Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, fizban כתב:

לא משנה איך אתה אומר את זה, אנשים מגיבים על זה.  אנשים שלא רוצים ילדים לא מצהירים על כך בפומבי ומנסים לשכנע אחרים במשהו.
במיוחד התגובות הקשות הן כלפי נשים, ולכן הרבה מהן מסתירות את העבודה שהן לא רוצות ילדים.
גבר שלא רוצה ילדים נתפס כילד שלא התבגר, בד"כ.
נשים שלא רוצות ילדים נתפסות כנשים שרוצות רק סקס, או לא שפויות או שחושבים ש"יעבור להן".

היה פה שיח ארוך מאז שהגבתי אבל לעניין ה"למה אתה אומר שאתה אל-הורי" או "מדוע אתה מתייג עצמך ככזה" 
אנסה להתייחס רגע לנושא מהניסיון שלי,

לגבי ההגדרה הזו "של אל-הורי",

אני יודע שאני כזה ועדיין, אני לא הולך בחוצות העיר עם שלט \ קעקוע שאומר שאני לא רוצה ילדים.
אני כן יודע לומר שכמות הפעמים ש"נכנסו לבת הזוג שלי לרחם" עם אמירות כמו "יעבור לך" ו-"את לא יודעת מהי אהבה והקרבה כי אין לך ילדים" 
כולל כמה נשים חכמות במיוחד שקבעו שבת הזוג שלי היא אדם פגום מנטלית כי היא לא רוצה עוללים והחליטו לנסות לעשות לה שיימינג בלי ששמו לב בכלל, 

היא כמות לא מבוטלת, במיוחד של כל מיני אובר-חוכמים שחושבים שמעניין לבת-זוגתי ולי את הת** מה דעתם על ההחלטות שלנו בחיים.
בישראל (במיוחד) כל אחד נדחף למה שלא קשור אליו, 
זה נכון, יש מלא אנשים שאינם כאלה,

דווקא בעולם הרכב והמפגשים, פגשתי מלא אנשים נהדרים ששאלו שאלות על הרכב והתעניינו ולא הביעו דיעה לכאן או לכאן על הרכבים שהיו לי /  יש לי,
אנשים שהיו נחמדים והסבירו לי אפילו שהפגנתי חוסר ידע ומצאו דקה להינות מה"ביחד המוטורי" שלנו ב"BIG" קרית-אתא והעבירו איתי ועם חברי שעות של צחוקים וקפה..

עד כאן מכוניות, בנושא משפחה,
עדיין, רוב האוכלוסייה, בטח זו בעלת הילדים (90+% מההיכרות שלי) נוטה לכעוס\לקטר\לחנך\לעוף על אנשים כמוני שבשיחת סלון\על-האש יגידו שלא רוצים צאצאים (וזה לפני שאמרתי שאני אתאיסט 😇), לשמחתי, חבריי כבר נהנים לדבר איתי על זה ולא מחפשים לפגוע ולא מעירים הערות.

אז כן, אל-הורות היא קטע אמיתי מאוד ונפוץ מאוד בכל העולם, 
שוב, בפן האישי שלי לא הייתי הולך להליך פולשני (אין פה פחד, אני מגיע ממשפחה של שני הורים עובדי חדר ניתוח.. פשוט כך אני חושב\מרגיש) - אבל אני לחלוטין יכול להבין את פות"ש.

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון התפתח למקומות אחרים ואני נשארתי עם שאלות וסקטומי:

1. אם חותכים את הצינור, נשארת שפיכה של נוזל כלשהו?

