Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנעת הרכב עם אפליקציה

Yaniv_T
שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הציעו לי לקנות מכשיר קטן שמתחבר לרכב ודרך אפליקציה ייעודית אפשר לעשות הרבה דברים:

להניע ולכבות את הרכב

להרים ולהוריד שמשות

לנעול לפתוח דלתות 

מעקב gps וכול מיני נתונים על הרכב.

זה עולה באזור ה3500 שקל.

לדעתכם המחיר סביר לדבר כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1. באיזה מכשיר מדובר? שים לינק, אולי יש מתחרים זולים יותר.

2. המכשיר מצריך חיבור סלולארי? כדאי לקחת בחשבון שזו עלות חודשית נוספת.

3. והכי חשוב - האם צבר התכונות האלה באמת שוות לך 3500 ש״ח?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי לא מוצא צורך באף אחד מהפ'יצרים האלו, בישראל, מעבר לנחמד אם היה אך לא ארגיש בחסרונם. אלו דברים שלמעשה כמעט כל יצרן רכב מציע כיום, רק לא בישראל כמובן. מעבר לכך, יש כמובן את נושא האבטחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם משהו דומה (בניתי אחד חובבני- תמונה למטה) זה נחמד אבל לא מעבר לזה,  אחרי חודש חודשיים אתה תשכח ממנו, זה כן יכול להיות נחמד בחורף להתניע את הרכב מהחלון שיתחמם.

שורה תחתונה אם יש לך 3500 ש"ח מיותרים פשוט תעביר לי אותם 😉

remote.thumb.jpg.8b9fa8d298aac9cf5252663b2ccf36ac.jpg

• אהבתי 2

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Electron כתב:

שורה תחתונה אם יש לך 3500 ש"ח מיותרים פשוט תעביר לי אותם 😉

למה לא תבנה לו אחד כזה בתשלום? נראה לי ששניכם תצאו מרוצים.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוהה איך 'המכשיר הקטן' מתגבר על האימובילייזר המובנה.
מעבר לכך - אני לא חושב שכל רכב אפשר להניע משקע OBD2, צריך לתת סוויץ' (את זה בטוח אי אפשר לעשות דרך השקע, צריך לבטל\למקבל את הסוויץ') ופיקוד לסטרטר (את זה אולי יש, אבל לא בכל רכב לדעתי, רק בחדשים ביותר) אז יש סיכוי שצריך לעשות לא מעט האקינג למערכת החשמל.
רוצה לחלוק קצת ידע @Electron?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח עוקפים/מנתקים את האימובילייזר המקורי באיזושהי צורה.

וגם אם זה יעבוד, זה נשמע כמו מתכון לתקלות ובעיות הנעה.

אני יודע שיש מזמן פתרונות כאלה בשוק, לפני כמה שנים זה היה הנעת רכב מהשלט, עכשיו אני רואה שהוסיפו גם אפליקציה וGPS.

https://www.familyhandyman.com/project/install-a-remote-starter/

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, shellcase כתב:

תוהה איך 'המכשיר הקטן' מתגבר על האימובילייזר המובנה.

שאלה מצוינת,

כאשר בניתי את הצעצוע הזה אמרתי לעצמי צ'יצ'אק אני כותב תוכנה פשוטה ומתכנן את המעגל הפשוט הזה שאפילו לא דרש שימוש בתוכנות CAD למניהם,

אבל אוי כמה שטעיתי :) , אני לא הנחתי שיש ברכב משנת 99 IMMOBILIZER, כאשר בניתי את המעגל והרכב לא התניע אז נפל האסימון שיש אימובליזר ושצריך להכניס מפתח לסיוץ' בשביל שיוכל לקרוא את המפתח(מצורף סרטון למטה).

אחרי חיפושים בגוגל הבנתי פחות או יותר אך האימוביליזר פועל והיו לי 3 אפשרויות לפתורון :

א. להדביק את המפתח הספייר לסליל של האימוביליזר וככה "לפתור את הבעיה".

ב. לעבוד על האימוביליזר.

ג.למחוק את המפתח מהEEPROM ולראות מה יקרה.

