Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, FiS כתב:

מוזר, איזה סוג כרטיס זיכרון יש במצלמה? הוא class 10 ו-UHS1?

אם אתה לא מצליח לפרמט נסה לחבר את המצלמה למחשב ולבצע את הפרמוט דרך המחשב.

כשהמצלמה מפסיקה לצלם היא נכבית או מצפצפת?

תודה רבה אחי המצלמה עכשיו עובדת ומצלמת ומעבירה לכרטיס זיכרון

יש לי רק שאלה, איך אפשר שזה יפסיק לשלוח לי תמונות למדיה באייפון? כי זה כל נסיעה שולח לי תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 5.1.2022 בשעה 18:44, DareDevil כתב:

ממשיכה לפעול, מהבהבת אדום וכחול. על המסך אמורה להיות נקודה אדומה אבל היא בעצם בצבע אפור וגם מופיע הסמל שאין כרטיס.  

לגבי הכרטיס microsd hc 10

תוצרת maxell

מוזר, האם ניסית לבצע פרמוט לכרטיס יחד עם המצלמה דרך המחשב כמו שהצעתי?

נסה להחליף כרטיס במידה ולא עוזר.

לפני 10 שעות, Ron07 כתב:

תודה רבה אחי המצלמה עכשיו עובדת ומצלמת ומעבירה לכרטיס זיכרון

יש לי רק שאלה, איך אפשר שזה יפסיק לשלוח לי תמונות למדיה באייפון? כי זה כל נסיעה שולח לי תמונות

נסה להציץ בהגדרות באפליקציה, כנראה שיש אפשרות שמבטלת את זה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, FiS כתב:

מוזר, האם ניסית לבצע פרמוט לכרטיס יחד עם המצלמה דרך המחשב כמו שהצעתי?

איך אני מבצע את זה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר את המצלמה למחשב עם כבל ואז תיפתח התקייה הראשית. תחת הקטגוריה 'המחשב שלי' אתה תראה את התקייה של המצלמה.

תלחץ קליק ימני בעכבר (על התקייה) ותהיה לך אפשרות 'אתחול'.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכמי הדשקאם שלום,

בעוד כשבועיים אני משתתף במשפט שאם ילך כמו שצריך, סיכוי טוב שהצד השני בו יבוא להשחית לי את הרכב.

אני משתדל להחנות מול מצלמות האבטחה של הבית שלי, אבל לא תמיד אפשר, אז מעוניין במצלמה קדמית ואחורית שיודעת לצלם לפי זיהוי תנועה (לא זיהוי של ויברציות, אלא תנועה מול המצלמה), עם צילום טוב בחושך.

פחות מעניין אותי תצרוכת חשמל כי יש לרכב מצבר מגודל במיוחד (מעל 100 אמפר שעה). גם קבל לא מעניין כי מדובר במדינה קרירה.

יש המלצות?

רב תודות!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר שבמצלמות של VIOFO יש אפשרות motion detection שגם עובדת טוב.

המצלמה חייבת חיבור למקור מתח כי יש לה קבל חשמלי, ובמצב חנייה (ובתת קטגוריה מוגדר על האפשרות של motion detection) המצלמה נמצאת במעין מצב שינה.
ברגע שהיא מזהה תזוזה בעדשה היא שומרת 15 שניות לפני המקרה ו-30 שניות אחרי סיום התזוזה.

לגבי מצלמות עם סוללה אין ממש יתרון על פני אלה עם קבל. מכיר באופן אישי את המצלמות של 70mai על שלל הגרסאות, 
אבל למרות שיש להן סוללה פנימית הם מחייבים חיבור קבוע עם הקיט שלהם לקופסת הפיוזים כדי להפעיל את המצב חנייה כשהרכב כבוי.

האם הצילום הוא בחושך מוחלט שמצריך נורות IR במצלמה או שיש תאורה סבירה ברחוב?

