Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

למה הדגם SF2 לא קיים באתר הרשמי של החברה?

קיים ועוד איך:

http://www.vicovation.com/catalogpd.asp?lang=en

באתר הראשי צריך לבחור אנגלית ואז צריך ללחוץ על כפתור MORE ולגלול. שמתי לך לינק כבר מוכן .

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שתגדל תבין. מה אתה משווה את הצעצועים הסינים ל-VICO ואני לא מבין מה התענוג לחכות חודש .לא הבנתי אותך, שילמתה 130$ דמי משלוח וזה נקרא לא לשלם גרוש לאף אחד.

אני מבין את החברה פה שעד היום קרעו להם את הכיס ןלכן חיפשו ב-EBAY . לכן מראש הבטחתי לחברי הפורום מחיר מנצח .

אם תראה לי אתר מכל מקום בעולם עם מחיר יותר נמוך ממה שאני מציע , אני מבטיח לך מצלמה מתנה.

שילמתי 130$ על 2 מצלמות GT680W + משלוח DHL עם שליח עד הבית מסין שלקח שלושה ימים, וכל התענוג הזה עלה לי 130$.

תאמין לי שהבדלים באיכות וידאו בין המצלמה הזאת לGT680W או LS300W/LS400W לא קיימים, אני לא רואה היגיון לשלם 500 ש"ח על מצלמה שאין בה שום דבר מיוחד חוץ משם של מותג.

יש לי מצלמה כמו שאתה אומר "צעצוע סיני" שמחזיקה כבר שנתיים, המצלמה הזאת תחזיק שנתיים?

אתה מדבר כאילו האיכות צילום שלה מדהימה וברמה יותר גבוה מכל המצלמות בשוק, אז זהו שלא.

לא חסר מצלמות ב200-300 שהאיכות צילום שלהם בדיוק אותו הדבר.

אתה יכול לספר סיפורים עד מחר, אבל בסופו של דבר זו מצלמה עם איכות צילום סבירה וזהו, ממש לא שווה 500 ש"ח.

נכון יש אנשים שיעדיפו לקנות כי זה מהארץ, אבל זה לרוב אנשים מבוגרים שלא מבינים בקניות מחו"ל וסתם מפחדים.

ולבקשת מוכרים ביותר זול ממך:

http://www.alibaba.com/product-detail/Taiwan-Vico-SF2-Full-HD-1080P_1462020873.html

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לספר סיפורים עד מחר, אבל בסופו של דבר זו מצלמה עם איכות צילום סבירה וזהו, ממש לא שווה 500 ש"ח.

מאיפה אתה יודע איזו איכות צילום יש למצלמה הזאת? יש לך אחת ויצא לך להשוות אותה עם מצלמות אחרות שאתה קובע כל כך בנחרצות לגבי איכות צילום שלה (לא על בסיס סירטונים מיוטיוב שלא ידוע מה צולם עם איזו מצלמה, אלא השוואה שאתה ביצעת)?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע איזו איכות צילום יש למצלמה הזאת? יש לך אחת ויצא לך להשוות אותה עם מצלמות אחרות שאתה קובע כל כך בנחרצות לגבי איכות צילום שלה (לא על בסיס סירטונים מיוטיוב שלא ידוע מה צולם עם איזו מצלמה, אלא השוואה שאתה ביצעת)?

אני יכול להגיד לך בוודאות שכן.

אין לה איכות צילום מטורפת ביחס לשאר המצלמות הסיניות הזולות בשוק.

הנה עוד מוכר עם מחיר דומה:

http://www.ebay.com/itm/VicoVation-Vico-SF2-140-Vehicle-Car-Driving-Black-Box-Video-Camcorder-Recorder-/141133684412

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר יותר יקר וצריך להמתין 35 יום למשלוח.

אז אם הבנתי ממך נכון, יש לך את המצלמה והשווית אותה עם מספר מצלמות אחרות? עם אילו מצלמות השווית? במיוחד מענין אותי איכות צילום בלילה (כי ביום רוב המצלמות עושות את העבודה).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין על מה הוויכוח כאן?

לדעתי זה פשוט מאוד- מי שרוצה להזמין מצלמה ב100$, זה טיפשי לדעתי להזמין מאייבי וכו' דגם סיני שיש את חבר הפורום שמוכר לנו את המצלמה הזו ב450.