בחרתי ב- ב' - ככה יותר מעניין, התלבשתי על הקווים שבין האימוביליזר וה -ECU הקלטתי את התקשורת בעזרת logicanalizer ולאחר מכאן הוספתי חומרה נוספת שתסמלץ את התקשורת הזאת ( בשלב הזה שאלתי את עצמי למה נכנסתי  לזה בכלל...)).

כמעט ולא תיעדתי כלום לכן אין לי לא שרטוטים ולא תמונות ממה שמאצתי באינטרנת זה ניראה בערך כך(כמובן שזה לא אחד לאחד -התמונה להמחשה מאליאקספרס ^^): 

1234.PNG.ef4cefb1fdc88dc33c3006716d727f0e.PNG

ד"א תתפלה בשביל "להתגבר" על האימובליזר לא צריך "קופסה גדולה" הנה שתי דוגמאות של מעגלים מאוד קטנים:

1.PNG.e2929f686163d9c374d843a58c13085f.PNG23415324.thumb.PNG.475ad0ea70e0a0d41aa7584352519afa.PNG

לפני 7 שעות, shellcase כתב:

מעבר לכך - אני לא חושב שכל רכב אפשר להניע משקע OBD2, צריך לתת סוויץ' (את זה בטוח אי אפשר לעשות דרך השקע, צריך לבטל\למקבל את הסוויץ') ופיקוד לסטרטר

אתה צודק, צריך להתחבר למס' חוטים  ACC1,ACC2, IGN..... ככה לפחות זה היה אצלי. ( לא זוכר את השמות זה היה מזמן אל תשפטו חזק, ט.ל.ח)

סרטון שהבטחתי: * מהמעט שתיעדתי, בסרטון אפשר לראות את אחת ההתנעות הראשונות בלי עוקף אימוביליזר- פשוט הצמדתי את המפתח לסליל של האימובליזר.

• אהבתי 3
  • מעניין 4

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, סחטיין - ידע יש לך ללא ספק וניצלת אותו למשהו מגניב - לגמרי מוריד את הכובע!

וכמו שחשבתי - זה לא "מכשיר קטן" שאתה רק מחבר לאוטו פלאג אנד פליי וגמרנו.
יש פה חתכת תהליך (אני גם אנחש שברכבים מודרניים יותר האימובילייזר קצת יותר מתוחכם?)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2020 בשעה 21:42, Electron כתב:

בחרתי ב- ב' - ככה יותר מעניין, התלבשתי על הקווים שבין האימוביליזר וה -ECU הקלטתי את התקשורת בעזרת logicanalizer ולאחר מכאן הוספתי חומרה נוספת שתסמלץ את התקשורת הזאת ( בשלב הזה שאלתי את עצמי למה נכנסתי  לזה בכלל...)).

כמעט ולא תיעדתי כלום לכן אין לי לא שרטוטים ולא תמונות ממה שמאצתי באינטרנת זה ניראה בערך כך(כמובן שזה לא אחד לאחד -התמונה להמחשה מאליאקספרס ^^):

@Electron כל הכבוד, באמת מרשים. מספר שאלות ברשותך,

1. מה זה logicanalizer? על logic analyzer  שמעתי, האם מדובר במוצר ייעודי לתחום האוטומטיבי? האם חבילת תוכנה?

2. כיצד צותת והתחברת לקווי התקשורת? השראתית? חיבור מקביל?

3. אני מופתע לשמוע שהזיהוי שנשלח חוזר על עצמו, הייתי מצפה לקוד מתחלף כלשהו, אתה בטוח שהזיהוי ששלחת תקף למספר רב של פעמים? האם יש לך מושג מה פרוטוקול הזיהוי?

תודה על השיתוף בנושא, זה לא טרוויאלי.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mr.Hybrid כתב:

זה מבטל את האחריות של היבואן?

אתה מתחבר פיראטית למערכת החשמל של האוטו ולמחשב הניהול.
אם יקרוס לך חלק מתלה לא תהיה בעיה עם האחריות, אם המחשב ישרף (או כל תקלה חשמלית רלוונטית) - אתה תאכל נקנוקיה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2020 בשעה 16:45, vadim6385 כתב:

בטח עוקפים/מנתקים את האימובילייזר המקורי באיזושהי צורה.

יכול להיות שחברת הביטוח לא תבטח גניבה

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...