יש לך מספר דגמים; VIOFO A129 Duo/Plus/Pro 
ל-Pro איכות הצילום הטובה ביותר, גרסת ה-Plus איכותית יותר מה-Duo ולשתיהן יש אפשרות למצלמה אחורית שיש לה נורות IR לצילום בלילה (יש אפשרות גם למצלמה אחורית רגילה בלי IR). תלוי כמה תרצה להשקיע.

בנוסף יש עוד דגם של VIOFO שנקרא T130, מצלמה חדשה שיש ל 3 ערוצי צילום, קדמי, פנימי ואחורי.
לצילום הפנימי (לתוך תא הנוסעים) יש נורת IR מובנת במצלמה. 
מבחינת איכות הצילום היא כמו גרסת הA129 Plus.

יש לך כאן סרטון שמשווה ביניהן

לדעתי הייתי ממליץ לך על גרסת ה-A129 Plus היות ואין הבדל משמעותי באיכות הצילום בינה לבין ה-Pro אבל יש הבדל ניכר במחיר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מותקנת ה129 דואו הרגילה (לא פלוס). היא פועלת עם זיהוי תנועה ומצלמת יפה גם בלילה. אבל מניסיוני, אם אתה חונה בחניה חיצונית כנראה שזיהוי תנועה יהיה פחות יעיל בשבילך. כל תנועה תגרום לה להקליט - רכב עבר, עץ זז ברוח, שכן הדליק אור, וכו'... בבית יש לי דווקא חניה תת קרקעית עם תנועה דלילה יחסית, אבל בעבודה זו חניה גדולה חיצונית ויצא שהיא (הן ליתר דיוק - קדמית + אחורית שתנועה מול כל אחת מהן מהווה טריגר) עבדה כמעט בלי הפסקה והייתה אוכלת הרבה חשמל. מכיוון שאני לא נוסע מרחקים ארוכים ביום-יום, המצבר לא מספיק להיטען והמצלמה הייתה נכבית די מהר בחניה כשהמתח המצבר היה יורד לרף שקבעתי. נאלצתי להעביר למצב צילום של חמישה פריימים לשניה וזה עושה את העבודה מצוין. כלומר יש צילום וידאו שניראה קצת כמו fast forward ואין קול, אבל זה עדיף על מצלמה שנכבית.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המצלמה Z40 וזה נראה שהמצלמה לא מקליטה אוטומטית.. היום במהלך נסיעה נפתחה האפליקציה של המצלמה ורק מאז פתאום המצלמה התחילה להקליט, כאשר הסרטון שלפני זה הוא מלפני שבוע כאשר הרכב בשימוש כל יום ראשון עד חמישי.

חייב להתחבר לפני כל נסיעה עם האפליקציה למצלמה על מנת שהיא תקליט?

בנוסף, אני לא מוצא אפשרות לקבוע במצלמה כמה זמן יהיה כל סרטון וזה נשאר כרגע שכל סרטון הוא דקה. האם זה משנה או שיש איזשהי עדיפות שהסרטונים יהיו ארוכים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הצלחתי לפתור את הבעיות עם ה-A129 Duo Plus שלי. כאמור, ברכב של אשתי היא עובדת פיקס, בעוד שברכב שלי יש כל הזמן בעיות. תקשורת wifi לא עובדת טוב, בנוסף רנדומלית אחת לעשר התנעות בערך המצלמה לא מתחילה להקליט, נדרש לשלוף את תקע המצת ולהחזיר ואז היא נזכרת לעבוד.

ניסיתי עדכון תוכנה כפי שהוזכר כאן לפני כשבועיים. אצלי גרסת 16GB EMMC אז הלכתי לעמוד המתאים אצל Viofo ופעלתי לפי ההוראות. https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000121299-viofo-a129-plus-duo-dash-camera-16gb-emmc-version-firmware

לא השתמשתי בכרטיס שנמצא בשוטף במצלמה, אלא בכרטיס ממצלמה ישנה יותר שהיה כבר מפורמט FAT32. המשכתי לפי ההוראות, והתוצאה - זבביר. כלומר, נראה שהמצלמה מזהה קובץ כשהיא עושה boot, בודקת אותו, מחליטה שזה לא מעניין אותה וממשיכה לעלות.

