Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, fizban כתב:

לא טענתי כך.
מה שאמרתי הוא שקשה להבין בעיות של אחרים אם אנחנו לא באותה סירה איתם.

נכון. לא רק קשה אלא לפעמים בלתי אפשרי. אבל כדי להיות אדם חיובי לא צריך להבין בעיות של אחרים אלא פשוט להשתדל לא לשפוט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 50 דקות, fizban כתב:

לא משנה איך אתה אומר את זה, אנשים מגיבים על זה.  אנשים שלא רוצים ילדים לא מצהירים על כך בפומבי ומנסים לשכנע אחרים במשהו.
במיוחד התגובות הקשות הן כלפי נשים, ולכן הרבה מהן מסתירות את העבודה שהן לא רוצות ילדים.
גבר שלא רוצה ילדים נתפס כילד שלא התבגר, בד"כ.
נשים שלא רוצות ילדים נתפסות כנשים שרוצות רק סקס, או לא שפויות או שחושבים ש"יעבור להן".

אני מקבל תגובות דומות כשאני אומר שאם הייתי יודע מה זה להיות אבא, לא הייתי עושה ילדים.

אני לא מפזר את זה מול כל אחד ברחוב, צריך שיהיה קונטקסט וקהל נכון, ובכ"ז הרבה פרצופים מתעקמים.

מי שאני לא בא לו טוב, יכול ללכת לה*****.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SchnitzelLova כתב:

אישית אין לי שום אנטגוניזם כלפי הבחירה שלך. תחייה כפי שאתה רואה לנכון. מה שאותי הקפיץ זה שבחרת להטיל מום בגופך. זה היה נראה לי אקט קיצוני מידי. הייתי צריך לרסן את עצמי יותר טוב. 

אתה מרגיש אותו הדבר כלפי קשירת חצוצרות?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Benor כתב:

מה רע בבחורה כזו, ולמה זה מעיד בהכרח על בעיה נפשית?

אולי היא פשוטו כמשמעו לא רוצה ותו-לא? 

לא מומחה ולא פסיכולוג, אבל לדעתי זה מראה על קושי לתת טיפול, קושי לקחת אחריות, קושי להעניק אמפתיה, קושי לתת לעוד מישהו מקום בחיים שלה. אני לא הייתי רוצה לחיות עם בחורה כזאת. מצד שני כל הכבוד שהן מציינות את הדברים האלה מראש זה חוסך המון זמן ואנרגיה.

לפני 7 דקות, nitch כתב:

אתה מרגיש אותו הדבר כלפי קשירת חצוצרות?

כן. אני מרגיש ככה לגבי כל פעולה קיצונית שלא נובעת ממצוקה רפואית. בסקאלה בין יחסי מין לא מוגנים <------------------->  קשירת חצוצרות יש הרבה מאוד אפור. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל היא נותנת לך מקום בחיים שלה, לא? זה שהיא לא רוצה לתת מקום בנוסף לתינוק זה אותו הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SchnitzelLova כתב:

לא מומחה ולא פסיכולוג, אבל לדעתי זה מראה על קושי לתת טיפול, קושי לקחת אחריות, קושי להעניק אמפתיה, קושי לתת לעוד מישהו מקום בחיים שלך. אני לא הייתי רוצה לחיות עם בחורה כזאת. מצד שני כל הכבוד שהן מציינות את הדברים האלה מראש זה חוסך המון זמן ואנרגיה.

מה שאתה אומר אפשרי גם לאנשים שרוצים ילדים.
אני מכיר  אלהורים שמגדלים בעלי חיים, לוקחים המון אחריות ונותנים המון אהבה.
אני מכיר גם אלהורים שלא מוכנים לגדל עציץ.
ואם קוראים חדשות, רואים גם הורים מתעללים בילדים שלהם, או רוצחים אותם. כך שאין ערובה לכלום.

• רעיון טוב! 1

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

אבל היא נותנת לך מקום בחיים שלה, לא? זה שהיא לא רוצה לתת מקום בנוסף לתינוק זה אותו הדבר?

