Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיקת הסטוריה בספוטיפיי

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 1183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש.

אני מוכן לעשות לך מבחן אם אתה מבדיל בין גירסת המאסטר לגירסה הרגילה (בהנחה שמדובר בדיוק באותה מאסטרינג).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת התעלקות קלה - 

במידה ואני משדרג את המנוי למנוי משפחתי מדובר על אנשים המתגוררים באותו  בבית?

אם אני גר ברחוב סמוך להורים שלי למשל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מנוי משפחתי בדיזר, כמובן שאנח והוריי לא גרים באותו בית [emoji85]
מאמין שבספוטיפיי זה אותו דבר. לא נראה לי שהם עוקהים אחר אחריך כדי לדעת האם אתם באמת משפחה שגרה ביחד...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hdal כתב:

במידה ואני משדרג את המנוי למנוי משפחתי מדובר על אנשים המתגוררים באותו  בבית?

מאיפה יש להם אפשרות לדעת את זה...😆

לא מעניין אותם באיזו יבשת אתה נמצא.

בטידל יש לך מס' יוזרים, כל יוזר יכול להפעיל אפליקציה במחשב/לגלוש מהדפדפן במחשב או בסלולרי, על היוזר שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת UI - ספוטיפיי היא  מהגרועות שבאפליקציות. ועם כל עדכון היא הולכת ונהיית יותר גרועה.
פעם למשל, היה ליד סימן ה"לב" סימן של "אין כניסה", ואז היית יכול לסמן לה שעומר אדם היה נפילה חד-פעמית ואתה לא רוצה את זה בפלייליסט. עכשיו זה נעלם.

[emoji849]

חיפשתי את זה. לא הבנתי למה אני לא מוצא.
למה הם הורידו את זה??
מעצבן.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

• אהבתי 1

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שומע שלא דרך האפליקציה יש בספוטיפיי private mode . 

יוטיוב ? רק במוד אינקוגניטו כשמשמיעים דברים ספורדיים !

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקתי את הספוטיפיי. צריך לשלוח להם מייל כדי להתנתק.
מצחיק שהם מנסים לשכנע לא להתנתק כדי שלא יימחקו הנתונים. הזויים. זו הסיבה שאני רוצה להתנתק.

מה אני מפספס? למה שחברה שמוכרת מנוי בתשלום לא תאפשר למחוק הסטוריה או לא לסמן דיסלייק? גם במקרה כזה אני זה המוצר?

התחלתי חודש מנוי פרימיום בdeezer.

אבדוק אותם.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז את ה"אין כניסה" הם לא העלימו.

הוא כן נמצא כשאתה שומע דברים שלא ביקשת אף פעם:

3.jpg.4ed9e38f2056c4f813ec2cdb78fad9e7.jpg

(בחייכם. סטון טמפל זה גראנג'? סתם חיקוי עלוב לפרל ג'אם).

עריכה:

כשהפליילסט מתקדם למשהו שביקשת בעבר יש רק לב:

4.jpg.64cf0cc419db1075f72a8ca1b83d6ca3.jpg

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוזר.
אצלי הייתי מבקש שיר של אטה ג'יימס. היה מסתיים, הספוטיפיי אוטומטית היה מתחיל שיר אחר מאותו סיגנון, בלי סימן חסימה. רק לב. למרות שזה שיר שלא ביקשתי, אבל זרמתי. אני עם אטה כפרה עליה או משהו בסיגנון ואז השיר השלישי כבר היה "תסובב לה את הטמפרטורה" ):

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רק מעדכן שאחרי שהתנתקתי והורדתי דיזר, מחקתי את דיזר וחזרתי היום למנוי פרימיום. נכון לעכשיו נראה שההסטוריה נמחקה ואין הצעות מגונות לפליליסט.
דרך אגב, שם המשתמש החדש שלי הוא why cant i reset my play history.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...