אשמח לעצות - איפה טעיתי ומה עשיתי רע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מחפשרכב2 כתב:

יש לי את המצלמה Z40 וזה נראה שהמצלמה לא מקליטה אוטומטית.. היום במהלך נסיעה נפתחה האפליקציה של המצלמה ורק מאז פתאום המצלמה התחילה להקליט, כאשר הסרטון שלפני זה הוא מלפני שבוע כאשר הרכב בשימוש כל יום ראשון עד חמישי.

חייב להתחבר לפני כל נסיעה עם האפליקציה למצלמה על מנת שהיא תקליט?

בנוסף, אני לא מוצא אפשרות לקבוע במצלמה כמה זמן יהיה כל סרטון וזה נשאר כרגע שכל סרטון הוא דקה. האם זה משנה או שיש איזשהי עדיפות שהסרטונים יהיו ארוכים יותר?

האפלקיציה לא צריכה לפעול כדי לצלם. כבה את ה-wifi במצלמה.

חפש אפשרות שנקראת loop recording או משהו בסגנון, שם יש אפשרות לשנות את משך הזמן של כל סרטון.

דקה זה בסדר, אצלי מוגדר 5 דק'.

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

עדיין לא הצלחתי לפתור את הבעיות עם ה-A129 Duo Plus שלי. כאמור, ברכב של אשתי היא עובדת פיקס, בעוד שברכב שלי יש כל הזמן בעיות. תקשורת wifi לא עובדת טוב, בנוסף רנדומלית אחת לעשר התנעות בערך המצלמה לא מתחילה להקליט, נדרש לשלוף את תקע המצת ולהחזיר ואז היא נזכרת לעבוד.

ניסיתי עדכון תוכנה כפי שהוזכר כאן לפני כשבועיים. אצלי גרסת 16GB EMMC אז הלכתי לעמוד המתאים אצל Viofo ופעלתי לפי ההוראות. https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000121299-viofo-a129-plus-duo-dash-camera-16gb-emmc-version-firmware

לא השתמשתי בכרטיס שנמצא בשוטף במצלמה, אלא בכרטיס ממצלמה ישנה יותר שהיה כבר מפורמט FAT32. המשכתי לפי ההוראות, והתוצאה - זבביר. כלומר, נראה שהמצלמה מזהה קובץ כשהיא עושה boot, בודקת אותו, מחליטה שזה לא מעניין אותה וממשיכה לעלות.

אשמח לעצות - איפה טעיתי ומה עשיתי רע.

יצא לך לפנות למוכר לגבי הבעיה של ה-wifi? 

או אפילו לתמיכה שלהם באתר הרשמי?

ציטוט

בנוסף רנדומלית אחת לעשר התנעות בערך המצלמה לא מתחילה להקליט, נדרש לשלוף את תקע המצת ולהחזיר ואז היא נזכרת לעבוד.

יכול להיות שזה קורה כשמסובבים את הסוויץ' ולא מניעים מיידית.

המצלמה מקבלת מתח ומתחילה להידלק, ואז כשמניעים יש נקודה רגעית שהמתח נופל והמצלמה נכבית.
אצלי זה גם קורה כשאני מניע ומתמהמה חצי שנייה בין הignition להנעה ואז צריך לנתק ולהחזיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FiS כתב:

האפלקיציה לא צריכה לפעול כדי לצלם. כבה את ה-wifi במצלמה.

לא ממש הבנתי.. אם ה-WIFI במצלמה פועל אז היא לא מצלמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי אבל יכול להיות שאפשר.

התכוונתי בכך שתסגור את ה-wifi במצלמה בשביל שלא תהיה לה דרך להתחבר לאפליקציה ולשלוח לך תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FiS כתב:

לא בדקתי אבל יכול להיות שאפשר.

התכוונתי בכך שתסגור את ה-wifi במצלמה בשביל שלא תהיה לה דרך להתחבר לאפליקציה ולשלוח לך תמונות.

זה נשמע מוזר מכיון שאם ככה אז למה התחברות למצלמה עם האפליקציה היא זו שגרמה לה להקליט עוד פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...