Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו איוולטיס בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב 7/8 המקומות המגודל של סובארו נוחת בישראל ונראה שההדלפות של @PriceDevil קלעו בול בפוני. עבודה טובה, תמשיך ככה! מי שלא תהיה...

עוד פרטים בידיעה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של פורסטר וכלקוח פוטנציאלי לא מצליח להבין את התמחור הנורא של הרכב.
גזרת המחיר של לנדקרוזר ts, בעייני נידון לכישלון כמו הטריבקה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכיר, סמלת/סמל"ת/זבבל"ת, או איך שהם לא קוראים לעצמם עכשיו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה XV המחודש נחת בשקט, עדיין עם גרסאות ה 1.6 העגלתיות ודגמי הקרוסטרק בעלי התקינה האמריקאית עם מנוע 2.0 בלבד והתייקרות של 2000 ₪ ברמת גימור האמצעית והגבוהה..

מכירות סובארו בירידה מתמדת והאיוולטיס בטוח לא זה שיציל אותה. כנראה כושר ייצור מוגבל עם דרישה בשווקים אחרים מונעת מהיבואן לקבל מחירים יותר סבירים...

ואני לא אשכח את הלגאסי 1.8-ידנית שעלתה לנו 82 א' ₪ בשנת 98. רכב פצצה במחיר סופר נמוך. היו ימים!

עריכה אחרונה על ידי LEGACY 1.8

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל נמצאת בתחתית סדר העדיפויות של היצרן, אם בכלל היא מוזכרת בסדר העדיפויות שלו. 

לכן אני מאמין שממילא, סמל"ת לא חושבת שזה הלחם והחמאה הבאה שלה. אין ספק שעם תג מחיר כזה ואבזור חסר (אוטו ב300 אלף בלי קיפול מראות...אני מבין את הסיבה אבל זה לא תירוץ) זה יהיה רכב אנקדוטאלי בדיוק כמו הטרייבקה.

האסנט נותן כנראה מענה מדויק ללקוח האמריקאי (כי שם כושר הייצור של סובארו נמוך מהביקוש) אבל אני לא רואה איך זה קורץ ללקוח הישראלי, שמעדיף את זה עם פוזה שהשכן יכול לראות.

מה שווה לנו הנעה כפולה יעילה או מערכת בטיחות אולטרא-מתוחכמת, אם המתדלק לא יכול לראות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, יש כמה כללי אצבע אצל יבואנים. שניים מהם מופיעים כאן:

הראשון הוא שאם נותנים לך משהו שאתה ממש רוצה, קח, לא משנה באיזה תנאי כי לך תדע מתי ייצא לך שוב (ראינו את זה גם עם GAC שלמרות שיש לה דגמים מצוינים הביאו לפה מוצר בוסרי)

השני הוא שאם יש לך מעט ממשהו, בקש עליו את המחיר הכי גבוה שתוכל, אם אתה לא הולך למכור הרבה, לפחות תרוויח הרבה 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבולטיס, איוולטיס או אבולטיס, איזה שם נוראי, בכל אתר כתבו אחרת. 

לא ממש מבין מה הבעיה עם התמחור, זה המחיר הצפוי לדגם כזה בישראל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההשוואה ללנד קרוזר שעלתה פה לא תעבור כמעט לאף לקוח בראש.

לנד קרוזר הוא רכב גס יחסית שמתנהג כמו משאית וברמת האבזור הבסיסית הוא דיי מעליב.

הסובארו הוא מוביל נוסעים ולא רכב שטח, הוא מציע נוחות נסיעה והתנהגות כביש ברמה אחרת לגמרי ולדעתי לפחות המפרט לגמרי מספק.

אם פורד אקספלורר ושברולט טראוורס מוצאים לקוחות אני מניח שגם הסובארו ימצא. המחיר אמנם גבוה אבל ברמות המחיר האלה הנחות משמעותיות הן לא מילה גסה.

GoRideקיפול חשמלי למראות הצד נעדר מהרבה דגמים בתקינה אמריקאית.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה כאן אמורה להיות לכלים כמו טראוורס, היילנדר (ייבוא מקביל) ואקספלורר.

מי שמשווה אותו לכלים קטנים כמו סורטנו או סנטה פה, הינו טועה בהשוואה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ch2856 כתב:

איבולטיס, איוולטיס או אבולטיס, איזה שם נוראי, בכל אתר כתבו אחרת. 

אני חייב להגיד שגם אני חטאתי בזה בהתחלה, ואחרי הרבה מחשבה פשוט  העתקתי את האיות של הידיעה לעיתונות למרות שהוא נראה לי עקום :lol: אני מניח שעדיף עקום אך אחיד מאשר שכל אחד יחליט לעצמו מה נראה לו יותר הגיוני.

לפני 13 שעות, Mike808 כתב:

אם פורד אקספלורר ושברולט טראוורס מוצאים לקוחות אני מניח שגם הסובארו ימצא. המחיר אמנם גבוה אבל ברמות המחיר האלה הנחות משמעותיות הן לא מילה גסה.

אני לא יודע למה, אף פעם לא הבנתי את זה, אבל משום מה לרכבים אמריקאים יש איזו הילת יוקרה בישראל, גם לאלה מהרמות הנמוכות יותר כמו שברולט ופורד. האיכויות (חומרים/הרכבה/אבזור/נוחות/בידוד) של המכוניות של שברולט לא עולה בשום פרמטר על אלו של סובארו, אבל משום מה עצם זה שהיא אמריקאית הופך אותה ליעד יותר הגיוני לתמחור גבוה יותר. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. פורד אקספלורר וסובארו איבולטיס עוד מגיעים ברמת אבזור נאותה, הטראוורס בדגמים הפשוטים מגיע עם אבזור בסיסי ביותר, ללא מערכות בטיחות ועם אווירה בסיסית שלא ראויה ברכב שעולה 250K, גדול ככל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...