העניין מיסתבך שהתקציב הוא מחצית מהסכום, כאן כבר חוזרים לחנויות בסין ומנסים לימצוא את המצלמה האיכותית ביותר לתקציב.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי כבר שאתה חבר שלו ושקנית ממנו מצלמה, תתחדש.

בכל מקרה אני בתור קונה פוטנציאלי שמעוניין לקנות מצלמה לא צריך להוכיח מה האיכות צילום שלה.

חובת ההוכחה היא ע"י מי שמוכר אותה וטוען שהיא יותר טובה מהצעצועים הסינים ב250 ש"ח.

אני בטוח ב100% שאתה לא תמצא שום הבדל, לא באיכות צילום ביום ולא באיכות צילום בלילה.

בחיי שאני לא מבין על מה הוויכוח כאן?

לדעתי זה פשוט מאוד- מי שרוצה להזמין מצלמה ב100$, זה טיפשי לדעתי להזמין מאייבי וכו' דגם סיני שיש את חבר הפורום שמוכר לנו את המצלמה הזו ב450.

העניין מיסתבך שהתקציב הוא מחצית מהסכום, כאן כבר חוזרים לחנויות בסין ומנסים לימצוא את המצלמה האיכותית ביותר לתקציב.

ברור שזה טיפשי אבל הוא ביקש משהוא שמוכר ביותר זול אז מצאתי אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם. מה אתם מחפשים הרפתקאות ב-EBAY ועוד כל מיני אתרים מפוקפקים בסין.

אחרי שחכיתים חודש למצלמה במידה והיא בכלל מגיעה, תשלמו מכס ותשלום לדואר. עכשיו פתחתם את האריזה וקיבלתם במקרה הטוב צעצוע סיני.

אני חוסך לכם את כל הבלאגן. מצלמת Vico Sf2 במחיר יותר זול מebay וכל אתר מחול.

המצלמה הכי טובה בארץ באחריות. עמידה בטמפרטורה קיצונית כמו הקיץ בישראל (90 מעלות בחנייה בתוך הרכב), איכות צילום מדהימה.

כל זאת רק ב450 שח.

המצלמה מגיעה באריזת וואקום עם אחריות לשנה.

להזמנות: אילן 054-9008174

תלוי מה הדרישות שלך ממצלמה, אי אפשר להגיד שהיא הכי טובה.

בנוסף המצלמה עמידה עד 80 מעלות ולא עד 90.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מבאנג-טוב את התשובה-כמו שחשבתי :-):

I have talked to my supervisor about the price, we can offer you a discount about this product, how about $49.99? If you think this is ok, I will give you the coupon code now.

מדובר על המוצר הזה:

http://www.banggood.com/Full-HD1080P-G1WH-LCD-Car-DVR-Recorder-G-sensor-Novatek-NT96650-p-916394.html

מה דעתכם? מעוניינים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, כבר שלחתי להם תשובה ואולי אצליח להוריד אפילו ל48.99$ כולל מישלוח ואז זה יבטל לחלוטין את המצלמות הנחותות של ה30$.

אני מקווה שעד מחר ישלחו לי את הקופון ואשתף כאן, אבל ניצטרך לבקש מהמנהלים לערוך את הפוסט הראשי ולציין שם מס' דגמים מומלצים וקישורים מתאימים, משהו כמו 3 מוצרים פופולאריים שכל מי שחדש בתחום שמחפש מצלמה יכנס לדף הראשון ויוכל לירכוש בלי חיטוט ב125 עמודים.

בנוגע לכרטיס זיכרון- אני קונה רק בארץ כי המחיר הוא זהה ומניסיוני יצא לי פעמים רבות לנצל את האחריות.

ושאלה לבעלי ניסיון- מדוע ליקנות כרטיס ענק שכזה? האם 4/8 גיגה לא מספיק? כי אני לא מיתכוון לאסוף סרטוני טיולים אלא רק למיקרה חירום, גם ככה המצלמה עושה לופ ודורסת סרטונים לא חשובים, אז למה ליקנות 16/32 גיגה?

אני כן מבין את היתרון בנפח הנוסף בתור פקטור לאורך חיי כרטיס הזיכרון עקב מס' הכתיבות, אבל האם חייב מעל 8GB?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8 GB ממש לא מספיק, באיכות FHD שנית צילום לוקחת בין 1.5-2 MB (תלוי במצלמה).

זה אומר ש8 GB מספיק לך בלחץ לשעה ורבע עד שהמצלמה מתחילה למחוק את הסרטונים הישנים ולהקליט עליהם חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...