2. אם עדיין יש זרע באשכים, לאן הוא מתנקז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נשארת שפיכה של נוזל הזרע רק בלי הזרע. הנוזל מיוצר בערמונית ומתערבב עם הזרעונים בדרך החוצה. החיתוך הוא רק של צינוריות הזרע אז השפיכה תיראה אותו הדבר ובאותה הכמות.
2. זרעים שלא נעשה בהם שימוש והם פגי תוקף נספגים חזרה לרקמת האשך. אם זה לא היה קורה, ביצים כחולות היו בעיה אמיתית ולא משהו שמשמש לסחיטה רגשית של בנות עשרה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Super_T כתב:

עדיין, רוב האוכלוסייה, בטח זו בעלת הילדים (90+% מההיכרות שלי) נוטה לכעוס\לקטר\לחנך\לעוף על אנשים כמוני שבשיחת סלון\על-האש יגידו שלא רוצים צאצאים (וזה לפני שאמרתי שאני אתאיסט 😇

זה נכון לגבי כל מי שנתפס חריג בעיני הרוב - אתאיסט, צמחוני, גיי*, רוסי שלא שותה אלכוהול, גבר שלא מתעניין בכדורגל.

אנשים חסרי ביטחון בבחירות שהם עשו, רואים מישהו שבחר אחרת וזה טוב לו, אז זה שהבחירה שלהם אולי לא נכונה, והם מנסים בכל הכח להגן עליה.

*לא אמרתי שלהיות גיי זאת בחירה, אבל במקרה הזה בחירה יכולה להיות או לצאת מהארון או להישאר בתוכו. לא סתם יש סתיגמה על זה שההומופובים הכי גדולים הם הומוסקסואלים/דו מיניים בסתר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיקים/קות אותי כל אלה שכשמבינים שאין לנו ילדים, מתעקשים על זה שיש בעיה פיזית שאנחנו מסתירים ולא רוצים לדבר עליה...

מתחילים להציע פתרונות של כל מיני רופאים שהם שמעו עליהם או אימוץ...

לא מוכנים לקבל את זה ש"לא רוצים ילדים".

מזל שכבר הגענו לגיל שהנושא לא רלוונטי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כינוי כמו באגירה ברור שמכווינים אותך לאימוץ, פשוט תגיד שיש לך כבר מוגלי אחד ששמת בלהקת זאבים שישמרו עליו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 19.11.2020 בשעה 12:51, Super_T כתב:

בישראל (במיוחד) כל אחד נדחף למה שלא קשור אליו

זאת התרבות שיש פה ואין מה לעשות חוץ מלעבור למדינה אחרת או לנסות לשנות את זה בכך שאתה לא מתנהג ככה ומנחיל את זה לדור הבא.

זה קורה בכל מקום ובכל נושא. אנשים יחשבו שאתה לא בסדר כי אתה לא רוצה ילדים וגם אתה לא בסדר כי יש לך בבית מכונת קפה ב5000 שקל "מה נס קפה עם חלב עמיד לא מספיק טוב לך?" או שאתה נוסע ברכב ספורטיבי מתוצרת איטליה/צרפת "אני מבין שאתה אוהב לזרוק כסף לפח" או שהחלטת לשפר רכב אספנות "המהנדסים מתהפכים בקברם, זה חילול הקודש" או שקנית דירת 2 חדרים בלב תל אביב "במחיר הזה קונים פנטהאוז בפתח תקווה" או שאתה רוכב על אופנוע "הנה בן אדם שנמאס לו מהחיים". לא חסר.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2020 בשעה 16:38, שביט כתב:

שלום

האם יש כאן אנשים שעברו את אחד מההליכים הנ"ל?

המלצות, דיס המלצות, טיפים, מסקנות, השגות, צחוקים, דאחקות וירידות חופשי, כאן או בפרטי- רוצו

תודה מראש

ראיתי את השאלה כבר כאשר פורסמה, אך לא עניתי מאחר ואז עדיין לא הייתי בטוח בדבריי.

קח בחשבון שגם לאחר הביצוע הניתוח, אתה עדיין פורה מאחר ועדיין יש נוזל זרע בצנרת.

למיטב זכרוני, לוקח מספר חודשים עד שכל הזרע נפלט מהצנרת ורק מאותו רגע אתה עקר/ לא יכול להכניס להריון.

בעקרון לא אמור להיות ניתוח מסובך, אך אתה נושא בעלויות (אינו מכוסה ע"י קופ"ח/ ביטוח בריאות).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...