יש לתת מקום ויש לתת מקום. 

לפני 9 דקות, fizban כתב:

או ברית מילה?

ברית מילה זה מעורפל. מצד אחד מדובר בהטלת מום. אין ויכוח. מצד שני ברית מילה לא מונעת מאדם לתפקד במיטה. זה כמו מגביל מהירות במכונית. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאי אפשר לבטל את מגביל המהירות הזה וגם לא יודעים מה (ואם) מפסידים.
חסינת צינור זרע לא עושה אותך עקר. אתה עדיין יכול להביא ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, fizban כתב:

רק שאי אפשר לבטל את מגביל המהירות הזה וגם לא יודעים מה (ואם) מפסידים.

נכון. אין ויכוח. אבל עדיין בסקאלה של איבר מין לא נימול <--------------> כריתת פין יש הרבה אפור. ברית מילה נמצאת בחלק האפור. 

לפני 7 דקות, fizban כתב:

ואם קוראים חדשות, רואים גם הורים מתעללים בילדים שלהם, או רוצחים אותם. כך שאין ערובה לכלום.

מסכים ב-100%. 

לפני 9 דקות, fizban כתב:

אני מכיר  אלהורים שמגדלים בעלי חיים, לוקחים המון אחריות ונותנים המון אהבה.

קראתי על נשים אל-הוריות שנגעלות ממראה של ילדים, נגעלות מבכי ועוד הרבה דברים. אז יופי שהיא "אמא לכלב" בתל אביב, אבל מישהי שלא מסוגלת להפגין אמפתיה לבן אנוש במצוקה (ילד) זו לא מישהי שהייתי רוצה בחיים שלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SchnitzelLova כתב:

ברית מילה לא מונעת מאדם לתפקד במיטה.

גם וסקטומיה לא מונעת את זה, להפך. זה משחרר עקבות וגורם לך לתפקד באופן הרבה יותר חופשי, כי אתה לא צריך לחשוב בכל רגע על כל טיפת זרע שעלולה להיפלט לך והאם כבר שמת את הקונדום או לא, או שאולי בכלל שכחת אותו באוטו, או שנשאר לך רק אחד אבל אתה רוצה להישאר ללילה ולעשות עוד סיבוב בבוקר... בקיצור, לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל פגעת לעצמך בצנרת. ובשביל לתקן צריך לעשות ניתוח נוסף שלא ברור אם בכלל יחזיר את הצנרת לעבודה. אני הייתי טורח לשים קונדום וזהו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קונדום גם פוגע בהנאה, שלך ושל האישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SchnitzelLova כתב:

קראתי על נשים אל-הוריות שנגעלות ממראה של ילדים, נגעלות מבכי ועוד הרבה דברים. אז יופי שהיא "אמא לכלב" בתל אביב, אבל מישהי שלא מסוגלת להפגין אמפתיה לבן אנוש במצוקה (ילד) זו לא מישהי שהייתי רוצה בחיים שלי. 

לא כולן כך. זו הנקודה שלי. יש נשים אלהוריות שמתות על ילדים, אפילו גננות. יש אלהוריות שהן דודות מגניבות וחולות על האחיינים שלהן.
לא שאני בא לשכנע אותך לצאת עם אלהורית. עדיף שלא. כך לי ישאר יותר מבחר. :)

לפני 3 דקות, SchnitzelLova כתב:

אבל פגעת לעצמך בצנרת. ובשביל לתקן צריך לעשות ניתוח נוסף שלא ברור אם בכלל יחזיר את הצנרת לעבודה. אני הייתי טורח לשים קונדום וזהו. 

שוב, למה לתקן? את החלטת שאתה כן פתאום רוצה ילדים, ניתן לשאוב זרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Derish כתב:

והאם כבר שמת את הקונדום או לא, או שאולי בכלל שכחת אותו באוטו, או שנשאר לך רק אחד אבל אתה רוצה להישאר ללילה ולעשות עוד סיבוב בבוקר

כן אבל זה תקף רק לבת זוג קבועה שיודעת שעשית את התהליך. לא למצבים יותר... זמניים

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...