLova כתב:

בצדק. אני לא הייתי מתקרב לבחורה שלא רוצה ילדים. וכן לדעתי זה מצביע על בעיה נפשית כלשהי. (גם אצל גברים) 

😂🤣

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

בוא נאמר בכנות, כל מה שהופנה כלפיך לא נובע בגלל שאתה החלטת X או החלטת Y.

אם היו לי רגשות, הם היו נפגעים עכשיו.

לפני כשעה, itaysamurai כתב:

אז כן, זה יכול להעליב, זה יכול לייצר תגובות נגדיות מועצמות יותר ואם נניח בן השיח היה אומר "תקשיבו, לא מתאים לי ילדים, פשוט ככה", השיחה היתה נסתמת יותר מהר מטיעונים שכנגד. ואז דריש ושות' גם היו אוכלים פחות ביף מהסביבה. win win, לא?

אני לא חושב שמישהו מאיתנו פה משייך את עצמו לתנועות האלה או מנסה לשכנע אחרים לעבור אל הצד האפל, ועדיין האנטגוניזם מגיע.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, fizban כתב:

אז מה אתה רוצה לומר זה?

שאתה (ואני, וכולם) לא מיוחד בגלל הקשיים שאתה חווה בעקבות הבחירות שלך בחיים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי כך.
מה שאמרתי הוא שקשה להבין בעיות של אחרים אם אנחנו לא באותה סירה איתם.

• רעיון טוב! 2

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Derish כתב:

אם היו לי רגשות, הם היו נפגעים עכשיו.

אין צורך להיפגע, אני לפחות, Couldn't care less, אם תבחר להביא או לא להביא ילדים, לאמץ או לגדל עציץ.

מה שמקפיץ פה אנשים זה הדברים שאתה כותב שלא נוגעים ישירות להחלטה שלך. ואותם אתה כותב בלי שמץ של הבנה, זורק איזה טקסט שנראה לך מגניב או משהו.

ואז אתה מתפלא שאתה מקבל backlash על הדברים האלה בדיוק, לא על החלטה X או החלטה Y.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Derish כתב:

אני לא חושב שמישהו מאיתנו פה משייך את עצמו לתנועות האלה או מנסה לשכנע אחרים לעבור אל הצד האפל, ועדיין האנטגוניזם מגיע.

אני שואל שוב: איפה ראית אנטגוניזם שחורג מגבולות הגזרה הרגילים של קארספורום?

כמעט כל המגיבים כאן הם קבועים וכולנו פוצים חראות ב99.9% מהשרשורים.

מה השוני הגדול?

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Derish כתב:

אישית אין לי שום אנטגוניזם כלפי הבחירה שלך. תחייה כפי שאתה רואה לנכון. מה שאותי הקפיץ זה שבחרת להטיל מום בגופך. זה היה נראה לי אקט קיצוני מידי. הייתי צריך לרסן את עצמי יותר טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, SchnitzelLova כתב:

אני לא הייתי מתקרב לבחורה שלא רוצה ילדים. לדעתי זה מצביע על בעיה נפשית כלשהי. אבל לא הייתי תוקף אנשים כאלה. הייתי פשוט חותך מגע. 

מה רע בבחורה כזו, ולמה זה מעיד בהכרח על בעיה נפשית?

אולי היא פשוטו כמשמעו לא רוצה ותו-לא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

. לצורך העניין, את הקיצור mgtow לא הכרתי לפני שהוזכר כאן לראשונה לפני ימים, והלכתי לחפש. 

Same here.

ואז מצאתי כמה הסברים. כשהגעתי להסבר שבסרטון, הבנתי שזה פשוט גברים שמפחדים מנשים. 

אולי התוצאה היא אותה תוצאה, אולי הם גם צודקים, אולי הדרך היא נכונה. אבל להציג את עצמם כקבוצה שמבינה יותר מכל אדם ממוצע זאת טעות. הקבוצה, כקבוצה, מפחדת מהמין הנשי.

וזה @Derish, מה שתיוג כחלק מקבוצה עושה. מכליל אותך עם כל השאר.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...